TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #47 na Disney+

2024-05-01 10:20:51 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma ostatni, czterdziesty siódmy odcinek „Parszywej Zgrai” (a zarazem piętnasty trzeciego sezonu), zatytułowany „Kawaleria przybywa” („The Cavalry Has Arrived”). I tym razem po tygodniach posuchy mamy porządne zwiastuny.

Omega i Zgraja walczą z Imperium o swoją wolność.

Ze świata Twittera (i TikToka)

W filmiku zza kulis Jennifer i Brad mówią przede wszystkim jak fantastycznymi aktorami i współpracownikami są Dee i Michelle.Baker założył też TikToka, a w swoim pierwszym filmiku podziękował (głosem Zgrai) wszystkim fanom za te lata.

@dee.bradley.baker Tonight, #TheBadBatch series finale drops. Mission completed but not soon forgotten! My deepest appreciation & gratitude to all who gave their brilliant best on this! There may be #StarWars ♬ original sound - Dee Bradley Baker


Tajemniczych tweetów od ekipy bardzo się namnożyło i widać tu pewien przewodni motyw związany z ogromnymi gadami. Kinerowie wstawili Aemonda Targaryena obserwującego (Spoiler):śmierć księcia Lucerysa(Koniec Spoilera) z grzbietu swojego smoka.Dodatkowo jest jeszcze Kot w Butach i Śmierć... albo ich wiele?Jennifer Corbett pozostała w smoczym temacie - mamy tu Viseriona (Spoiler):przemienionego przez Króla Nocy.(Koniec Spoilera) oraz scenkę z „Parku jurajskiego” - „Mama jest bardzo zła”.

Scenarzystka przygotowała też rzeczy niezbędne na finał - zabawki z serialu i paczkę chusteczek z Omegą.Bo taką właśnie paczkę chusteczek dostali twórcy od Lucasfilmu. Pochwalił się nią też Keith Kellog.Ale to nie wszystko. Twitterowa społeczność fanów serialu była bardzo aktywna przez te wszystkie lata i na różne sposoby postanowiła podziękować ekipie. Poniższy filmik (podzielony na trzy części) jest bardzo wzruszającym hołdem złożonym wszystkim zaangażowanym w powstanie serialu.Żegnamy także cotygodniowe tajemnicze tweety... zaczęliśmy jako wrogowie, a kończymy jako przyjaciele.
Fanarty

Mamy też ostatnią przedfinałową porcję fanartów - pewnie spora ich część pojawi się jeszcze post factum. Dominują tutaj obrazki z całą ekipą, ale mamy również sporo Techa (np. grającego w „Goemetry Dash”), dorosłą Omegę... a nawet artystyczne sushi. Jest też nitka ze screenami jak klony odpowiedziałyby na pytanie pytanie o posiadanie dziecka - nie fanart w czystym sensie, ale śmieszne.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (11)

Parszywa Zgraja

„Parsztwa Zgraja” #46 na Disney+

2024-04-24 11:27:10 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek czterdziesty szósty „Parszywej Zgrai” (a zarazem czternasty trzeciego sezonu), zatytułowany „Uderzenie” („Flash Strike”).Znowu bez teasera, ale mamy choć opis.

Zgraja stawia czoła przeznaczeniu, walcząc na terenie wroga.

Ze świata Twittera

W filmiku zza kulis ekipa opowiada o swoich ulubionych tekstach z serialu. Michelle Ang uwielbia słowa, które kieruje Omega na samym początku - „Lubię was. Też tu nie pasujecie”. Dla Dee są to słowa pożegnania Techa - „A kiedy słuchaliśmy się rozkazów?” Nawiasem, Jennifer Corbett napisała w komentarzu do filmiku na Twitterze, że jej ulubiony cytat jeszcze się nie ukazał.Dean Kiner ostatnio cosplayował jako Hunter.A poza tym mamy sugestie dotyczące nowych odcinków: Elmo i wybuch atomowy oraz Lucę lądującego w wodzie.

Jennifer Corbett mocno zaszalała z gifami. Sugeruje, że wszystko będzie w porządku, ale nic nie pójdzie tak, jak myślimy.

Fanarty

W mediach społecznościowych pojawił się nowy trend. Użytkowniczka Juli wstawiła przerobiony zrzut ekranu z „Gdzie jest Nemo?” z rybkami jako członkami Zgrai... no i zaczęły się przeróbki.

A poza tym spora porcja zwykłych fanartów: artystyczna interpretacja tweetów Corbett, sporo Omegi

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)

Parszywa Zgraja

„Parszywa zgraja” #45 na Disney+

2024-04-17 19:00:58 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek czterdziesty piąty „Parszywej Zgrai” (a zarazem trzynasty trzeciego sezonu), zatytułowany „Przenikanie” („Into the Breach”). Tym razem bez teasera, ale jest opis.

