TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #26

2023-02-22 23:28:48 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma dwudziesty szósty odcinek „Parszywej Zgrai” (a zarazem dziesiąty drugiego sezonu), zatytułowany „Odzyskanie” („Retrieval”). Poniżej opis i krótka reklama.

Zgraja musi zaufać złodziejowi, żeby odzyskać skradziony sprzęt.Plakat z Imperatorem

Najnowszy plakat nie jest taki najnowszy, bo pochodzi z przedostatniego epizodu, ale za to przedstawia nie byle kogo, lecz samego Imperatora Palpatine'a.Kinerowie: Ploretariusze wszystkich krajów, łączcie się?...

Tym razem KInerowie sięgnęli do netflikowej animacji dla dorosłych „Korporacja konspiracja” i sceny z klonami Karola Marksa. Sens jak zwykle pojawi się po obejrzeniu odcinka.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #25

2023-02-15 13:24:48 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma dwudziesty piąty odcinek „Parszywej Zgrai” (a zarazem dziewiąty drugiego sezonu), zatytułowany „Przeprawa” („The Crossing”). Poniżej opis.

Zgraja podejmuje się misji we wrogim świecie.


Plakat z Chuchi i co nieco o animacji

Na ostatnim plakacie widnieje pani senator Riyo Chuchi, która była jedną z głównym bohaterek aktu kończącego pierwszą połowę sezonu.Oficjalna przeprowadziła też wywiad z animatorem Keithem Kellogiem, który opowiedział mnóstwo ciekawostek na temat swojej pracy. Zapowiedział, że w tym sezonie pojawi się więcej znanych postaci niż do tej pory.

W animacji różne ekipy są odpowiedzialne za różne zadania, a ta Kelloga zajmuje się przede wszystkim sposobem poruszania głównych bohaterów. Artysta chce zwłaszcza przekazać nam ich emocje. I tak w „Samotnym klonie” w scenie, gdy Crosshair zostaje wezwany razem z Codym przed oblicze pani gubernator i po subtelnych ruchach twarzy tego pierwszego widać, że choć z pozoru stoi jak posąg, to naprawdę w środku kipi ze złości. Zresztą w serialu, w którym główne postaci są tak podobne do siebie, ekipa stara się dać każdej z nich swoisty manieryzm w ruchach, by można było je od siebie odróżnić. Ulubieńcem Kelloga jest Wrecker, bo jest najbardziej ekspresywny, może nawet nieco przerysowany.

Każdy z animatorów chce wykorzystywać możliwości silników graficznych do samego końca i ciągle przesuwać granice. Na przykład w pierwszej połowie pierwszego sezonu widać momentami jak zbroje bohaterów nienaturalnie się „rozciągają”, ale teraz nie jest to problemem. Podobnie na wyścigach tłum jest o wiele bardziej zróżnicowany niż do tej pory.

Odcinek „Pogrzebani” stanowił ogromne wyzwanie dla animatorów ze względu na ogromna ilość pułapek, które znajdowały się w ruinach - wymagało to naprawdę świetnej współpracy. Z kolei w „Plemieniu” Keith miał okazję sobie przypomnieć czasy TCW i Jedi, no bo przecież w TBB nie ma rycerzy. No i samo stworzenie Kashyyyka z jego bogatą florą było ogromnym kamieniem milowym w animacji.

Kinerowie: [REDACTED] - ponownie i nadchodząca burza

Bracia Kinerowie ostrzegają nas przed zbliżającą się burzą słowami Jiry z Tatooine...... oraz znowu wycinają fragment tekstu. Z Simby. Z ładunkami wybuchowymi.A Jennifer Corbett obiecuje nam z kolei coś pocieszającego po zeszłym tygodniu.Zapraszamy do dyskusji na forum.”
KOMENTARZE (6)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #23 i #24 na Disney+

2023-02-08 11:42:58 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ mają dwudziesty trzeci i dwudziesty czwarty odcinki „Parszywej Zgrai” (a zarazem siódmy i ósmy drugiego sezonu), zatytułowane „Konspiracja klonów” („The Clone Conspiracy”) oraz „Prawda i konsekwencje” („Truth and Consequences”). Oba stanowią połowę sezonu. Poniżej opisy.

  • „Konspiracja klonów” - Konspiracja się rozpada.

  • „Prawda i konsekwencje” - W trakcie niebezpiecznej misji Zgraja musi uciec się do podstępu, by przetrwać.


Plakat z Wookieem-Jedi i słówko o dubbingu

Najnowszy plakat prezentuje postać, której powrotu wielu fanów wyczekiwało: Gungi, młody padawan-Wookiee z aktu o młodzikach z TCW.Oficjalny Twitter przedstawił też krótki filmik z Dee Bradlay Bakerem i Michelle Ang, w którym opowiadają o swojej pracy w dubbingu.Kinerowie: [REDACTED]

Bracia Kinerowie tym razem milczą... ale milczenie bywa znaczące. Wiemy, że będzie strzelanina.Jennifer Corbett też wspomina o eksplozjach.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #22 na Disney+

2023-02-01 15:28:09 RóżneW dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma dwudziesty drugi odcinek „Parszywej Zgrai” (a zarazem szósty drugiego sezonu), zatytułowany „Plemię” („Tribe”). Poniżej opis.

Parszywa Zgraja pomaga nowemu przyjacielowi wrócić do domu.

Piratka i film o Hunterze

Na ostatnim plakacie możemy podziwiać Phee Genoę - piratkę i poszukiwaczkę skarbów.Twitterowe konto „The Bad Batch” uraczyło nas również krótkim filmem prezentującym fakty na temat Huntera.Kinerowie: grzybki rymują się z...

Kinerowie z okazji dzisiejszego odcinka wstawili gifa z rosnącym grzybkiem i skomentowali poniżej, że: „Ktoś na pewno na to wpadnie”. I faktycznie dalej znajduje się odpowiedź, ale jeśli chcecie tylko drobną wskazówkę: chodzi o rymy. Po angielsku oczywiście.Do chóru twórców dołączyła się też scenarzystka Jennifer Corbett, która przywdziała maskujące barwy.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)
Loading..