TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Ma powstać starwarsowa wersja „A gdyby...?”?

2024-01-13 17:27:30 TwitterJako fani na pewno lubicie snuć teorie zaczynające się od słów: „A co by było, gdyby...?”. Możliwości są tysiace: gdyby Obi-Wan opuścił zakon dla Satine? Gdyby Anakin nie przeszedł na ciemną stronę? Albo gdyby to Luke dał się skusić? Albo gdyby rodzice Rey byli kimś innym?

Być może wkrótce będziemy mogli zobaczyć kilka takich historii w wersji animowanej. Znany dziennikarz i przeciekacz Daniel RPG poinformował na swoim Patreonie, że podobno powstaje starwarsowa wersja serialu „A gdyby...?” („What if...?”). Ta dostępna na Disney+ animacja opowiada alternatywne wersje wydarzeń z MCU: na przykład pierwszym Avengerem zostaje nie Kapitan Ameryka, a Carter; Doktor Strange traci nie władzę w dłoni, a serce; Thor nie ma brata; czy też wszyscy Avengersi przenoszą się do XVII wieku.

Na razie brak konkretniejszych informacji, ale będziemy ich z niecierpliwością wyczekiwać. Czy podoba Wam się ten pomysł? Jakie historie alternatywne chcielibyście zobaczyć w „Gwiezdnych Wojnach”? Napiszcie w komentarzach.
KOMENTARZE (18)

Star Wars TV

Zapowiedź nowych odcinków „Przygód młodych Jedi”

2024-01-11 20:02:11 YouTube

Jeśli nie macie pomysłu na tegoroczne walentynki, Disney Plus ma dla Was propozycję: tego dnia na platformie oraz Disney+ ukażą się kolejne odcinki „Przygód młodych Jedi”. Poniżej możecie zobaczyć krótki teaser, w którym można dostrzec między innymi kanclerz Linę Soh - czyli kolejną postać z książek i komiksów.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

„Ahsoka” i „The Mandalorian” z nominacjami za kostiumy

2024-01-05 19:08:00

Amerykańska Gildia Projektantów Kostiumów ogłosiła wczoraj nominację do nagród które przyznaje od 1998 roku za wyróżniające się kostiumy. Wśród kategorii następuje podział na filmy i seriale, a wśród nich na dalsze kategorie. Od zawsze jednymi z najbardziej wybijających się i dających największe pole do popisu są te dotyczące produkcji s-f/fantasy. Tym razem dwie nominacje w tej samej kategorii, za wyróżniające się kostiumy w produkcji telewizyjnej s-f/fantasy zebrały seriale Star Wars - „Ahsoka” za odcinek 8 pierwszego sezonu i „The Mandalorian” za odcinek 6 trzeciego sezonu. W obu serialach projektowaniem kostiumów zajmowała się zmarła niedawno Shawna Trpcic.


KOMENTARZE (7)
Loading..