Zgraja gra o wszystko na terytorium wroga.

Ze świata Twittera

Kinerowie sugerują nam przystojnego Ramparta... i... scenę poniżej.

Jennifer Corbett wstawiła gifa z Tooncesem, kotem-kierowcą...... a także napisała o tekście (i odpowiedzi na niego), który podczas produkcji widziała i słyszała wiele razy, ale który za każdym razem rozbawia ją do łez.Fanarty

W fanartach z tego tygodnia pałeczkę przejmuje Tech (chyba za nim tęsknimy).Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #44 na Disney+

2024-04-10 09:55:00 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek czterdziesty czwarty „Parszywej Zgrai” (a zarazem dwunasty trzeciego sezonu), zatytułowany „Ostatnia szansa” („Juggernaut”). Poniżej teasery oraz opis.

Chcąc pozyskać ważne ogniwo, Zgraja musi zorganizować brawurową ucieczkę.

Ze świata Twittera

W kolejnym filmiku zza kulis ekipa opowiada o swoich ulubionych scenach. Dla Bakera jest to moment, w którym Tech tlumaczy Omedze, że widzi on świat inaczej, ale że jest to normalne - zdaniem aktora przemawia to do wielu ludzi. Ang z kolei uwielbia moment, w którym mózgowiec uczył dziewczynkę latać. Dla Rau była to chwila, gdy Mayday zwierza się Crosshairowi, a dla Corbett, gdy Cody powiedział snajperowi o konsekwencjach czynów, które podejmujemy.Kinerowie zamieścili zdjęcia z atakiem czołgu, co nie jest zbytnio spoilerowe, biorąc pod uwagę powyższy teaser.Jennifer Corbett poszła w podobny ton, ale obiecuje też, że wszystko będzie w porządku.

Fanarty

W fanartach z tego tygodnia mamy bardzo dużo Omegi.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #42 i #43 na Disney+

2024-04-03 11:10:42 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ mają odcinek czterdziesty drugi i czterdziesty trzeci „Parszywej Zgrai” (a zarazem dziesiąty i jedenasty trzeciego sezonu), zatytułowane „Kryzys tożsamości” („Identity Crisis”) oraz „Punkt bez powrotu” („Point of No Return”). Poniżej zajawka oraz opisy odcinków.„Kryzys tożsamości”: Emerie poznaje mroczne sekrety badań Hemlocka.

„Punkt bez powrotu”: Imperium depcze po piętach Zgrai.

Ze świata Twittera

W zeszłym tygodniu największym wydarzeniem był niewątpliwie powrót Ventress zza grobu. W poniższym filmiku Brad Rau i Jennifer Corbett opowiadają o tym wydarzeniu - scenarzystka zapewnia, że nie ma zamiaru dekanonizować „Mrocznego ucznia”. Producent dodał, że istotny był również wygląd bohaterki - miecz i fryzura bazują głównie na niedokończonych odcinkach TCW, choć zostały nieco odświeżone.Kinerowie zapowiadają odcinki pożegnaniem Chudego z Andym... oraz morderczą Omegą.

Nawiasem, na Spotify'u Kinerów możemy już posłuchać muzyki z pierwszych ośmiu odcinków trzeciego sezonu.

Jennifer Corbett sugeruje, byśmy się zrelaksowali przed obejrzeniem tych dwóch epizodów... i opatruje to obrazkiem z Asajj zatykającą buzię Omedze. Zaś co do samych odcinków: mamy spodziewać się pudełka... i Oktoberfestu?

Scenarzystka nie wstawiła nic na Prima Aprilis, bo stwierdziła, że ten sezon i tak jest już zbyt stresujący. Stwierdzenie to opatrzyła gifem z Nazgulem poszukującym hobbitów.W odpowiedzi na tweety Corbett Joel Aron wstawił gifa z Yeti z „Potworów i spółki”.Wywiad z Nikką FuttermanPo ostatnim odcinku pozostało mnóstwo pytań, ale na część z nich odpowiada Nikka Futterman w wywiadzie dla Oficjalnej. Aktorka wcielająca się w Asajj zauważa, że gdy w TCW była zabójczyni Sithów postanowiła odejść od hrabiego Dooku i zostać łowczynią nagród, to jej historia skręciła w naprawdę interesującym kierunku - kobieta mogła być przecież kim chce. Jak wszyscy wiemy, jej opowieść nie została jednak dokończona w animacji, gdy Disney skasował serial - za to dostaliśmy powieść „Mroczny uczeń” Claudii Gray, która adaptuje (i rozszerza) stracone epizody.

