TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Nowe tematy na oficjalnej...

2002-09-29 15:25:00 StarWars.Com

Na oficjalnej jest już druga seria, płatnych tematów na pulpit. Tym razem są to głównie tematy bazujące na oryginalnych konceptach artystycznych Ralpha McQuarrie, do trylogii oczywiście. O dodatkach z AOTC pisaliśmy wcześniej.
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

THX w „Powrocie Jedi”

2002-09-18 22:59:00 StarWars.Com

George Lucas bardzo lubi odniesienia do swoich starych filmów, a w szczególności filmu „THX 1138”, do którego odniesienia są jakoby w każdym jego filmie. Na Oficjalnej zapytano Steva Sansweeta, człowiek odpowiedzialnego za kontakt z fanami, gdzie w „Powrocie Jedi” znajduje się odniesienie do tego filmu Lucasa. Sansweet odpowiedział, że nie wie, ale podobno jest, może gdzieś napisane małymi literkami na jakimś modelu, ale on nie jest w stanie wskazać w którym to miejscu. No cóż może ktoś z Was znalazł odniesienie. Tymczasem przypominamy o odniesieniach do THX 1138 w pozostałych filmach:
- w Amerykańskim Graffiti drugim reżyserskim filmie Lucasa, samochód Boba Falfy (którego grał Harrison Ford) miał rejestracjeTHI 138, przy czym i „I” jak i „1” były identyczne.
- w ANH jest przeniesienie więźnia z celi 1138.
- w TESB, generał Rieeken na Hoth mówi: „Wysłać Łotra 10 i 11 na stanowisko 38”.
- w TPM Jar Jar Binks, po tym jak zniszczono już statek kontroli droidów rozwala robota bojowego o numerze 1138.
- w AOTC jakoby jeden z szturmoców klonów ma numer 1138, ale tego nie zauważyłem osobiście.
W tym momencie faktycznie pozostaje tylko ROTJ.
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Natalie w "Powrocie Jedi"? cz.2

2002-09-07 00:02:00 StarWars.com

Pod koniec maja na MTV "potwierdzono" wcześniejszą pogłoske, że Natalie Portman prawdopodobniej wystąpi w wersji DVD „Powrotu Jedi”. Sceny z nią miałyby zostać nakręcone podczas prac nad Epizodem III. Potem sama Natalie zaprzeczyła temu, mówiąc "to dla mnie nowa wiadomość". Dziś na oficjalnej producent Rick McCallum wyraził swoją opinię na ten temat :) Z jakiej wy planety jesteście?
Nie. Nie ma najmniejszego powodu, aby robić coś takego.
... chyba że znajdziemy tamto metalowe bikini! ;)

KOMENTARZE (0)
Loading..