TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Grafiki ObiWana

2003-12-28 22:51:00 Paweł Hudeczek

ObiWan podesłał kilka swoich fanartów.Dzięki Wielkie ObiWanie! Czekamy na więcej!
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Mini komiks online!

2003-12-26 20:32:00

Zgodnie z wczorajszą obietnicą - prezentujemy mini komiks autorstwa Kisiela, który powstał na podstawie opowiadania Pawła "Fetta" Borawskiego.

Zapraszamy!
KOMENTARZE (13)

Twórczość fanów

Trochę Poświęcenia

2003-12-25 23:59:00

Dwa tygodnie temu został wyłoniony zwycięzca konkursu, polegającego na dokończeniu zaczętego już opowiadania: Mistrz Aaron zbliżał się powoli do grodzi. Poruszał się bezszelestnie. Bezszelestnie dla człowieka, ale dla naszpikowanego elektroniką statku był doskonale widoczny. Powietrze zostało przeszyte przez delikatne buczenie świetlnego miecza. Wbił klingę w durastalową powierzchnię grodzi. "To pułapka" zdążył tylko pomyśleć...... Został nim Paweł "Fett" Borawski z opowiadaniem "Trochę Poświęcenia". Już jutro zaprezentujemy przeróbkę tej historyjki w postaci mini komiksu, która wyszła spod ręki Kisiela.
Zostańcie z nami!
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Nowe Tapety

2003-12-23 16:49:00 TFN i Wo_Ja_Ann

Już niedługo nadejdzie czas Świąt. Na łamach TFN pojawiły się nowe Fan Arty, które charakteryzują się magią Bożego Narodzenia, nawiązując oczywiście do Gwiezdnych Wojen. Serdecznie zapraszam tutaj.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym w imieniu całej redakcji Bastionu życzyć, aby ten czas był dla każdego z Nas szczególnie miły i radosny, spędzony w gronie całej rodziny.
Niech Moc Będzie z Nami !!!

KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Yuuzhan Vong - Oni są

2003-12-19 19:23:00 Wo_Ja_Ann

Wo_Ja_Ann napisał kolejną piosenkę na temat Gwiezdnych wojen pt. "Yuuzhan Vong - Oni są". Tym razem pomysł został zaczerpnięty z serii książek Nowa Era Jedi.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Nalot Padme

2003-12-13 21:34:00 Benkai Hetta i Paweł Hudeczek

Dziś dodajemy rysunki właściwie monotematyczne, a mianowicie takie, które przedstawiają Padme Amidalę. Autorami są Paweł Hudeczek, oraz jego kuzynka Barbara Hudeczek. (Talent silny jest w waszej rodzinie... hmmm :))

Obrazki Benkai Hetty (Basi):


Obrazki Pawła:Pierwszy z przedstawionych powyżej fanartów Pawła powstał w nawiązaniu do tego newsa, w którym opisany jest kostium Padme z Epizodu 3, zatem obrazek może zawierać pewne spoilery!

Dzięki Bankai Hetto i Pawle!
KOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

Zwycięzca konkursiku

2003-12-11 23:42:00

Jakiś czas temu (pisaliśmy o tym w tym newsie) zaproponowaliśmy Wam wzięcie udziału w konkursiku. Polegał on na dokończeniu zaczętego już opowiadania:

Mistrz Aaron zbliżał się powoli do grodzi. Poruszał się bezszelestnie. Bezszelestnie dla człowieka, ale dla naszpikowanego elektroniką statku był doskonale widoczny. Powietrze zostało przeszyte przez delikatne buczenie świetlnego miecza. Wbił klingę w durastalową powierzchnię grodzi. „To pułapka” zdążył tylko pomyśleć......

Ograniczeniem była liczba znaków. Opowiadanie miało mieć ich maksimum 4 tys. (liczonych wraz ze spacjami i powyższym fragmentem).

Oceniliśmy (wraz z Kisielem) opowiadania i dziś publikujemy to, które zwyciężyło. Dodam, że niebawem (ale to zależy już tylko od weny Kisiela) zwycięzkie opowiadanie zostanie przerobione na komiks.
Najlepsze wybrane przez nas opowiadanie, autorstwa Pawła "Fetta" Borawskiego, pod tytułem "Trochę Poświęcenia" znajduje się tutaj. Zaraz za nim uplasowali się Luke Darklighter, Rael i na czwartym miejscu lukaszzz i Calsann, a potem na miejscu 5, (także jednocześnie) Mosii i Damian Usewicz.

Gratulujemy. Wszystkie pozostałe opowiadania zostaną opublikowane w biuletynie "Z Gwiazd".
KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

"Holocron" cd ...

2003-12-10 09:49:00 Stopklatka.

Tym razem Stopklatka donosi:


"Holocron", to amatorski film, którego akcja rozgrywa się w świecie Gwiezdnych Wojen. Tę nakręconą pod Wilanowem produkcję będzie można wkrótce ściągnąć z Internetu.

"Holocron" to opowieść o dwojgu Rycerzy Jedi walczących z siłami ciemności o kontrolę nad Holocronem - holograficznym urządzeniem zawierającym przekazy dawnych Mistrzów Jedi, które jest niezastąpionym źródłem wiedzy na temat korzystania z Mocy. Pomysł zrobienia własnego filmu narodził się w maju 2001 roku, po obejrzeniu pojawiających się w sieci filmów nakręconych przez fanów Gwiezdnych Wojen. Początkowo miał to być tylko pojedynek Rycerza Jedi z Sithem. Okazało się jednak, że podobnych filmów jest już kilka. Postanowiliśmy zatem wzbogacić naszą produkcję o fabułę. I tak w bólach zaczął powstawać scenariusz - piszą twórcy "Holocron".

