TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #41 na Disney+

2024-03-27 18:01:24 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek czterdziesty pierwszy „Parszywej Zgrai” (a zarazem dziewiąty trzeciego sezonu), zatytułowany „The Harbinger” (tak jest również po polsku). Poniżej teaser oraz opis.Zgraja planuje dalsze działania, gdy pojawia się tajemnicza nieznajoma.

Ze świata Twittera

W najnowszym filmiku zza kulis Michelle opowiada o relacji Omegi z Crosshairem - dziewczyna ma wielkie pomysły jak mu pomóc, ale ich wykonanie jest troszeczkę dziecinne. Mimo tego snajper pozwala „siostrze” działać. Baker zauważa, że jego postać to zagubiona dusza, a Omega jest niczym światło nadziei, niczym wyzwolicielka z klatki.Kinerowie podali dalej tweeta zachęcającego nas do oglądania wszystkich 1727 minut „Rebeliantów”. Może to coś znaczy, a może nie.A w drugim tweecie ostrzegają przed potworami.Jennifer Corbett podsumowuje „energię” sezonu trzeciego postacią Heli z Marvela. Delikatna sugestia serialowego debiutu Ventress?Keith Kellogg obiecuje jazdę bez trzymanki w ostatnich siedmiu odcinkach (tak, w tweecie jest literówka).Fanarty

W fanartach z tego tygodnia: spłukana Zgraja, Tech oraz Wrecker uwięziony w mikrofalówce.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #40 na Disney+

2024-03-20 12:17:20 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek czterdziesty „Parszywej Zgrai” (a zarazem ósmy trzeciego sezonu), zatytułowany „Nieprzyjazny teren” („Bad Territory”). Tym razem bez teasera, ale jest opis.

Aby pozyskać informacje, Hunter i Wrecker tropią niebezpiecznego łowcę nagród.

Ze świata Twittera

Dee Bradley Baker w najnowszym filmiku motywuje nas do działania...Kinerowie sugerują, że czeka nas atak krokodyla. Kosmicznego.Jennifer Corbett delikatnym uśmiechem zapowiada kolejny odcinek.Fanarty

Przed nami najnowsze fanarty, między innymi naśladująca Omega czy ekipa ze Zgrajką.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #38 i #39 na Disney+

2024-03-13 12:10:47 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ mają odcinek trzydziesty ósmy i trzydziesty dziewiąty „Parszywej Zgrai” (a zarazem szósty i siódmy trzeciego sezonu), zatytułowane „InfiltracjaŁ” („Infiltration”) oraz „Przejęcie” („Extraction”). Poniżej zajawka oraz opisy odcinków.„Infiltracja”: Zgraja spotyka sojusznika w potrzebie.

„Przejęcie”: Wróg się zbliża, więc Zgraja musi ewakuować twierdzę.

Ze świata Twittera

Z oficjalnego Twittera mamy filmik, w którym Dee Bradley Baker popisuje się swoimi umiejętnościami aktorskimi.Kinerowie sugerują, że czeka nas dużo entuzjastycznego pokazywania palcami... choć nie wiemy na co.Jennifer Corbett pokazuje serialowe zabawki.I jeszcze jedna ciekawostka - w ostatni weekend odbył się w Stanach konwent o nazwie Planet Comiccon, w którym wzięła udział Nika Futterman, czyli aktorka podkładająca głos Ventress. To, że Asajj (jakoś) powróci, nie jest żadną tajną informacją, natomiast ciekawe jest to, co kobieta powiedziała - że „Zgraja” ma być jedynie przystawką do tego, co nas czeka z tą postacią.

Tu pytanie co miała na myśli - najlogiczniejsze wydaje się, że Dathomiriankę zobaczymy najprędzej w „Opowieściach Jedi”. Z drugiej strony - skoro już jakoś wróciła - to niewykluczone, że może pojawi się na przykład w trzeciej części przygód Cala Kestisa, jakimś nowym serialu animowanym... a może nawet w czymś jeszcze większym. Pożyjemy, zobaczymy.Fanarty

W fanartach z tego tygodnia: Crosshair nie może oddychać, podejrzliwy Hunter i ładne widoczki.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (10)

Parszywa Zgraja

„Parszywa Zgraja” #37 na Disney+

2024-03-06 10:40:47 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma odcinek trzydziesty siódmy „Parszywej Zgrai” (a zarazem piąty trzeciego sezonu), zatytułowany „Powrót” („The Return”). Poniżej najnowszy teaser całego sezonu (w którym mamy potwierdzony powrót dwóch starych postaci) oraz opis odcinka.Nasi bohaterowe muszą poradzić sobie z nowymi okolicznościami podczas niebezpiecznej misji.

Ze świata Twittera

Najnowszy wpis rodzeństwa Kinerów sugeruje, że nie będzie dobrze z Crosshairem... ale tego w sumie mogliśmy się domyślić.Jennifer Corbett znowu sugeruje, że czekają nas ciężkie czasy.Fanarty

W porcji fanartów z tego tygodnia nadal dominują Omega i Crosshair, ale mamy też innych.Wieści ze świata animacji

Badbacze badbaczami, ale pewnie niektórzy z Was już zastanawiają się co czeka nas w przyszłości w świecie animacji. Na razie mamy jedynie wzmiankę o tym, że powstanie drugi sezon „Opowieści Jedi” (choć podobno nie w tym roku). Ale widać, że coś tam się dzieje. Keith Kellogg potwierdził, że Lucasfilm Animation szuka dwóch animatorów średniego szczebla do produkcji „animowanego (filmu?) krótkometrażowego”. Ciekawe co to może być.Z kolei James Arnold Taylor powiedział, że bardzo chciałby zobaczyć serial o nieznanych wspólnych przygodach Plo Koona i Ahsoki.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)
Loading..