Twórczość fanów

Zbroja Boby

Darth Kisiel
1

Bez zbytniego zwlekania oddaję klawiaturkę Kisielowi:
Znalazłem ciekawą stronę, na której można sie dowiedziec krok po kroku jak zbudowac kostium Boby Fetta.
Stronka jest tutaj. Strona jest niestety po angielsku.

Równości ciąg dalszy...

za RAJ z Nowa Gildia
6

Oto co dziś znalazło się na Nowej Gildii:

Okazało się, że informacja o odrzuceniu Stars in Black przez organizatorów Star Wars Fan Film Awards wywołało małą burzę wśród polskich fanów. Lord Sidious poprosił mnie o zapytanie się Stanisława Mąderka czy jest zainteresowany jakąś akcją wyrażającą nasze (fanów) stanowisko, mające na celu docenienie jego twórczości. Oto jego odpowiedź na to pytanie.

To miłe, że próbujecie walczyć o równość fanów. Mnie wprawdzie nie zależy specjalnie na uznaniu w konkursie, w którym dzieli się twórców na TYCH-JEDYNYCH-WŁAŚCIWYCH i nic-nieznaczących-prowincjonalnych, ale jeśli chcecie się pomęczyć nad tworzeniem precedensu, to proszę bardzo.
Przy okazji: ktoś na Bastionie zarzucił mi, że odrzucenie było spowodowane "starością" SiB lub innymi powodami związanymi z samym filmem, a nie z jego pochodzeniem. Wyjaśniam: to odrzucenie dotyczyło ZESZŁOROCZNEGO konkursu, a wtedy SiB nie był jeszcze taki stary - jedynym powodem była wyłącznie moja narodowość. W tym roku automatycznie wysłali mi zaproszenie na konkurs, chciałem więc przygotować coś zupełnie nowego - ja też uważam SiB za mocno stary film, w dodatku to były moje początki jeśli chodzi o zabawę z komputerem, więc z pewnością "Gwiazd w Czerni" tym razem bym nie wysłał.
Gdy jednak spytałem, czy teraz również są ograniczenia narodowościoweodpisali:

"The SWFFA is restricted to residents of the US, Canada, UK and Japan."

Czyli faktycznie, startować mogą nie tylko Amerykanie, ale też Kanadyjczycy, Anglicy i Japończycy. Prawdopodobnie tak też było w zeszłym roku, co nie zmienia faktu, że wszystkie pozostałe kraje nie są brane pod uwagę. Dałem więc sobie spokój. Poza tym nie wierzę zbytnio w skuteczność takiej petycji (jak zresztą jakiejkolwiek petycji) - podejście Amerykanów do opinii międzynarodowej i wszelakich protestów jest obecnie aż nadto znane. :(
Jeszcze raz: dzięki za wsparcie!
Pozdrawiam
Staszek
http://stars-in-black.pl

Sprawę możecie skomentować także na Forum Nowej Gildii.

Równość Fanów...

za RAJ z Gildia
9

Po raz kolejny okazało się, że na tym świecie są równi i równiejsi. Pamiętacie konkurs Star Wars Fan Film Awards, o którym pisałem niedawno? Stanisławowi Mąderkowi odmówiono przyjęcia do konkursu filmu Stars in Black, ponieważ nie jest mieszkańcem najwspanialszego kraju świata czyli USA. Ech, nóż się w kieszeni otwiera...

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.