TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Nowa Nadzieja - niedziela 20.00

2002-03-26 07:22:00

W niedzielę 31 marca 2002 w telewizji POLSAT o godzinie 20.00 będziemy mieli szansę zobaczyć "Nową Nadzieję". Mało tego telewizje przygotowały nam jeszcze inne dodatkowe atrakcje. W sobotę (30.03) o godzinie 15.50 na TV4 zostanie wyemitowany dokument BBC "Dawno temu: Historia "Gwiezdnych Wojen"". Dokument ten zostanie powtórzony w POLSACIE w niedzielę o 14.55. Natomiast TVP1 przygotowała na poniedziałek coś dla fanów Harrisona Forda. O 20.05 (1 kwietnia) będziemy mogli zobaczyć "Poszukiwaczy zaginionej arki".
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Rick o Trylogii na DVD

2002-03-22 07:34:00 Episode-X

W ostatnim Star Wars Insiderze, Rick McCallum, producent wersji specjalnej "Gwiezdnych Wojen" (gdzie w wersji specjalnej zagrał też jednego z dokręconych szturmowców), oraz prequeli, wypowiedział się ostatnio o klasycznej trylogii "Gwiezdnych Wojen" na DVD. Powiedział: "Nie sądze by cokolwiek z DVD z klasyczną trylogią było zrobione, zanim zakończymy te filmy" (prequele). Dodał jeszcze: "Ludzie nie rozumieją ile pracy zabiera DVD. Zabiera bardzo dużo czasu. Prace nad DVD z "Mrocznym Widmem" zajeły ponad 8 miesięcy.", "To jest jak tworzenie filmu, więc powiem fanom, by nie oczekiwali oryginalnych filmów na DVD, zanim ukończymy trzeci."
Należy dodać, że Lucasfilm/ILM w chwili obecnej jest zajęty jeszcze przez pewien czas "Atakiem Klonów", a zaraz potem ma się zająć jego wersją na DVD oraz epizodem III. Ponadto błędem marketingowym byłoby wypuszczanie płyt DVD z klasyczną trylogią, po takim wysypie różnego rodzaju gadżetów do "Ataku klonów" (przynajmniej w USA).
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Trylogia w Polsacie

2002-03-15 08:04:00 ICO

Na całym świecie ostatnio modne są telewizyjne powtórki wszystkich 4 części "Gwiezdnych Wojen", czyli klasyczną Trylogię i "Mroczne Widmo". Okazuje się, że znów mamy szczęście i u nas będzie podobnie. Tą wspaniałą stacją, która przyniesie nam tę dobrą nowinę będzie telewizja Polsat. ICO publikuje też dokładny rozkład jazdy:
Jeszcze ciepła informacja o dokładnym programie jazdy ze Star Wars w Polsacie:
Nowa Nadzieja - 31 marca
Imperium Kontratakuje - 16 kwietnia
Powrót Jedi - 7 maja
Mroczne Widmo - 20 maja
Oczywiście o konkretnych godzinach emisji jeszcze napiszemy.
KOMENTARZE (0)
Loading..