TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Zmiany na Blu-ray?

2011-04-30 09:35:00

To chyba pytanie, które najbardziej obecnie nurtuje fanów, którzy czekają na wydanie BD sagi. Czy będą zmiany? I co jeszcze zobaczymy na 9 płytach? Sceny dodatkowe, dokumenty? Oficjalna póki, co milczy pozostawiając miejsce jedynie na domysły. Niektórzy nawet sądzili, że wydanie będzie dość lipne dlatego Lucasfilm się tym nie chwali. Teraz jednak mamy dowód, że to wszystko to kampania marketingowa, pozbawiona wcześniejszych przecieków.

Dziś oficjalna rozesłała specjalny email promocyjny, w którym zapowiada, że 4 maja 2011 wszystko, co dotyczy BD zostanie ujawnione.Pozostaje jedynie czekać. A potem już tylko na wydanie sagi na Blu-rayDisc (BD).
KOMENTARZE (0)

Klasyczna Trylogia

Saga na BD - PRIMA APRILIS!

2011-04-01 10:48:40

Wraz ze zbliżaniem się daty premiery sagi na Blu-Rayu pojawia się coraz więcej informacji jej dotyczących. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować Wam dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest zestaw okładek jakie będą towarzyszyły poszczególnym epizodom w wydaniu BD. Przypomnijmy, że zbiorcze opakowania, zarówno dla całej sagi, jak i dwóch trylogii, prezentowaliśmy jakiś czas temu w tym miejscu.Niedawno informowaliśmy Was również o tym, że SDI Studio przygotowuje dubbing klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen. Jak się dowiedzieliśmy, obecnie trwają prace nad "Imperium kontratakuje". Przypomnijmy, że dubbing tej części reżyseruje Wojciech Paszkowski. W ramach kampanii promocyjnej sagi na BD, ze studia nagraniowego "wyciekły" fragmenty nagrań czterech różnych scen z tego filmu. Fragmenty są czystymi nagraniami głosów aktorów, jeszcze nie podłożone pod ścieżkę dźwiękową filmu. Zachęcamy do odsłuchania ich i wyrażenia swojej opinii na ten temat.

Miasto w chmurach
Han Solo - Piotr Polak
Lando Calrissian - Jakub Szydłowski
Księżniczka Leia - Monika Pikuła
C-3PO - Grzegorz Wons

Dagobah
Luke Skywalker - Kacper Kuszewski
Obi-Wan Kenobi - Miłogost Reczek
Mistrz Yoda - Mariusz Czajka

Vader
Darth Vader - Grzegorz Pawlak

Vader i Boba
Darth Vader - Grzegorz Pawlak
Boba Fett - Wojciech Machnicki

Update:
Zarówno okładki, jak i fragmenty dubbingu są oczywiście żartem. Dziękujemy fanom za pomoc w ich przygotowaniu. Poniżej znajdziecie listę osób, które się wcieliły w naszych scenkach w te postacie:
Han Solo - Burzol
Lando Calrissian - Lord Sidious
Księżniczka Leia - Chewie z Wooczego Imperium
C-3PO - Nestor
Luke Skywalker - Kika
Obi-Wan Kenobi - Halcyon
Mistrz Yoda - Rusis
Darth Vader - DARTH VADER
Boba Fett - DARTH VADER
KOMENTARZE (45)
Loading..