TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Model z oryginalnej trylogii X-winga sprzedany

2022-06-24 17:23:15

W tym tygodniu odbyła się aukcja, na której wystawiono model X-winga, pochodzący z „Nowej nadziei”. Był on wykorzystywany i stworzony przez ILM, jako X-wing przywódcy czerwonych. Oczekiwano, że zostanie on sprzedany za kwotę rzędu 500 tysięcy do miliona USD. Rzeczywistość przebiła wszelkie oczekiwania. Wylicytowano 2,375 miliona USD.Dla porównania, blaster Hana Solo kilka lat temu kosztował zaledwie pół miliona.
KOMENTARZE (4)

Klasyczna Trylogia

P&O 492: Jak rankor dostał się do piwnic pałacu Jabby?

2022-06-12 09:24:14Dziś pytanie o „Powrót Jedi” i jego logistyczne ograniczenia, oraz wyjaśnienie tego w starym kanonie.

P: Jak rankor dostał się do piwnic pałacu Jabby? Nie wygląda jakby tam było jakiekolwiek przejście, którym mógłby wejść lub wyjść?

O: W Inside the Worlds of Star Wars Trilogy pojawiło się potencjonalne rozwiązanie, przez dodanie wcześniej nie widzianego, dużego przejścia prowadzącego do drugiej zagrody dla zwierząt. W zagrodzie mogły mieszkać stworzenia takie jak caridiańskie pajęczaki bojowe, które walczyły niejednokrotnie z rankorem dla sportu, co zostało opisane w Opowieściach z Pałacu Jabby (antologia opowiadań). Zagroda mogła mieć jeszcze inne wyjście, które pozwoliły opiekunowi rankora – Malakiliemu wyprowadzać ukochane zwierzę na spacer po piaskach pustyni Tatooine.
KOMENTARZE (2)
Loading..