Moc działa jednak w najróżniejsze sposoby i dziesięć lat później aktorka dostała telefon z prośbą o ponowne wcielenie się w swą postać w TBB. Oczywiście od razu się zgodziła.

Oficjalna przyznaje w tym momencie, że w istocie Dathomirianka spotkała swą śmierć w „Mrocznym uczniu”. Filoni, Rau i Corbett mieli jednak plan. To ten pierwszy wpadł na pomysł jej zmartwychwstania, a reszta powitała to z entuzjazmem. Wszyscy usiedli i dyskutowali na temat tego, jak połączyć ten pomysł z fabułą powieści - to, jak Ventress przetrwała, mamy zobaczyć w przyszłych projektach. Jakich? Nikt nie puścił pary z ust, ale najbardziej prawdopodobne wydają się animowane „Opowieści Jedi”, tym bardziej, że Nika już zasugerowała, że będzie podkładać jej głos. W sumie w ten sposób została zaadaptowana książkowa „Ahsoka” - oby tylko lepiej potraktowano ustalony już (przez samego Filoniego!) kanon.

Wracając do rozmowy: aktorce bardzo podoba się, że Asajj zbliżyła się do światła, że jest zdolna do czynienia dobra. W końcu była swego rodzaju mentorką Omegi i uratowała ją przed potworem morskim. Futterman przyznaje, że Ventress jest nią, a ona jest Ventress - choć tak naprawdę bardzo się różnią. A przyszłość tej postaci jest bardzo otwarta.

Fanarty

W fanartach z tego tygodnia: Ventress, trochę chibi, Omega z „Undertale”... i biedne węże, które nie mają rączek.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (11)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #41 na Disney+

2024-03-27 18:01:24 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek czterdziesty pierwszy „Parszywej Zgrai” (a zarazem dziewiąty trzeciego sezonu), zatytułowany „The Harbinger” (tak jest również po polsku). Poniżej teaser oraz opis.Zgraja planuje dalsze działania, gdy pojawia się tajemnicza nieznajoma.

Ze świata Twittera

W najnowszym filmiku zza kulis Michelle opowiada o relacji Omegi z Crosshairem - dziewczyna ma wielkie pomysły jak mu pomóc, ale ich wykonanie jest troszeczkę dziecinne. Mimo tego snajper pozwala „siostrze” działać. Baker zauważa, że jego postać to zagubiona dusza, a Omega jest niczym światło nadziei, niczym wyzwolicielka z klatki.Kinerowie podali dalej tweeta zachęcającego nas do oglądania wszystkich 1727 minut „Rebeliantów”. Może to coś znaczy, a może nie.A w drugim tweecie ostrzegają przed potworami.Jennifer Corbett podsumowuje „energię” sezonu trzeciego postacią Heli z Marvela. Delikatna sugestia serialowego debiutu Ventress?Keith Kellogg obiecuje jazdę bez trzymanki w ostatnich siedmiu odcinkach (tak, w tweecie jest literówka).Fanarty

W fanartach z tego tygodnia: spłukana Zgraja, Tech oraz Wrecker uwięziony w mikrofalówce.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #40 na Disney+

2024-03-20 12:17:20 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek czterdziesty „Parszywej Zgrai” (a zarazem ósmy trzeciego sezonu), zatytułowany „Nieprzyjazny teren” („Bad Territory”). Tym razem bez teasera, ale jest opis.

Aby pozyskać informacje, Hunter i Wrecker tropią niebezpiecznego łowcę nagród.

Ze świata Twittera

Dee Bradley Baker w najnowszym filmiku motywuje nas do działania...Kinerowie sugerują, że czeka nas atak krokodyla. Kosmicznego.Jennifer Corbett delikatnym uśmiechem zapowiada kolejny odcinek.Fanarty

Przed nami najnowsze fanarty, między innymi naśladująca Omega czy ekipa ze Zgrajką.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #38 i #39 na Disney+

2024-03-13 12:10:47 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ mają odcinek trzydziesty ósmy i trzydziesty dziewiąty „Parszywej Zgrai” (a zarazem szósty i siódmy trzeciego sezonu), zatytułowane „InfiltracjaŁ” („Infiltration”) oraz „Przejęcie” („Extraction”). Poniżej zajawka oraz opisy odcinków.„Infiltracja”: Zgraja spotyka sojusznika w potrzebie.

„Przejęcie”: Wróg się zbliża, więc Zgraja musi ewakuować twierdzę.

