TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Gwiazdy na lodzie ważniejsze niż "Gwiezdne wojny"

2008-10-07 00:27:00 Stopklatka

O tym, że przerwano emisję sagi, rozpisują się media. Niezbyt przychylnie dla TVP.

W piątek ruszyła nowa seria sztandarowego programu Telewizji Polskiej "Gwiazdy tańczą na lodzie". Z tego powodu przerwano emisję "Gwiezdnych wojen" - z sześciu zakupionych części wyemitowano dotychczas tylko cztery, dwie ostatnie musiały uznać wyższość gwiazd ślizgających się na łyżwach. TVP 2 pokaże je dopiero w grudniu.

Doda skutecznie zastąpiła w ramówce "Dwójki" Lorda Vadera - w odwecie za przedstawienie jej najjaśniejszej osoby jako różowej rywalki Gosi Andrzejewicz nazwała prowadzącą program, Justynę Steczkowską, głupiutką daltonistką.

Dała tym samym hasło do rozpoczęcia kolejnej edycji chamskich pyskówek, z których program słynie. Juror Tomasz Jacyków uznał, że Andrzejewicz ma parę kilogramów za dużo i dyskusyjny gust, więc ta wyzwała go od kiepskiego stylisty, któremu załatwi pracę w oczyszczalni ścieków. Doda określiła poziom tańca Joli Rutowicz jako proporcjonalny do poziomu jej pomyślunku, a Jacyków dołożył, że powinna rzadziej pochylać się nad muszlą klozetową.

Równie kosmiczna jak bohaterowie "Gwiezdnych wojen" Jola Rutowicz stojąc z nieodłącznym różowym konikiem w ręku - wstrząśnięta, lecz nie zmieszana - wypaliła, że Jacyków to żaden stylista, a Doda już się kończy.

"Dwójka" z premedytacją sięgnęła dna. Liczy na rozgłos. Po klęsce "Fortu Boyard" chce ratować oglądalność, a - jak mówił Antoni Słonimski - "tonący brzydko się chwyta". Zostawmy ją samej sobie. Nawet kiedy gwiazdy zdejmą łyżwy i zaczną nimi bić się po głowach. Na szczęście są jeszcze inne stacje telewizyjne. A "Gwiezdne wojny" zawsze można znaleźć w wypożyczalni dvd.

KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Emisja Epizodów w TVP2 odroczna

2008-10-04 17:13:53

W piątek wielu fanów Star Wars i miłośników kina siedziało przed telewizorami oczekując na kolejną część sagi. "Imperium Kontratakuje" jednak się nie ukazało.

Na forum już o tym pisano, lecz nie wszyscy tam zaglądali, tak więc wszystkich oburzonych tą sytuacją fanów informujemy że saga przestała być emitowana na rzecz show "Taniec na Lodzie".

Filmy powrócą na TVP2 dopiero w lutym. Tak więc pozostaje nam czekać. Gwiezdne Wojny znowu zostały odsunięte na bok, na rzecz większej publiczności. Każdy z nas ma jednak jeszcze inne wyjście. Zawsze może jeszcze raz obejrzeć Imperium Kontratakuje w wysokiej jakości na DVD.
KOMENTARZE (38)
Loading..