TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Dla modemowców cd: Update

2001-09-18 11:50:00

Postanowiłem pójść wam, tzn. wszystkim modemowcom jeszcze bardziej na rękę i po prostu wysłać wam te filmy zgrane na CD listem poleconym. Decyzję tą podjąłem ze względu na dodatkowe koszta, jakie mósieli byście ponieść, a jeżeli chodzi o cenę płytek, to po prostu odeślij mi czystą w zamian za CeDeka otrzymanego pocztą, ale niemyście że ja oszalałem - jeżeli już to na punkcie Star Wars:) PS. dzięki za "zamówienia", wszystkie postaram się zrealizować w ciągu 10 dni od otrzymania maila.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

FanArty...

2001-09-17 20:30:00 JediNet

Zamieszczam na stronie kilka ciekawych fanartow, pobranych z JediNetu. Ich tematyka nawiązuje do II i III Epizodu. Miłego oglądania :)
Autor:Brian BascleClimatic BattlesceneAbe Dieckman
1024x400 1024x763 700x400
225KB 77KB 182KB

KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Nowy film grupy TEAM E13

2001-09-17 19:07:00 Filmweb.pl

Na Filmwebie można przeczytać następującą wiadomość:

Trójmiejska grupa TEAM E13 znów w natarciu. Twórcy głośnego XIII epizodu Gwiezdnych Wojen "Ostateczna próba" rozpoczynają prace nad nowym projektem zatytułowanym "Haiku". Pomysłodawcą projektu jest Lukasz "Poziomka" Drobnik, który scenariusz do filmu napisał wspólnie z Zambarim. Tym razem widzów czeka dużo specyficznego humoru, sporo zamieszania, zgryźliwej autoironii i nie tylko, zaś historia będzie traktować o ... kinie niezależnym i kobietach...

Więcej na stronie filmweb.pl.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Dla modemowców cd:

2001-09-16 11:50:00

Team SotSW w składzie: Andaral, Robo i Garindan, po ukazaniu się trailera w wersji reżyserskiej, nowopowstającego polskiego FanFilmu pt. Star Wars: Rogue Squadron - The Blockade, postanowił stworzyć pierwszą własną płytkę z filmami wykonanymi przez Fanów. Będziemy prezentować prawie wszystkie ciekawsze (naszym zdaniem) produkcje jakie ukazały się w internecie. I tak na pierwszym shadowsowy CeDeku zobaczymy:

Zawartość CD #01:

- Star Wars: Epizod XIII - Ostateczna Próba
- Star Wars: Rogue Squdron - The Blockade
- Star Wars: Rogue Squdron - The Blockade (Klęska)
- Star Wars: Dark Redemption cz.I
- Star Wars: Dark Redemption cz.II
- Star Wars: Dark Redemption cz.III
- Star Wars: Dark Redemption cz.IV
- Star Wars: Dark Redemption cz.V
- Star Wars: Dark Redemption cz.VI
- Star Wars: Rogue
- Star Wars: Episode II FanTrailer
- Star Wars: Bounty Trial
- Star Wars: Tie (?)
- Star Wars: Desert Duel SE
- Star Wars: Fan

Koszty jakie poniosą zainteresowani otrzymaniem płytki są następujące:

- płyta CD 700 MB: ok. 0,00 zł.

Zamawiam płytkę: mailto (tylko prosimy podawać bardzo dokładne adresy).

KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Kolejny fragment polskiego FanFilmu

2001-09-11 11:40:00

W nowo powstałym dziale - FanFilm, prezentujemy kolejny, ale tym razem bardzo krótki fragment filmu pt. SW: Rogue Squadron - The Blockade.
PS. ta wiadomość zapewne ucieszy wszystkich fanów korzystających z modemów, całkowity koszt wysyłki płyty z fanfilmami wynosi 0 zł. Znajdują się tam prawie wszystkie polskie i wszystkie, ciekawsze filmy nakręcone przez fanów z zachodu, czyli 700 MB stuffu.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Pierwsze Oceny - FanFilm

2001-09-09 00:01:00

Trailer polskiego filmu w "bardzo roboczej" wersji dostępny jest w sieci raptem cztery dni, a już robi oszałamiającą karierę. Jeżeli jesteś ciekaw co napisali inni zajrzyj tutaj.

PS. Trailer został również umieszczony na SW: Junkyard.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

How The Sith Stole Christmas

2001-09-08 19:10:00

Pamiętacie jeszcze Park Wars: The Little Menace? Otóż niejaki Ted Bracewell autor Park Warsa tworzy nowy film pt. "How The Sith Stole Christmas".Every ewok down on Endor liked Christmas a lot. But, the Sith, who lived just north of Endor, did not...

Dodam jeszcze, że premiera filmu będzie 22 listopada 2001r, a od dziś można zobaczyć trailer: 6,77MB; 50 sekund; mov. Więcej na oficjalnej stronie: www.parkwars.com/htstc.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Wizyta Autora SW: RS-The Blockade na SFSWiF - Update

2001-09-08 11:39:00

Zgodnie z zapowiedzią na V SFSWiF, pojawił się Michał K. Nowatkiewicz autor znanego większości wam nowego Polskiego FanFilmu o Rogue Squadron, gdzie zaprezentował nowe swoje prace. Część z nich prezentujemy już dzisiaj (niektóre z nich pojawią się w końcowej wersji filmu).
PS. Pełen raport ze spotkania w poniedziałek.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Wizyta Autora na SFSWiF

2001-09-06 11:39:00

Najprawdopodobniej na jutrzejszym spotkaniu pojawi się jeden z autorów filmu "Star Wars: Rogue Squadron - The Blockade" Michał K. Nowatkiewicz.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Rogue Squadron: The Blockade - FanFilm

2001-09-04 11:38:00 Michał Nowatkiewicz

W dniu wczorajszym otrzymałem trailer nowego fan filmu rodzimej produkcji, którego autorami są: Michał Nowatkiewicz i Grzegorz Myszyński. I powiem szczerze że mnie trochę zatkało - jest bardzo dobrze zrobiony.
Film wykonany jest w technice 3D i jak na razie nosi roboczy tytuł "Blokada", a ja oczywiście musiałem dorzucić swoje pięć kredytów i nadałem mu swojsko brzmiący tytuł: "Star Wars: Rogue Squadron - The Blockade". Tu muszę zastrzec że tytuł może ulec zmianie, ale jak na razie moim skromnym zdaniem pasuje idealnie. Jak tylko pojawi się kolejna produkcja tego duetu, będę informował was natychmiast, a tymczasem zapraszam do obejrzenia filmu i snapshotów jakie przygotowałem dla modemowców, ponieważ film dość sporo waży, jedyne 74,6 MB.
Do odtworzenia wymagany jest Windows Media Player 7.0.
Update
W chwili obecnej trailer znajduje się jedynie na Junkyardzie.
KOMENTARZE (1)
Loading..