TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Klasyczna trylogia w 3D zaplanowana

2013-01-28 17:18:57 JediNews.co.uk

To, że po „Ataku klonów 3D” i „Zemście Sithów 3D”, które trafią do kin odpowiednio 20 września 2013 i 4 października 2013 (druga data nie jest potwierdzona przez polskiego dystrybutora, na razie w Polsce obowiązuje wciąż data 11 października 2013) czeka nas także powrót klasycznej trylogii wiemy od dawna. Choć nieoficjalnie. Cały powrót do kin filmów 3D był od dawna zapowiadany i ogłaszany. Najbardziej naturalny wydawał się rok 2014, ale okazuje się, że to może niekoniecznie tak wyglądać. Na brytyjskim Toy Fair 2013 fani znaleźli jedno z pudełek nowych produktów, na którego tyle znajdowało się ciekawe ogłoszenie - dekada z „Gwiezdnymi Wojnami”. A tam, poza wspomnianymi już Epizodami II i III, pojawiły się lata 2014 i 2015, jako daty wydania kolejnych filmów w 3D. Na razie jednak nie określono dokładnie kiedy i które, ale wygląda na to, że trylogia może pojawiać się w większych odstępach niż Epizod II i III.

Swoją drogą zapowiedziano też kolejny sezon „Wojen klonów” i nową trylogię, która ma się ukazywać w latach 2015-2019. To by znaczyło, że Epizody VII, VIII i IX, będą ukazywać się faktycznie, co dwa lata, a nie jak było dotychczas, co trzy. Zawsze jest jednak jakieś ale... I tak tuż po ogłoszeniu J.J. Abramsa reżyserem VII epizodu, ten stwierdził, że ważniejsza dla niego jest jakość, a nie dotrzymanie terminu. Zatem termin premiery pierwszego filmu z nowej trylogii może ulec zmianie, nawet o rok. Prawdopodobnie wtedy zmienią się także daty kolejnych epizodów. Nawet jeśli te zmiany nastąpią to i tak czeka nas dekada z „Gwiezdnymi Wojnami”, niezależnie jak zostaną ustawione daty premier. Na koniec zdjęcie samego pudełka.


KOMENTARZE (18)

Klasyczna Trylogia

P&O 1: AT-AT na Hoth

2013-01-13 09:29:45

Zgodnie z zapowiedzią ruszamy z nowym cyklem „Pytania i odpowiedzi”.Pytanie dotyczy „Imperium Kontratakuje”, odpowiada redakcja StarWars.com.

P: W jaki sposób AT-AT dostały się na powierzchnię Hoth?

O: Odpowiedź można znaleźć w albumie DK Books pt. Star Wars: Complete Locations. AT-AT przybyły na powierzchnię planety Hoth na pokładzie droidów-tranportowców Incom Y-85 Titan. We wspomnianej pozycji są nawet zilustrowane. Wylądowały daleko za zasięgiem tarczy energetycznej Rebeliantów, a następnie maszerowały w kierunku generatora tarczy.

K: W oryginale brakowało ilustracji, teraz można ją już znaleźć w sieci. Natomiast samego albumu „Complete Locastions” nie wydano w Polsce.


KOMENTARZE (20)
Loading..