TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

D23: Drugi sezon „The Bad Batch” w styczniu

2022-09-10 20:48:18 RóżneNa D23 - nareszcie - potwierdzono, że drugi sezon „Parszywej zgrai” zadebiutuje 4 stycznia 2023. Taka wiadomość krążyła po Internecie już od jakiegoś czasu - najpierw na stronie Dsny, która skanuje kod aplikacji/strony Disney+. A potem tuż przed samą imprezą - informacja o styczniowej dacie premiery pojawiła się na telebimach.

I... to właściwie tyle, jeśli chodzi o wieści z imprezy. Fani są nieco zawiedzeni, że nie pokazano klipu z Celebration albo chociaż jakiegoś obrazka. Ale pewnie na większą promocję będziemy musieli poczekać aż się skończą „Andor” i „Tales of the Jedi”.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Parszywa Zgraja

„Parszywa zgraja” jednak we wrześniu (?)

2022-08-31 21:20:08 Różne

Ostatnio pisaliśmy o tym, że drugi sezon „The Bad Batch” został przesunięty z września na bliżej nieokreślony termin - najprawdopodobniej z powodu zbliżającej się wielkimi krokami premiery „Andora”.

Okazuje się, że może (zaznaczamy: wielkie może) nie jest to do końca prawda. Informacja o dacie 28 września pojawiła się na australijskiej stronie Disney+... tylko że teraz już informacja ta została zdjęta.Jest też relacja rozmowy jednego z użytkowników Reddita, który skontaktował się z pomocą techniczną Disney+ i pracownica też potwierdziła mu, że serial faktycznie wychodzi we wrześniu. Na ile to prawdziwy screen - nie wiadomo.Więc kto wie, być może to prawda, ale pozostaje kwestia niemal całkowitego braku promocji. Jeśli serial faktycznie wychodziłby za niecały miesiąc, to moglibyśmy dostać chociaż zajawkę czy plakat. Do powyższych informacji należy zatem podchodzić sceptycznie.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Parszywa Zgraja

Przesunięcie daty premiery drugiego sezonu „The Bad Batch”

2022-08-26 16:59:22 Różne

Miesiąc temu pisaliśmy o możliwej - choć nieoficjalnej - dacie premiery drugiego sezonu „Parszywej zgrai”. Miał to być 28 września, jednak okazuje się, że informacja ta została zdjęta ze wszystkich oficjalnych źródeł.

Znalazło to swoje potwierdzenie w serwisie Disney+ Informer oraz w serialowej rozpisce na wrzesień, w której to „badbaczów” brak. Jest za to „Andor” i tutaj prawdopodobnie możemy doszukiwać się możliwej przyczyny przesunięcia serialu - firma pewnie nie chce puszczać dwóch premier naraz. A skoro sama seria o rebeliancie zaliczyła miesięczną obsuwę, to i dostało się innym.Pytanie zatem: kiedy? Ciężko powiedzieć, być może jakiś czas po premierze „Andora”, bo raczej nie po zakończeniu serialu. Biorąc pod uwagę ile produkcji jest na horyzoncie, Disneyowi trudno byłoby stosować nadal politykę jednej serii naraz. Miejmy nadzieję, że się doczekamy, bo tak naprawdę czekamy ładnych kilka miesięcy.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Parszywa Zgraja

Data premiery drugiego sezonu „The Bad Batch”

2022-07-26 10:34:36 Różne

Lato jest gorące, co oznacza, że i w newsowym świecie mniej się dzieje, nawet mimo zeszłotygodniowego Comic Conu. Jednakże pojawiła się dość ciekawa - choć nieoficjala - informacja od serwisu Culture Slate. Wedle ich źródeł drugi sezon „Parszywej zgrai” ma zadebiutować 28 września. O ile sama data wydaje się prawdopodobna, o tyle oznaczałaby ona, że serial byłby emitowany jednocześnie z „Andorem”, co jest raczej nietypowe dla Disney+ - ale może przyszedł czas na zmiany.

