TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Wersja super specjalana? Update

2002-04-20 10:20:00 Episode-X + różne

Wczoraj napisaliśmy o tym, iż świat może ujrzy kolejną specjalną wersję oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen, oraz, że Lucas temu zaprzecza. Sprawa jednak się coraz bardziej komplikuje, znaczy robi się coraz ciekawsza. W sieci pojawiły się pogłoski, że w klasycznej trylogii zobaczymy twarz Boby Fetta. Tu spoiler łączący "Atak klonów" z trylogią Boba Fett jest idealnym klonem swojego ojca - Jango Fetta, ktory pojawi się w "Ataku klonów". A w klasycznej trylogii będzie miał mniej więcej tyle lat co Jango w "Ataku klonów", więc mógłby go zagrać ten sam aktor, czyli Temuera Morrison. (koniec spoilera). Jednakże jest to tylko domysł fanów. Lucas wszystkie informacje na ten temat trzyma w głębokim sekrecie. Tymczasem pojawiła się jeszcze wypowiedź Johna Williamsa, który powiedział, że cieszy się, że mógł wrócić jeszcze raz do ścieżki dźwiękowej z oryginalnej trylogii. Powiedział, że brak Marszu Imperialnego w chronologicznie pierwszym filmie (czyli Nowej Nadziei) jest bardzo widoczny i cieszy się, że to się zmieni. Oczywiście nic nie wiadomo na temat tego czy to pojawi się w kinach, ale pojawiła się jeszcze inna pogłoska. Być może są to przygotowania do wersji DVD.
KOMENTARZE (2)

Klasyczna Trylogia

Gwiezdne Wojny: Edycja Ostateczna?

2002-04-19 06:57:00 TFN

Kiedyś wspominaliśmy, że George Lucas po zakończeniu prac nad 3 epizodem, będzie chciał jeszcze poprawić trylogię. Ostatnio Jimmy Smits, czyli Bail Organa, powiedział, że Lucas obiecał mu zrobić dokrętkę, by się pojawił w "Nowej Nadziei", na chwilę zanim Alderaan zostanie zniszczony. George Lucas tymczasem zaprzecza temu i twierdzi, że jeśli kiedykolwiek wypuści do kin klasyczną trylogię, to będzie to wersja bez żadnych zmian, tylko po to by zapoznało się z nią kolejne pokolenie fanów.
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Materiały Prasowe oraz ...

2002-04-16 00:04:00

Z powodu dużego zainteresowania materiałami prasowymi, postanowiliśmy uzupełnić jeszcze dział Trylogii, o materiały prasowe z wersji specjalnej z 1997. A oto i one:
Legenda "Gwiezdnych Wojen"
Wersja Specjalna
Renowacja negatywu
Dźwięk
Zmiany wizualne
Ponadto przypominamy, że dzisiaj o godzinie 21.15 na Polsacie zostaną wyemitowane "Gwiezdne Wojny Cześć V Imperium Kontratakuje".
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Imperium Kontratakuje w Polsacie

2002-04-09 20:44:00

Znamy już dokładną datę i godzinę emisji "Imperium Kontratakuje" w Polsacie. Nastąpi to 16 kwietnia o godzinie 21.15.
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

DVD

2002-04-02 09:18:00 Nowa Gildia

Lucas udzielając wywiadu "Supreme DVD Magazine" zdradził jakie dodatki będziemy mogli ujrzeć w wydaniu DVD klasycznej trylogii: -sceny usunięte z finalnej wersji filmu
-realcja z planu i wywiady
-we wszystkich epizodach relacja z obróbki filmu na potrzeby Special Edition
-porównanie starych scen z nowymi
-zwiastuny tv oraz kinowe, a także wykonane specjalnie na potrzeby DVD
-galeria zdjęć
-plakaty filmowe
-dodatki DVD-ROM
Gildia informuje też, że najprawdopodobniej do pakietu ma być dołączona, któraś ze starszych gier. Zobaczymy ile z tego co powiedział Lucas się sprawdzi, miejmy nadzieję, że jak najwięcej.
KOMENTARZE (0)
Loading..