TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Dodatkowe sceny?

2001-12-31 16:48:00

W udzielonym jakiś czas temu wywiadzie telewizji E! George Lucas poza wspomnieniem o Epizodzie III (który już w większości jakoby jest napisany, a nawet ponoć już nakręcono pewne sceny) i "Ataku klonów" powiedział jeszcze coś ciekawego. A mianowicie, że po zakończeniu prequeli będzie musiał trochę poprawić klasyczną trylogię, dokręcić dodatkowe sceny itp. Czyli czeka nas kolejna wersja specjalna trylogii, tylko ciekawe czy trafi ona do kin czy też od razu na DVD. Lucas wspomniał jeszcze jedną rzecz, a mianowicie to, że 20 lat po zkończeniu prac nad Epizodem III na pewno nie nakręci Epizodu VII, VIII i IX, bo będzie miał 80 lat. Jednakże można już zauważyć pewną zmianę, wcześniej mówił, że w ogóle ich nie nakręci, teraz mówi, że za 20 lat ich nie nakręci. Kto wie co mu po głowie chodzi.
KOMENTARZE (1)

Klasyczna Trylogia

Gwiezdne Wojny dostępne w sieci !? ;-)

2001-12-18 08:21:45

Czy można obejrzeć "Gwiezdne Wojny Epizod IV Nowa Nadzieja" w sieci? A no tak. Nie jest to może wersja George'a Lucasa, ale bardzo wierny remake, w dodatku dostępny za darmo. Aby go obejrzeć nie trzeba mieć karty muzycznej, wielkiego monitora, czy nawet graficznego systemu operacyjnego. Wystarczy przez telnet wejść na adres:
telnet towel.blinkenlights.nl
Można też skorzystać z oryginału w wersji Java'owej dostępnej tutaj. Oczywiście obie te wersje to ANH w wersji ASCII, ale czy prawdziwemu fanowi to przeszkadza? ;)
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Gwiezdne Wojny na licytacji

2001-12-06 17:53:00 film.interia.pl

Interia dość często dostarcza nam informacji o naszej ukochanej Sadze o to ich kolejny news: Gadżety z filmów składających się na słynną "gwiezdną sagę" George'a Lucasa, można kupić na internetowej aukcji, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom wrześniowych ataków terrorystycznych w Stanach Zjednoczonych. Aukcję organizuje witryna ebay.com. Wśród przedmiotów wystawionych do sprzedaży przez firmę LucasFilm, znalazły się między innymi hełmy szturmowców, które "zagrały" w "Imperium kontratakuje" i "Powrocie Jedi". Ich autentyczność potwierdza swym podpisem sam George Lucas. Wielbiciele "gwiezdnej sagi" będą także mogli kupić świetlny miecz Dartha Maula, którym Ray Park posługiwał się w "Mrocznym widmie"". Do kupienia jest również kopia hełmu Dartha Vadera, wykonana na podstawie modelu wykorzystanego podczas kręcenia "Imperium kontratakuje". Także jego autentyczność potwierdza swym podpisem słynny reżyser. Aukcja rozpoczęła się w środę, 5 grudnia, i potrwa 10 dni. Licytować można na stronie www.ebay.com.
KOMENTARZE (0)
Loading..