Odcinków ma być szesnaście i będą pojawiały się w aplikacji co tydzień we środy.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Parszywa Zgraja

Klip z „The Bad Batch”

2022-06-29 14:22:18 Różne

Dokładnie miesiąc temu odbył się poświęcony „Parszywej Zgrai” panel na Celebration. Od tego czasu nie było za wielu informacji - co prawda ukazała się jedna, ale tutaj nie możemy być do końca pewni. Na amerykańskim Disney+ w sekcji serialu pojawił się napis zgodnie z którym premiera drugiego sezonu miałaby nastąpić 28 września. Tekst został jednak szybko usunięty. Czy to prawda? Brzmi dość wiarygodnie, zwłaszcza że będziemy zapewne już po „Andorze”.Tymczasem w sieci wyciekł klip, który ukazał się na Celebration - ten z Techem i Omegą walczącymi z wielkimi krabami na tropikalnej plaży. Jak zwykle w takich przypadkach - oglądajcie póki można.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Parszywa Zgraja

Celebration 2022: Panel o drugim sezonie „The Bad Batch” [AKTUALIZACJA]

2022-05-29 21:18:56 Różne

Właśnie zakończył się jeden z ostatnich paneli tegorocznego Star Wars Celebration - ten poświęcony drugiemu sezonowi „The Bad Batch”. Całość prowadził David Collins, a jego gośćmi byli Dave Filoni, Brad Rau (główny reżyser), Jennifer Corbett (główna scenarzystka), Matt Michnovetz (edytor historii), Dee Bradley Baker (klony) i Michelle Ang (Omega). W newsa wpletliśmy prace koncepcyjne, które pokazywano podczas imprezy.

Jak zaczęła się historia o klonach? Fani chcieli więcej opowieści o żołnierzach, a wtedy przyszedł Filoni i zapytał się szefostwa, czy nie można byłoby dać wojownikom Republiki ich własnego serialu. Dee powiedział (głosem Wreckera, wideo poniżej), że chce zagrać dobrze dla fanów. Ekipa wiedziała od razu, że opowieść zacznie się od rozkazu 66, bo to moment zwrotny dla Republiki. Wszyscy chcieli też, aby w pierwszym odcinku Hunter pomógł jakiemuś dziecku, stąd wątek Caleba vel. Kanana.Czy Crosshair ma szansę na odkupienie? Dee sam sobie zadaje to pytanie, ale twierdzi, że tak (w tym momencie zaczął przełączać się na głosy poszczególnych członków Zgrai). Rau zadał retoryczne pytanie czy on w ogóle chce być odkupiony. Ulubionymi odcinkami Michelle to te, w których Omega występuje z Herą, a Matta ten, w którym Omega po raz pierwszy widzi ziemię. Zresztą Ang uwielbia chwile, w których jej bohaterka ma do czynienia ze zwierzętami - nie miała okazji ku temu na Kamino, więc wszystko jest dla niej nowe, a mimo tego i tak potrafi zyskać sobie ich sympatię. No i Wrecker jest dla niej jak wielki starszy brat. Dee najbardziej lubi scenę, w której właśnie olbrzym przygotował pokój dla Omegi oraz bójkę w jadalni.

Potem nastąpiło czytanie scenariusza ze sceny na Bracce (wideo poniżej). Okazuje się, że Baker wszystkie swoje kwestie nagrywa za jednym razem, nie potrzebuje pauzy, by przełączyć się na głos innego klona - tak też było tutaj. Zdaniem Dee najlepszy w całym TBB jest jego scenariusz, który bardzo porusza emocje. Tym bardziej, że sam Lucas chciał, aby serial powstał i jego odcinki palców są widoczne w nim wszędzie.Następnie zaprezentowano zdjęcie ukazujące nowe modele postaci. Cała ekipa ma odnowione pancerze, bo ma to ukazywać ich ewolucję od żołnierzy-klonów w kierunku czegoś nowego. Najbardziej w oczy rzuca się Omega, która ma nieco dłuższe włosy, hełm, a wokół nadgarstka prawdopodobnie bandamkę Humtera.Pokazano również klip z dziewczyną, która wraz z Techem walczy z gigantycznymi krabami (widocznymi na poniższym zwiastunie) podczas próby odlotu z planety. A potem przyszedł czas na poniższy zwiastun, po którym panel się skończył:Drugi sezon „The Bad Batch” ukaże się na Disney+ jesienią tego roku.