Zdjęcia rozpoczęły się pod koniec września 2001 roku. Większość z nich powstała pod Wilanowem. - Nasza działalność budziła różne reakcje wśród spacerujących. Niektórzy chcieli wzywać Policję. Znalazł się też pan, który wziął nas za geodetów. Inni obserwowali nas z bezpiecznej odległości. Psy uciekały - wspominają twórcy filmu. Po nakręceniu plenerów ekipa "Holocronu" przeniosła się do wypełnionych stosowną scenografią wnętrz. Autorem scenariusza, operatorem, scenografem, animatorem, specem od efektów specjalnych, choreografem, rekwizytorem, producentem i reżyserem "Holocronu" jest Wiesław Jędrzejczak. On również występuje w jednej z ról obok Marka Jakubowskiego, Joanny Nestorowicz i Pawła Radomskiego. "Holocron" jest już praktycznie ukończony i niedługo odbędzie się jego premiera w Internecie. Film, który będzie trwał około 20 min. będzie można ściągnąć z jego oficjalnej strony. Póki co warto tam zajrzeć i obejrzeć zwiastun ten produkcji.

Więcej na temat znajdziecie na stronie oficjalnej Fan Filmu Holocron.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Nowe tapetki!

2003-12-10 00:26:00 ShVagYeR

ShVagYeR podesłał wykonane przez siebie dwie tapetki. Wszystkich, którzy są przeczuleni na punkcie spoilerów związanych z Epizodem 3. ostrzegamy, że te prace pokazują Anakina i Obi Wana takich, jakich zobaczymy ich w najnowszym Epizodzie.


Dzięki!
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Nowe fanarty w galerii

2003-12-08 19:44:00

Waśnie dodaliśmy kilka prac różnych autorów do Bastionowej Galerii. Zapraszamy wszystkich do podziwiania fanartów.

Nowa praca Greedo:


Nowootwarta galeria Greedo jest tutaj. Można tam znaleźć także jego poprzedni rysunek.

Obrazek przedstawiający Obi Wana, autorstwa Pawła Hudeczka:I wreszcie, nowe prace Dartha Guzesa:Dzięki wam! Czekamy na kolejne!
KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

Przypadki kierownika

2003-12-08 14:55:00 Luke Darklighter

Zamieszczamy dziś kolejne opowiadanie. tym razem jego autorem jest Luke Darklighter, a znajduje się ono tutaj.
Czyta się je naparwdę świetnie. W ciekawy sposób jest tam przedstawione życie przedsiębiorcy w świecie Gwiezdncyh wojen. Nic więcej nie zdradzę. :) Zapraszamy gorąco!
Dzięki Luke!
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

„Leia”

2003-12-06 14:38:00 Wo_Ja_Ann

Coraz wiecej piosenek dotyczących Gwiezdnych Wojen ukazuje się na Naszych łamach. Wo_Ja_Ann stworzył kolejną o tytule „Leia”.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Fantastyczne Fanarty

2003-12-06 01:03:00 Paweł Hudeczek

Paweł Hudeczek przysłał kilka swoich prac.


Pierwszy obrazek przedstawia Grievousa. Uwaga, potencjalny spoiler!!!


Są bardzo dobre, zatem otwieramy na Bastionie nową galerię. Tam też znajdziecie więcej prac Pawła. Zapraszamy!
Czekamy na więcej!
KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

Baza na Endorze

2003-12-04 23:38:00 Greedo

Greedo podesłał świetny fan art przedstawiający Bazę na Endorze. Nie wiadomo jednak czy należącą do Imperium, czy do Sojuszu. Nie istotne to jest jednak. Obrazek jest świetny! Czapki z głów!


KOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

Wolność

2003-12-02 17:37:00 Yoda

Oto przed wami pierwsza część opowiadania Yody pod tytułem "Wolność". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od razu tutaj.
Opowiadanie dostępne jest też w wersji PDF.
Dzięki Yoda! Świetna robota!

Wszystkie fanfice oczekujące na publikację zostaną niebawem dodane. Podobnie jak ten który wygrał nasz nieoficjalny konkurs :)
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Kolejne Gwiezdne Wojny ...

2003-12-01 18:39:00 Stopklatka.Pl

Stopklatka donosi:

Trwają prace nad niezależnym filmem 'Holcron', kolejnej po 'Ostatecznej próbie' polskiej produkcji, której akcja rozgrywać się będzie w świecie Gwiezdnych wojen.

Obraz według własnego scenariusza reżyseruje Wiesław Jędrzejczak. Będzie to opowieść o dwojgu Rycerzy Jedi walczących z siłami ciemności o kontrolę nad Holocronem - holograficznym urządzeniem zawierającym przekazy dawnych Mistrzów Jedi. Jest ono niezastąpionym źródłem wiedzy na temat korzystania z Mocy.

Zdjęcia do filmu zostały już zakończone. Obecnie 'Holcron' znajduje się w fazie montażu. Trwają także prace nad efektami specjalnymi.

Więcej informacji na temat Fan Filmu, zanjdziecie na stronie Holocron'u.

zwiastun w formacie MPEG (zzipowany)
zwiastun w formacie AVI
Galeria zdjęć

temat na Forum o Holocronie.
Informacja o pracach nad filmem.
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

„JESTEM VONGIEM”

2003-12-01 15:33:00 Ricky Skywalker z Yuuzhan.net

Ostatnio nowym trendem wsród niektórych Fanów, jest tworzenie piosenek na temat Naszego ulubionego filmu. Nie inaczej jest tym razem. Ricky Skywalker napisał piosenkę pt „JESTEM VONGIEM”. O czym ona jest ? to już się pewnie sami domyślacie :)
KOMENTARZE (7)
Loading..