TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

TOT Pre-Order

2004-03-31 21:35:00 Vong za Barnes & Noble

Na stronie Barnes & Noble można już zamawiać oryginalną trylogię na DVD. Cena w USA wynosić będzie $69.98. Jeżeli zamówisz w Pre-Orderze zapłacisz zaledwie $49.86. Na stronie znalazła się rownież lista tego co znajdzie się poszczególnych płytkach.
1 płytka
Nowa Nadzieja opatrzona komentarzami George'a Lucasa, Bena Burtta, Dennisa Murena i Carrie Fisher.
2 płytka
Imperium kontatakuje z komentarzami George'a Lucasa, Irvina Kershnera, Lawrence'a Kasdana, Bena Burtta, Dennisa Murena i Carrie Fisher.
Powrót Jedi komentowany przez George'a Lucasa, Lawrence'a Kasdana, Bena Burtta, Dennisa Murena i Carrie Fisher.
4 płytka
Jej zawartość zostanie niedługo ujawniona...
KOMENTARZE (9)

Klasyczna Trylogia

Duże zdjęcia DVD!

2004-03-25 11:51:00 TFN

Jak donosi serwis informacyjny TheForce.Net, na stronie IGN pojawiły się duże zdjęcia pokazujące opakowania złotej i srebrnej edycji DVD ze Starą Trylogia. Oto one:

   

   

KOMENTARZE (14)

Klasyczna Trylogia

Nie będzie wyciętych scen na DVD?

2004-03-24 23:06:00

Jak już powszechnie wiadomo, we wrześniu zostanie wydana Trylogia na DVD. Niestety LucasFilm, ani FOX nie podały większych szczegółów dotyczących zawartości czwartego dysku, który ma zawierać bonusy. Na dzień dzisiejszy serwis Variety poinformował, iż do produkcji materiałów dokumentalnych zatrudniono Kevina Burnsa (wyprodukował i wyreżyserował sporo filmów o aktorach, czy też ogólnie o branży filmowej).

Od dawna już spekulowało się, że wśród dodatków, jakie będzie zawierała Trylogia znajdą się wycięte sceny. Niestety, jeden z informatorów T'Bone'a podaje, iż to wydanie Trylogii nie będzie zawierało wyciętych scen (być może pojawią się malutkie fragmenty w filmach dokumentalnych ale nie będą one odseparowane, jak to miało miejsce na DVD z TPM i AOTC. Natomiast napewno pojawią się materiały, które nie były opublikowane w Behind The Magic i Internecie). T'Bone znany jest z tego, że ma swoje "dojścia" i wiele plotek, które zamieszcza na stronie znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. I tu nasuwa się przypuszczenie, iż po wydaniu 3 części Gwiezdnych Wojen - może zostać wydana ponownie Trylogia na DVD w wersji kolekcjonerskiej zawierającej dodatkowe materiały w postaci wyciętych scen (plotki mówią o 2007 roku)... Być może już wkrótce zostaną podane oficjalne dane odnośnie tych bonusów, póki co pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, że nie będzie sytuacji, jaka miała miejsce z Władcą Pierścieni na DVD, gdzie część dodatków była w zwykłym wydaniu, a część w kolekcjonerskim.
(W naszej galerii znajdują się zdjęcia z Anchorhead - scena wycięta z ANH).
KOMENTARZE (7)

Klasyczna Trylogia

Opakowania Trylogii na DVD - UPDATE #2

2004-03-20 15:23:00

Osoby, które mają dostęp do płatnej części StarWars.com mogą od dziś zobaczyć opakowania Trylogii na DVD. Pozostali użytkownicy zobaczą je dopiero w przyszłym tygodniu. Są dwa rodzaje opakowań - wyglądem przypominające te z wersji specjalnej, która wyszła na VHS - każde opakowanie będzie zawierało 4 płyty DVD (trzy z filmami, czwarta z dodatkami). W pudełku o stylizacji srebrenej/platynowej będą sprzedawane filmy w wersji panoramicznej (widescreen). Natomiast w pudełku o stylizacji złotej znajdą się filmy w wersji telewizyjnej, czyli pełnoekranowej (tzw. full screen).
Na pudełkach przedstawieni są bohaterowie klasycznej Trylogii: Luke Skywalker, księżniczka Leia, Han Solo i droidy - tak, jak na oryginalnym plakacie klasycznej Trylogii. Natomiast po przeciwnej stronie opakowania zamieszczono Dartha Vadera, a właściwie tylko jego maskę.

UPDATE: Zdjęcia pudełek pojawiły się także w darmowej części StarWars.com
UPDATE #2: Z informacji uzyskanych w firmie Imperial, polska data premiery tego wydawnictwa będzie zbliżona do światowej. Nie podjęto jednak jeszcze żadnych konkretnych decyzji.
KOMENTARZE (11)
Loading..