TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Gwiezdne Wojny 3-D w roku 2009?

2007-09-29 11:56:00

Na serwisie internetowym FilmJerk.com znajduje się lista przyszłych premier kinowych, uaktualniana wraz z napływem nowych informacji. Ostatnio dużo się tam dzieje, ze względu na planowany strajk aktorów w USA, ale znalazła się jedna ciekawostka na rok 2009. Otóż będą to Gwiezdne Wojny 3-D, cała saga. Wpis wygląda tak:

Star Wars Episode 1: The Phantom Menace 3D (Twentieth Century-Fox): In Spring 2009 TBD
Star Wars Episode 2: Attack of the Clones 3D (Twentieth Century-Fox): In Spring 2009 TBD
Star Wars Episode 3: Revenge of the Sith 3D (Twentieth Century-Fox): In Spring 2009 TBD
Star Wars Episode 4: A New Hope 3D (Twentieth Century-Fox): In Spring 2009 TBD
Star Wars Episode 5: The Empire Strikes Back 3D (Twentieth Century-Fox): In Spring 2009 TBD
Star Wars Episode 6: Return of the Jedi 3D (Twentieth Century-Fox): In Spring 2009 TBD

Pozostaje więc czekać na bardziej oficjalne informację i liczyć, że liczba kin 3-D do tego czasu będzie odpowiednia. W każdym razie potwierdza to słowa Ricka McCalluma, które wypowiedział w czasie Celebration Europe, że rok 2009 będzie wielkim rokiem dla sagi.
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Nowe opakowanie starej trylogii

2007-09-25 14:51:44 amazon.co.uk

Chociaż w tej chwili nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat kolejnego wydania epizodów na DVD, a najbliższe zapowiadane będzie prawdopodobnie tylko wznowieniem, ale już na stronie Amazon.co.uk pojawiły się zdjęcia wydania trylogii w kolekcjonerskim metalowym pudełku.

Nie wiadomo, czy prequele zostaną wydane w ten sam sposób, czy tylko osobno. Nie wiadomo też, czy takie kolekcjonerskie pudełko ukaże się też w polskim wydaniu o którym pisaliśmy ostatnio. Warto dodać, że pojawiły się już plotki, iż zupełnie nowe wydanie całej sagi na DVD jest już praktycznie gotowe. Byłaby to super wersja specjalna, ale poczeka na swoje wydanie - być może jeszcze kilka lat - z powodów marketingowych.

Obecne wznowienie przeznaczone jest na Gwiazdkę. Trzeba jeszcze dodać, że okładki tych zaprezentowanych przez Imperial Cinepix sugerują, że będzie to wersja wydana w 2006 roku - z pierwszymi wersjami filmów. Na to, czym faktycznie jest ta wersja przyjdzie nam poczekać do oficjalnej zapowiedzi.
KOMENTARZE (26)

Klasyczna Trylogia

Imperial wznawia Gwiezdne Wojny

2007-09-18 10:06:56 Strangler

Jak informuje Imperial CinePix na październik przewidziane są wznowienia wszystkich epizodów Gwiezdnych Wojen na dvd. Filmy zgodnie z zapowiedziami mają się pojawić w sprzedaży 16 października.
Stara Trylogia Gwiezdnych Wojen zostanie wznowiona w edycji wydanej pierwotnie w 2006 roku. Więcej informacji o niej znaleźć można tutaj.
Na Allegro prowadzone są już przedsprzedaże filmów, ich cena nie przekracza 50 zł. Dla tych fanów, którzy jeszcze nie posiadają wszystkich dvd, może to być dobra okazja do skompletowania kolekcji.
KOMENTARZE (20)
Loading..