TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Pierwsze klipy z „Przygód młodych Jedi”

2023-03-29 14:58:49 Różne

Z jednej strony żegnamy się z „Parszywą zgrają”, ale życie i „Star Wars” toczą się dalej, przed nami bowiem nowy serial animowany dla młodszej widowni - „Przygody młodych Jedi”, bo tak (bez niespodzianek) będzie się zwać po polsku „Young Jedi Adventures”. Jego premiera miała odbyć się pod koniec kwietnia... ale podobno to jednak nieprawda, przy czym funkcjonują dwie wersje: jedna mówi, że 26 kwietnia zobaczymy krótkie epizody (coś w stylu tych, co zadebiutowały przed „Rebeliantami”), a 4 maja właściwy serial na Disney+ i Junior. Druga, że wszystko pokaże się jednak w maju. Pożyjemy, zobaczymy.

Na majowy termin wskazuje oficjalny plakat, na którym możemy też dostrzec Vectory Jedi.Tymczasem w sieci zadebiutowały pierwsze fragmenty serii. W poniższym Kai Brightstar, Lys Solay, Nubs i Nash Durango mają drobny problem z droidem treningowym...W drugim Lys musi złapać niesforną tookę...A w trzecim Kai i Nash razem ratują droida pilotki - RJ-a. Tutaj możecie też posłuchać jak bohaterowie brzmią po polsku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Star Wars TV

„Young Jedi Adventures” jednak w kwietniu

2023-03-19 10:36:16 RóżneNieco ponad miesiąc temu pisaliśmy, że premiera „Young Jedi Adventures" odbędzie się 4 maja. Jak jednak donosi Disney Press, została ona przesunięta na środę, 26 kwietnia. Do tego wszystkie odcinki będą od razu dostępne (na razie nie wiadomo ile ich jest).

Co ciekawe, w tekście jest mowa o „premierze 1. sezonu", więc pewnie szykuje nam się drugi. Można zadać sobie pytanie czemu nie zdecydowano się na wypuszczenie odcinków na Dzień Gwiezdnych Wojen. Z jednej strony pewnie byłoby wszystkiego za dużo - wówczas startuje chociażby drugi sezon „Wizji", a to zapewne niejedyne atrakcje przewidziane na ten dzień. Z drugiej „Parszywa Zgraja" kończy się w ostatnich dniach marca, a „Mandalorianin" kwietnia, więc to idealny czas, by puścić serial.

Pierwsze dwa epizody serii zadebiutują na Celebration Europe 4 kwietnia. Wówczas zapewne możemy spodziewać się spoilerów.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)
Loading..