AKTUALIZACJA

Okazuje się, że na panelu pokazano zupełnie inny zwiastun - więcej w nim narracji - i oczywiście trafił on do Internetu, ale w bardzo słabej jakości. Niemniej coś tam zawsze widać, a jeśli pojawi się lepsza wersja, podmienimy ją.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (10)

Parszywa Zgraja

Plotki o „The Bad Batch” #9

2022-05-04 22:19:14 Różne

Choć wieści o „Parszywej Zgrai” są bardzo skąpe, to niedługo możemy liczyć na całkiem sporą dawkę informacji. Chodzi oczywiście o Celebration, podczas którego przewidziano osobny panel dla serialu. Pojawią się na nim scenarzysta Matt Michnovetz, głos wszystkich klonów Dee Bradley Baker oraz Omega, czyli Michelle Ang. Wszyscy poopowiadają czego możemy spodziewać się w sezonie drugim. Ponadto Oficjalna pokazała grafiki, które będą prezentowane podczas imprezy (i które można już kupić). Badbaczowe motywy pojawiają się w pracach „A Grand Army” Joe Hogana i „One Heart Divided” Ksenii Zelentsovej.

https://aflightysparrow.tumblr.com/post/681454765292519424/i-found-some-bad-batch-news-season-2-prediction


Czy są jakieś ploteczki? Niewielkie - krótki artykuł z „Hollywood Spotlight Magazine” zawiera wywiad z Jennifer Corbett. Scenarzystka powiedziała w nim, że w drugim sezonie zobaczymy konsekwencje zniszczenia placówki klonującej na Kamino - dowiemy się co to oznacza zarówno dla klonów, jak i dla Parszywej Zgrai. W galaktyce zresztą jest więcej sklonowanych żołnierzy niż ci, których znamy - część z nich będzie służyć Imperium, a część aktywnie się mu przeciwstawiać. Dziennikarz spekuluje też czy nie zobaczymy ciągu dalszego losów Nali Se albo gościnnego występu Boby Fetta. I podobno serial drugi sezon ma się pokazać później w tym roku.

To ostatnie jest zapewne prawdą, bo wydaje się, że w dniu dzisiejszym - poza nowym zwiastunem „Obi-Wana” - raczej nic nowego się nie pojawi (acz chcielibyśmy być mile zaskoczeni). Pozostaje nam zatem czekać do Celebration.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Parszywa Zgraja

Plotki o „The Bad Batch” #8

2022-03-19 17:38:45 Różne

Pod koniec stycznia dostaliśmy informację w „Insiderze”, że drugi sezon „The Bad Batch” pojawi się wiosną. Tymczasem dni mijają, są coraz cieplejsze, a nie ma nawet oficjalnej zapowiedzi. Wydaje się, że coś się pozmieniało w Lucasfilmie, bo w marcowym numerze pisma nie ma już mowy o wiośnie - informacja o jakiejkolwiek przybliżonej dacie premiery została usunięta, porównajcie sobie poniższy obrazek z tym z podlinkowanego newsa.Być może oznacza to, że serial przesunięto na dni po „Obi-Wanie Kenobim”, pytane tylko jak to się będzie miało do „Andora”.

Obszerny wywiad z Kinerami przeprowadził podcast The Convor Call podczas swojego streamu na rzecz ukraińskich sierot. Zaczyna się on około drugiej godziny, 50 minut.Muzyczna rodzina w chwili udzielania wywiadu nie widziała jeszcze „The Book of Boba Fett”, choć oczywiście zna fabułę. Wszelkie podobieństwa motywu Omegi do tego głównego z serialu aktorskiego są przypadkowe, bo robili swój dużo wcześniej - tak naprawdę trwa już preprodukcja sezonu czwartego. Kevin bardzo lubi w swojej twórczości motywy właśnie - Hery, Ezry czy Sabine - a ten Omegi jest inspirowany jego wnuczką. Podczas komponowania nowych utworów chce iść tam, gdzie „Gwiezdne Wojny” zazwyczaj się nie zapuszczają, ale pamięta o tym, aby zachować ich ducha.

Rodzinka będzie organizować koncerty muzyki ze starwarsowych animacji na żywo. Najbliższy odbędzie się w Puerto Rico około 4 maja. Miał się odbyć jeszcze jeden w stanie Waszyngton. Pojawią się też na Celebration.

Co niesie przyszłość? Ekipa pracuje nad nową animacją i to właściwie tyle mogli powiedzieć - oprócz tego, że dostali do niej orkiestrę do każdego odcinka, a sama produkcja jest „cholernie dobra”. Z tonu wypowiedzi mężczyzn można wywnioskować, że nie chodzi o „A Droid Story”, tylko o coś zupełnie nowego. Plotek o potencjalnych projektach jest mnóstwo: a to o Wielkiej Republice, a to o „Tales of the Jedi” czy też o Maulu. Na razie nie znamy konkretów, ale na duży plus należy zaliczyć fakt, że zostało to potwierdzone przez członków ekipy, czyli najbardziej oficjalne źródło. Zresztą informacja o nowej animacji pojawiła się w ofercie pracy studia ICON („Monsters at Work”, „Elena z Avalonu”) i na profilu szefa studia.

