TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

P&O 276: Czy Imperialnego trafił asteroid?

2018-04-22 00:23:10Dziś pytanie o „Imperium kontratakuje”.

P: W „Imperium kontratakuje” kiedy Imperium szuka „Sokoła Millennium”, Vader rozmawia z oficerami przez hologram. Coś się dzieje z oficerem po lewej stronie, jakby coś zobaczył, a potem jego hologram znika. Czy jego niszczyciel został trafiony przez asteroid?

O: Dobrze przyuważone. To w rzeczy samej się stało na niszczycielu. Co ciekawe przez prawie pokolenie nie było tej sceny w Imperium. Owszem znajdowała się ona w wersji kinowej, ale gdy „Imperium kontratakuje” po raz pierwszy pojawiło się na wideo była to wersja szerokoekranowa, więc pewne rzeczy zostały wycięte z klatki. W tej scenie było widać innych oficerów, a ten znikający znajdował się poza kadrem. Wprowadzono go dopiero w kinach w wersji specjalnej z 1997. Wielu fanów wtedy myślało, że to jakaś nowa scena.
KOMENTARZE (8)

Klasyczna Trylogia

P&O 273: Czy Lando Calrissian nie powinien był znać Lei?

2018-04-01 09:44:14Dziś pytanie o zainteresowanie Landa sytuacją galaktyki.

P: Czy Lando Calrissian nie powinien był słyszeć o Lei, w końcu była członkinią galaktycznego senatu?

O: Gdyby Lando był zainteresowany polityką Wewnętrznych Rubieży, być może słyszałby o Lei, a nawet mógłby rozpoznać piękną księżniczkę. Ale nawet gdyby, to kwestia „Witam, a cóż my tu mamy”, to piękna kwestia na doskonały podryw i ukazuje niepowtarzalny urok Calrissiana.
KOMENTARZE (6)
Loading..