Klasyczna Trylogia

Natalie Portman dementuje

TFN
0

Natalie Portman zdementowała wieść o tym, że ma wystąpić w wersji DVD Powrotu Jedi, spytana o to by skomentowała swoje krótkie pojawienie się w tym filmie, odpowiedziała "O to dla mnie nowa wiadomość".

Natalie Portman wystąpi w „Powrocie Jedi“?

TFN
3

MTV potwierdziło ostatnio pogłoskę, że Natalie Portman najprawdopodobniej wystąpi w wersji DVD „Powrotu Jedi”. Sceny z nią zostaną nakręcone podczas prac nad Epizodem III. To potwierdza wcześniejsze doniesienia o tak późnym wydaniu trylogii, na DVD, na której zobaczymy całe mnóstwo dodatkowych scen, w tym Jimmy`ego Smitsa jako Baila Organę czy Temuerę Morrisona jako Bobę Fetta. Ponadto w Nowej Nadziei powinniśmy usłyszeć „Marsz Imperialny”. A tak swoją drogą ciekawe czy Lucas zrobi ukłon w stronę trylogii Zahna i przez moment pokaże Marę Jade w „Powrocie Jedi”. Natalie najprawdopodobniej pojawi się w retrospektywie podczas sceny, gdy Luke i Leia rozmawiają o matce.

25 lat!!!!

Damian Łabędzki
0

Damian przypomniał nam, że 25 lat temu Gwiezdne Wojny po raz pierwszy weszły na ekrany kin!

Jaka wersja trylogii będzie na DVD?

TFN
1

Ostatnio zapytano Lucasa, czy na wersji DVD klasycznej trylogii "Gwiezdnych Wojen" zamierza wydać wersję specjalną czy też może klasyczną, albo obie, lub chodziaż dodać w dodatkach te elementy klasycznej które wycięto lub zmieniono. Lucas stanowczo zaprzeczył i powiedział, że on uważa, że na dzień dzisiejszy to Wersja Specjalna jest ostateczną wersją filmu i nic poza nią nie zostanie wydane. Nie spytano Lucasa czy zamierza dokręcać dodatkowe sceny.

Powrót Jedi

Joruus
0

Jutro oczywiście o 21:00 na Polsacie będzie "Powrót Jedi", o czym parę razy już pisaliśmy, a tymczasem Joruus podsyłą nam plakat promujący SW w Polsacie (dostępny tutaj) oraz skan z Gazety Wyborczej o ROTJ (dostępny tutaj).

Tym razem po szwedzku...

Pav'lo Sheev
0

Jak podaje Pav'lo Sheev:
Chcę sie podzielić informacją, że dziś o 21:00 na szwedzkim TV4 leci "A New Hope". Wczoraj było TPM, a w przyszłym będzie tygodniu reszta. Warto obejrzeć bo wszystko jest w oryginalnej wersji (z napisami).
Serdeczne dzięki za info :)

Trylogia w IMAXie

TFN
0

4 maja Londyński IMAX (kino to znane jest także w Polsce - to sieć trójwymiarowych kin z których jedno jest zlokalizowane w Krakowie, a drugie w Warszawie) wyemituje całą trylogię oraz "Mroczne Widmo". Swoją drogą, to ciekawe kiedy przerobiono te filmy na wersję dla IMAXu, chyba, że będzie to tylko zwykła wersja. Seanse rozpoczynają się o:
13:15 - TPM
15:45 - ANH
18:15 - TESB
20:45 - ROTJ

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.