TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Jedi Temple Challenge” #9

2020-07-30 19:34:55 YouTube

W najnowszym odcinku „Jedi Temple Challenge” młodzi uczniowie po raz kolejny muszą się zmierzyć z rozmaitymi wyzwaniami, by wejść na ścieżkę Jedi. A opowieść droidki tym razem przedstawia nam młodą pasjonatkę holofotografii, która stawia czoła najeźdźcom.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2020-07-30 10:55:58

W dzisiejszym odcinku m. in. kolejne spojrzenie na grę „Star Wars: Squadrons", wywiad z filmowcem Justinem Simienem a także porady jak zorganizować konwent w swoim domu.


KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

Dziewięć seriali w produkcji?

2020-07-27 18:04:22

Plotki serialowe mają się ostatnio bardzo dobrze. Głównie dzięki Kessel Radio Transmissions. Twierdzą oni, że obecnie w jakiejś fazie produkcji jest dziewięć (9!) seriali gwiezdno-wojennych. Nie o wszystkich wiemy. Na razie słyszeliśmy o:
  1. „The Mandalorian” sezon 2 i 3
  2. serial aktorski o Cassianie Andorze
  3. serial aktorski o Kenobim
  4. serial animowany „The Bad Batch”
  5. serial aktorski Leslye Headland (możliwe, że to któryś z poniżnych)
  6. niepotwierdzony serial o Lando (więcej)
  7. niepotwierdzony serial o Ahsoce (z całym uniwersum)
  8. niepotwierdzony serial o Szkarłatnym Świcie (Maul + Qi’ra)

Brakuje jeszcze jednego, tu były plotki o serialu będącym kontynuacją „Rebeliantów”, ale czasem trudno stwierdzić, które informacje dotyczą konkretnej produkcji. Natomiast ten ostatni na liście (ósmy), czyli o Szkarłatnym Świcie to coś, o czym dawno nie słyszeliśmy. Za to właśnie o nim wspomniał Jordan Maison. To podobno coś na co on czeka. Tu problemem był angaż Emilii Clarke, dopiero teraz pojawiło się światełko w tunelu. Zaś sam Maul (Ray Park) pojawi się w kilku serialach w jakiejś formie. Czyli podobnie jak słyszeliśmy o Ahsoce Tano (Rosario Dawson).Zaś ostatnia plotka mówi, że w serialu o Cassianie zobaczymy Tarkina, źródłem tu także jest Kessel Radio. Udało im się z „Star Wars: The Bad Batch”, zobaczymy jak dobrze ich źródła są poinformowane w przypadku pozostałych doniesień.

Czyli wszystko wskazuje na to, iż możemy się spodziewać serialowego uniwersum, w którym część bohaterów z „Wojen klonów”, „Rebeliantów”, „Hana Solo” i „Łotra 1” będzie się gdzieś przewijać. W każdym razie w obliczu wydłużonej przerwy w kinach, nie dziwi, że Lucasfilm koncentruje swoje wysiłki na Disney+.
KOMENTARZE (15)

Star Wars TV

„Jedi Temple Challenge” #8

2020-07-23 18:18:43 YouTube

Przed nami kolejny odcinek „Jedi Temple Challenge”, a w nim nowi padawani, nowe przeszkody do pokonania i nowa historia. Tym razem opowieść przedstawia nam kłopoty zbieraczy piorunów z pewnymi latającymi stworami.


KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

Serial o Lando?

2020-07-22 20:24:16Chyba mamy ciekawą aktualizację do newsa o ew. kontynuacji „Hana Solo”. Wygląda na to, że dostaniemy serial o Lando. Co więcej, Donald Glover zagra w nim główną rolę. Tak przynajmniej donosi Kessel Run Radio.Jordan Maison sugeruje, że w serialu jako Lando wróci nie tylko Glover. To znaczy, iż prawdopodobnie zobaczymy także Billy’ego Dee Williamsa.

Na tę chwilę nie ma żadnej konkretnej informacji o tym serialu (pomijając to, że pojawi się na Disney+), kiedy miałby powstać i jak. Jest to drugi, po serialu o Ahsoce, serial który wciąż czeka na oficjalne ogłoszenie. Chyba, że za któryś z nich odpowiada Leslye Headland, ale raczej mała szansa byśmy zobaczyli kobiecocentryczny serial o przygodach Lando. Zaś z wypowiedzi Aldena Ehrenreicha możemy wnioskować, iż zobaczymy gdzieś tam Hana Solo.
KOMENTARZE (15)

Star Wars TV

„Jedi Temple Challenge” #7

2020-07-16 19:44:32 YouTube

W najnowszym, siódmym już odcinku „Jedi Temple Challenge” czekają na nas nowe wyzwania i nowa historia. Tym razem możemy posłuchać o kłopotach ochroniarza z dwugłowej rasy Troigów (znanej z „Mrocznego widma”).Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

„Jedi Temple Challenge” #6

2020-07-09 12:21:17 YouTube

W szóstym odcinku „Jedi Temple Challenge” padawani ponownie zmierzą się z wyzwaniami, jakie stawi przed nimi mistrz Kelleran Beq. Będziemy też mogli posłuchać nowej historii - tym razem o padawanie, który miał kłopoty z medytacją. Na pomoc ruszył mu nieoczekiwany sojusznik...Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Jedi Temple Challenge” #5

2020-07-03 22:37:30 YouTube

W najnowszym odcinku „Jedi Temple Challenge” uczniowie Jedi ponownie stają naprzeciw wyzwaniom sprawdzającym ich zręczność, wiedzę i spryt. Najnowsza opowieść dotyczy zaś młodej pilotki, jej droidziego partnera oraz spotkania z Ewokami.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)
Loading..