TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #21 na Disney+

2023-01-25 16:19:12 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma dwudziesty pierwszy odcinek „Parszywej Zgrai” (a zarazem piąty drugiego sezonu), zatytułowany „Pogrzebani” („Entombed”). Poniżej opis.

Zgraja znajduje antyczny skarb, który uruchamia szokującą niespodziankę.

Wyścigowiec na plakacie

W ostatnich dniach na plakacie znalazł się TAY-O - droid wyścigowy pracujący dla Cid. W jego rolę wcielił się zresztą znany komediant Ben Schwartz.Kinerowie: #aliens

Tym razem bracia Kinerowie komentują nowy epizod gifem z Giorgiem Tsoukalosem - jeśli ktoś nie zna tego mema, wyjaśniamy: prowadzi on na kanale History 2 program „Starożytni kosmici”, w którym próbuje on dowieść, że wszelkie dawne historie, religie i wynalazki to dzieło obcych. Dorzućmy do tego jeszcze... niecodzienną fryzurę i materiał na mema gotowy. Przynajmniej w „Gwiezdnych Wojnach” są kosmici.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (15)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #20 na Disney+

2023-01-18 11:28:42 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma dwudziesty odcinek „Parszywej Zgrai” (a zarazem czwarty drugiego sezonu), zatytułowany „Szybciej” („Faster”). Poniżej opis.

Zgraja wkracza do kolorowego i niebezpiecznego świata wyścigów.

Komandor na plakacie

W tym tygodniu na oficjalnym plakacie ukazała się postać, na której powrót długo czekaliśmy - komandor Cody.Baker o Codym

W zeszłym tygodniu byliśmy świadkami powrotu komandora Cody'ego i z tej okazji Oficjalna zadała kilka pytań Dee Bradley Bakerowi. Aktor zauważa, że klon, o którym mowa, po upadku Republiki nie zmienił strony i nadal był przekonany, że strzelanie do Jedi to właściwa rzecz. Niemniej wspólna misja z Crosshairem uświadomiła mu, że nie zawsze trzeba wykonywać rozkazy. Baker mówi, że klony nie są maszynami - mają swój kodeks moralny, wiedzą co jest słuszne, a co nie, a bezduszność snajpera otwiera oczy Cody'emu na to, na co się zapisał w Imperium.

Okazuje się też, że komandor to jedna z najulubieńszych postaci fanów - Dee bardzo często na konwentach dostaje do podpisu plakaty właśnie z nim.

Kinerowie znów w akcji

Bracia Kinerowie jak zwykle komentują nadchodzący epizod - choć tutaj zagadka nie jest zbyt trudna do rozwiązania.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (11)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #19 na Disney+

2023-01-11 09:30:00 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma dziewiętnasty odcinek „Parszywej Zgrai”, zatytułowany „Samotny klon” („The Solitary Clone”). Poniżej opis.

Klony walczą z Separatystami.

Nowe plakaty

W tym tygodniu dostaliśmy plakat z Cid oraz... jednego kopiuj-wkleja.

Twórcy tweetują

Bracia Kinerowie jak obiecali, tak robią - komentują odcinki przedpremierowo, lekko przy tym trollując. Poniższy gif z „Crasha Bandicoota” nabiera więcej sensu po obejrzeniu początku sezonu...... natomiast poniższe zdjęcie na pewno będzie wymagało większego kontekstu. Miejmy nadzieję, że ten się pojawi.Natomiast dźwiękowiec/aktor David W. Collins napisał, że nadchodzący odcinek to jeden z jego ulubionych animowanych epizodów.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (15)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #17 i #18 na Disney+

2023-01-04 12:06:19 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ mają siedemnasty i osiemnasty odcinek „Parszywej Zgrai”, zatytułowane „Łupy wojenne” („Spoils of War”) oraz „Zniszczenia wojenne” („Ruins of War”). Są to zarazem epizody pierwszy i drugi drugiego sezonu. Poniżej opisy.

„Łupy wojenne” - Parszywa zgraja planuje ryzykowny skok.

„Zniszczenia wojenne” - Zgraja planuje ucieczkę i musi wybrać komu zaufać.

Nowe oficjalne materiały...

Przed nami prawdopodobnie na razie ostatni plakat - tym razem z Crosshairem.A do tego kolejny spot reklamowy - zwróćcie uwagę, że spoilery znowu się potwierdzają, tym razem te dotyczące Echa....i ten mniej oficjalny.

Twitterowe konto Star Wars Television przygotowało grafikę, dzięki której możecie stworzyć własne badbaczowe bingo. Jakie macie pomysły? Dajcie znać w komentarzach.Twórcy o przeszłości Omegi

Jennifer Corbett i Brad Rau wypowiedzieli się krótko dla Games Radar na temat Omegi. Zobaczymy jak jej „tatusiowie” odnajdują się w swoich rolach. Na pewno też zostało dużo pytań dotyczących dziewczynki - dlaczego jest kobietą i czemu rośnie w normalnym tempie. Na pewno dowiemy się czemu przebywała na Kamino z Lamą Su i Nalą Se, ale tak naprawdę istotne jest to, że dla Zgrai nie liczy się jej przeszłość - dla nich jest po prostu ich młodszą siostrą.

Choć Omega jest w wieku Boby i były pogłoski, że ten w serialu się pojawi, to Corbett je ucięła, mówiąc, że Fett znajduje się na zupełnie innej ścieżce. Za to mamy dowiedzieć się co właściwie stało się z Nalą Se i dlaczego trafiła w ręce naukowców noszących te same uniformy co doktor Pershing.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)
Loading..