TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Podróż na Dagobah

2020-05-29 21:00:37 YouTube

Na YouTubie można już oglądać drugą część specjalnego odcinka „Galaktyki przygód”, który prezentuje najważniejsze wydarzenia z „Imperium kontratakuje”. Piąta część Sagi tydzień temu obchodziła swoje czterdziestolecie. Tym razem możemy przyjrzeć się treningowi Luke'a na Dagobah.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2020-05-28 10:50:07

W najnowszym odcinku m. in. wieści ze świata, rozmowa z Ahmedem Bestem i Mary Holland odnośnie programu „Jedi Temple Challenge", o którym pisaliśmy w tym newsie. oraz wywiad z Emily Kate Johnson o książce „Queen's Peril".


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Zwiastun „Jedi Temple Challenge”

2020-05-27 21:09:08 YouTube

O starwarsowym teleturnieju dla dzieci - „Jedi Temple Challenge” - przez długi czas było cicho, ale w dniu dzisiejszym się to zmieniło. Na oficjalnym youtube'owym kanale znalazł się zwiastun, który całkiem nieźle ukazuje to, z czym będą musieli się zmierzyć młodzi padawani.Głównym prowadzącym będzie znany z roli Jar Jara Ahmed Best, a wedle przecieków wcieli się w mistrza Jedi Kellerana Beqa. Towarzyszy mu droidka przemawiająca głosem Mary Holland. Teleturniej wystartuje już w przyszłym tygodniu, a konkretnie 3 czerwca. I, co ciekawe, wbrew pierwotnej zapowiedzi, będzie on dostępny na YouTubie, a nie (tylko?) Disney+. Nowych odcinków możemy spodziewać się co tydzień.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Bitwa o Hoth

2020-05-21 20:20:52 YouTube

Dziś świętujemy okrągłą, czterdziestą rocznicę kinowej premiery „Imperium kontratakuje”. Z tej okazji wypuszczono specjalny odcinek „Galaktyki przygód”, w którym możemy jeszcze raz przeżyć bitwę o Hoth. Wcześniej widzieliśmy epizody o tej samej batalii z perspektywy Luke'a i Vadera. A zgodnie z youtube'ową grafiką, czekają nas jeszcze trzy odcinki upamiętniające Epizod V.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Najwyższy Porządek kontra Ruch Oporu

2020-05-02 17:33:10 YouTube

Szturmowcy - żołnierze najpierw Imperium Galaktycznego, potem Najwyższego Porządku. Szkoleni do bezwzględnego posłuszeństwa (choć z tym bywało różnie) oraz precyzji (patrz wyżej), często dawali się we znaki głównym bohaterom. I to właśnie głównie o nich traktuje najnowszy odcinek „Galaktyki przygód”.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)
Loading..