Ze świata Twittera

Z oficjalnego Twittera mamy filmik, w którym Dee Bradley Baker popisuje się swoimi umiejętnościami aktorskimi.Kinerowie sugerują, że czeka nas dużo entuzjastycznego pokazywania palcami... choć nie wiemy na co.Jennifer Corbett pokazuje serialowe zabawki.I jeszcze jedna ciekawostka - w ostatni weekend odbył się w Stanach konwent o nazwie Planet Comiccon, w którym wzięła udział Nika Futterman, czyli aktorka podkładająca głos Ventress. To, że Asajj (jakoś) powróci, nie jest żadną tajną informacją, natomiast ciekawe jest to, co kobieta powiedziała - że „Zgraja” ma być jedynie przystawką do tego, co nas czeka z tą postacią.

Tu pytanie co miała na myśli - najlogiczniejsze wydaje się, że Dathomiriankę zobaczymy najprędzej w „Opowieściach Jedi”. Z drugiej strony - skoro już jakoś wróciła - to niewykluczone, że może pojawi się na przykład w trzeciej części przygód Cala Kestisa, jakimś nowym serialu animowanym... a może nawet w czymś jeszcze większym. Pożyjemy, zobaczymy.Fanarty

W fanartach z tego tygodnia: Crosshair nie może oddychać, podejrzliwy Hunter i ładne widoczki.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (10)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #37 na Disney+

2024-03-06 10:40:47 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek trzydziesty siódmy „Parszywej Zgrai” (a zarazem piąty trzeciego sezonu), zatytułowany „Powrót” („The Return”). Poniżej najnowszy teaser całego sezonu (w którym mamy potwierdzony powrót dwóch starych postaci) oraz opis odcinka.Nasi bohaterowe muszą poradzić sobie z nowymi okolicznościami podczas niebezpiecznej misji.

Ze świata Twittera

Najnowszy wpis rodzeństwa Kinerów sugeruje, że nie będzie dobrze z Crosshairem... ale tego w sumie mogliśmy się domyślić.Jennifer Corbett znowu sugeruje, że czekają nas ciężkie czasy.Fanarty

W porcji fanartów z tego tygodnia nadal dominują Omega i Crosshair, ale mamy też innych.Wieści ze świata animacji

Badbacze badbaczami, ale pewnie niektórzy z Was już zastanawiają się co czeka nas w przyszłości w świecie animacji. Na razie mamy jedynie wzmiankę o tym, że powstanie drugi sezon „Opowieści Jedi” (choć podobno nie w tym roku). Ale widać, że coś tam się dzieje. Keith Kellogg potwierdził, że Lucasfilm Animation szuka dwóch animatorów średniego szczebla do produkcji „animowanego (filmu?) krótkometrażowego”. Ciekawe co to może być.Z kolei James Arnold Taylor powiedział, że bardzo chciałby zobaczyć serial o nieznanych wspólnych przygodach Plo Koona i Ahsoki.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #36 na Disney+

2024-02-28 10:11:16 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek trzydziesty szósty „Parszywej Zgrai” (a zarazem czwarty trzeciego sezonu), zatytułowany „Inne podejście” („A Different Approach”). Poniżej najnowszy teaser całego sezonu oraz opis odcinka.Omega i Crosshair muszą współpracować na groźnym terenie.

Własna tooka

Jeśli spodobała Wam się zabawkowa tooka, którą w ostatnich odcinkach Omega zrobiła sobie, by choć trochę osłodzić sobie samotność i uwięzienie, to możecie zajrzeć na Oficjalną, by zobaczyć jak można wykonać taką samemu. Na poniższym filmiku ekipa podziwia to dzieło:Ze świata Twittera

Na poniższym krótkim filmiku Dee i Michelle zachęcają nas do oglądania, ale ważniejszych jest chyba kilka nowych ujęć Ventress.Rodzeństwo Kinerów zapowiada ciężkie czasy dla Omegi.Jennifer Corbett pisze, byśmy byli przygotowani na to, co się szykuje. Czy gruba kurtka ma coś sugerować?Keith Kellog napisał, że jednym z jego ulubionych momentów do zanimowania była scena, w której Crosshair po raz pierwszy nazywa Omegę po imieniu - wówczas głowa dziewczyny lekko się podnosi, a twarz zmienia.Joel Aron sugeruje, by przypomnieć sobie odcinek „Massacre” z TCW. Zapewne ma to jakiś związek z Ventress.Trochę fanartów

Pierwsze trzy odcinki zainspirowały całkiem sporą ilość ludzi, a zatem oto trochę fanartów, by pocieszyć oko.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)
Loading..