TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

„Parszywa zgraja” jednak we wrześniu (?)

2022-08-31 21:20:08 Różne

Ostatnio pisaliśmy o tym, że drugi sezon „The Bad Batch” został przesunięty z września na bliżej nieokreślony termin - najprawdopodobniej z powodu zbliżającej się wielkimi krokami premiery „Andora”.

Okazuje się, że może (zaznaczamy: wielkie może) nie jest to do końca prawda. Informacja o dacie 28 września pojawiła się na australijskiej stronie Disney+... tylko że teraz już informacja ta została zdjęta.Jest też relacja rozmowy jednego z użytkowników Reddita, który skontaktował się z pomocą techniczną Disney+ i pracownica też potwierdziła mu, że serial faktycznie wychodzi we wrześniu. Na ile to prawdziwy screen - nie wiadomo.Więc kto wie, być może to prawda, ale pozostaje kwestia niemal całkowitego braku promocji. Jeśli serial faktycznie wychodziłby za niecały miesiąc, to moglibyśmy dostać chociaż zajawkę czy plakat. Do powyższych informacji należy zatem podchodzić sceptycznie.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Parszywa Zgraja

Przesunięcie daty premiery drugiego sezonu „The Bad Batch”

2022-08-26 16:59:22 Różne

Miesiąc temu pisaliśmy o możliwej - choć nieoficjalnej - dacie premiery drugiego sezonu „Parszywej zgrai”. Miał to być 28 września, jednak okazuje się, że informacja ta została zdjęta ze wszystkich oficjalnych źródeł.

Znalazło to swoje potwierdzenie w serwisie Disney+ Informer oraz w serialowej rozpisce na wrzesień, w której to „badbaczów” brak. Jest za to „Andor” i tutaj prawdopodobnie możemy doszukiwać się możliwej przyczyny przesunięcia serialu - firma pewnie nie chce puszczać dwóch premier naraz. A skoro sama seria o rebeliancie zaliczyła miesięczną obsuwę, to i dostało się innym.Pytanie zatem: kiedy? Ciężko powiedzieć, być może jakiś czas po premierze „Andora”, bo raczej nie po zakończeniu serialu. Biorąc pod uwagę ile produkcji jest na horyzoncie, Disneyowi trudno byłoby stosować nadal politykę jednej serii naraz. Miejmy nadzieję, że się doczekamy, bo tak naprawdę czekamy ładnych kilka miesięcy.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)
Loading..