TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Mała prezentacja DVD?

2002-02-25 17:46:00 Stopklatka

W dzięwiętnastym numerze francuskojęzycznego magazynu "DVD Vision" na załączonej płycie DVD, pośród niektórych elementów prezentacji wydań płytowych, które weszły bądź wejdą do sprzedaży w najbliższym czasie znalazły się ujęcia z czwartego ("Nowa nadzieja") i szóstego ("Powrót Jedi") epizodu "Gwiezdnych wojen".
Nic więcej nie zostało wspomniane a`propos wymienionych tytułów, ale sam fakt ich wykorzystania jest zastanawiający. My mamy ciągle na uwadze informację od George`a Lucasa, który stwierdził, że epizody IV-VI nie zostaną wydane na DVD wcześniej niż po zakończeniu prac nad kinową wersją epizodu III.

KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Gwiazda Śmierci

2002-02-14 23:43:00 StarWars.Com

Może encyklopedia na Oficjalnej nie należy do największych, ale przez to, że jest oficjalna, warto na nią zwrócić uwagę. Dzisiaj uaktualniono wpisy o obu Gwiazdach Śmierci, a na stronie znalazły się odsyłącze do wszystkich tematów powiązanych z Gwiazdami Śmierci w tym, np. Admirała Motti`ego, Generała Tagge, Dianogi, Superlasera czy Sali Tronowej Imperatora.
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Trylogia znowu górą

2002-02-08 10:09:00

Jak donosi Kseniucha, australijska edycja miesięcznika Empire opublikowała listę 100 najlepszych filmów wszechczasów, wybranych oczywiście przez samych Australijczyków. Na pierwszym miejscu znalazła się "Nowa Nadzieja", natomiast na 6 "Imperium kontratakuje".
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Owen Lars i Obi-wan Kenobi

2002-02-01 14:08:00 Starwars.com

W radiowej adaptacji oryginalnej trylogii, a dokładnie w "Powrocie Jedi", Obi-wan, a właściwie jego duch wspomina Luke`owi, że jest bratem Owena Larsa. Potem, ta informacja była w wielu źródłach kopiowana i powtarzana. W jednej z części "Ucznia Jedi", Obi-wan przypomina sobie, że miał starszego brata - Owena. Na Oficjalnej Madame Jocasta Nu odpowiada w końcu na to nurtujące pytanie. Okazuje się, że pomiędzy Owenem Larsem a Kenobim, nie ma żadnych więzów krwii, a więc nie są braćmi. Znaczy to tylko tyle, że Obi-wan po raz kolejny popisał się "słynną prawdomównością Jedi".
KOMENTARZE (0)
Loading..