A co z drugim sezonem TBB? Tak właściwie panowie nigdy nie przerwali pracy nad nowymi odcinkami, a przy tej serii zabawa jest świetna. Omega jest w niej trochę starsza. Pojawi się Coruscant (choć może nie w sezonie drugim, bo Kevin wspomniał, że pracował nad muzyką tego ranka, w którym udzielał wywiadu), dla którego Kinerowie skomponowali osobny motyw mocno inspirowany Williamsem. Będą odcinki w klimacie noir oraz polityczne, inspirowane twórczością reżysera Alfreda Hitchcocka, aktorem Humphrym Bogartem czy kompozytorem Maxem Steinerem. Oczywiście zobaczymy nowych bohaterów - z tonu wypowiedzi można wywnioskować, że chodzi o „nowych starych”. W pewnym momencie emisji sezonu pierwszego bracia zaczęli lekko trolować na Twitterze przy premierze każdego odcinka, teraz myślą o tym, co napiszą w drugim.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Parszywa Zgraja

Drugi sezon „The Bad Batch” zadebiutuje wiosną

2022-01-19 08:13:46 Różne

O przygodach Parszywej Zgrai na razie głucha cisza, choć na horyzoncie widać już zmiany. W najnowszym numerze „Insidera” ukazała się zapowiedź drugiego sezonu serialu.Co zatem z niej wynika? Na razie pada jedynie informacja, że Wreckera, Huntera, Techa, Echo, Omegę i Crosshaira zobaczymy ponownie wiosną, to jest zapewne w okresie od marca do maja. Do tej pory Disney zdążył nas przyzwyczaić do tego, że promowany jest tylko jeden serial, więc na większą ilość konkretów powinniśmy poczekać aż do zakończenia „The Book of Boba Fett” (9 lutego).

Z drugiej strony - starwarsowych projektów jest na horyzoncie tyle, że ciężko będzie reklamować tylko jeden. Tak zresztą słyszał Jordan Maison, który twierdzi, że TBB zacznie się jeszcze przed „Kenobim”, ale oba seriale w pewnym momencie będą leciały w tym samym momencie. Pożyjemy, zobaczymy.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Parszywa Zgraja

„The Bad Batch” #16 na Disney+

2021-08-13 15:49:49 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma szesnasty odcinek „The Bad Batch”, zatytułowany „Kamino Lost”. Jest to zarazem finał sezonu - na kolejne odcinki przyjdzie nam zapewne trochę poczekać, ale z drugiej strony będziemy mogli teraz snuć teorie w oczekiwaniu na drugą serię. Poniżej opis i krótkie podsumowanie w formie filmowej.

Gdy Tipoca City upada, Parszywa Zgraja musi znaleźć sposób, by przetrwać - oraz pogodzić się z wyborami jej byłego członka i brata.Ostatnie plakaty

I ostatnie (pewnie jak na razie) plakaty z bohaterami. Na pierwszy ogień poleciał wiceadmirał Rampart, a także dwa nowe z Crosshairem i Hunterem z cytatem z poprzedniego epizodu.

Twórcy znów zapowiadają...

Podobnie jak ostatnim razem, znów pojawiło się trochę tweetów twórców i osób związanych z serialem. Tracy Cannobbio zwraca uwagę na to, że związki międzyludzkie są skomplikowane, a temat ten fantastycznie pojawia się w finale.Jennifer Corbett dała nam drobną podpowiedź czego możemy się spodziewać w finale. Zauważyła ponadto, że serial rozpoczął się w święto Sagi, a zakończy w piątek trzynastego, ale nie radzi zbyt wiele się w tym doszukiwać.

Aron z kolei radzi, by podczas oglądania wyłączyć światła i podkręcić dźwięk.Keith Kellogg dziękuje po prostu za dobry rok całej ekipie, która włożyła w produkcję serialu całe serce.Bracia Kinerowie zdradzili, że podczas komponowania muzyki do tego odcinka płakali i mają zamiar zdradzić dlaczego już po emisji. Cieszą się jednocześnie z tego, że mają swój udział w tworzeniu świata, który kochają.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (10)
Loading..