TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Holocron tuż, tuż

2003-04-30 20:24:00 Wo Ja Ann

Wo Ja Ann informuje:
Jak dowiedzialem sie od Wiesława Jędrzejczaka ( lt.brovar@interia.pl ) film fanowski pt."Holocron", o ktorym pisalismy juz wczesniej bedzie skonczony za 2-3 miesiace. Prace trwają pełną parą. Gwoli przypomnienia: Holocron to film fanowski zainspirowany Gwiezdnymi Wojnami, opowiadajacy o walce dwoch Jedi z silami zla nod przejecie wladzy nad Holocronem. Po wiecej informacji udajcie sie na Strone główną filmu

Na forum jest też temat o Holocronie
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Ciąg dalszy Cieni Jedi

2003-04-27 10:19:00

Pojawił się już rozdział 9 znakomitego opowiadania Rickiego Skywalkera, pt. Mroczne Imperium: Cienie Jedi. Całość jest dostępna tu.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Nowe tapety, nowe rysunki

2003-04-21 18:52:00

autor: Kisiel autor: Kisiel autor: Kisiel autor: Kisiel

Nasza galeria wzbogaciła się o kilkanaście nowych prac: Ocenę zamieszczonych prac pozostawiamy Wam :)
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Iskry

2003-04-21 14:47:00

Na Bastionie pojawiło się nowe opowiadanie Dasha Onderona pt.: Iskry. Fanfiction został napisany w ciągu jednej nocy, toteż w nocy najlepiej go czytać (jak zapewnia autor). Wyrównałem lot.
Dopiero co wyłoniłem się z chmury ognistych oparów a już ogień turbolaserów mało nie zerwał mi skrzydeł. Na dziobie mojego X-winga pojawiły się niepokojące czarne smugi. Na szczęście nie były to poważne uszkodzenia. Spojrzałem na radar w poszukiwaniu przyjacielskich jednostek, ale urządzenie przestało działać. Ekran wyświetlał burzę śniegową. Nic dziwnego, leciałem tak blisko niszczyciela, że znalazłem się w zasięgu jego urządzeń zakłócających. Odwróciłem głowę, ale zamiast kolegów widziałem tylko obrotową główkę robota astronawigacyjnego i oddalającą się, gigantyczną powierzchnię, środkowego pokładu imperialnego okrętu. Nad wszystkim górował przerażający deszcz śmigających zielonych promieni i straszliwe fajerwerki wybuchających statków. Chaos zawładnął przestrzenią (...)
Zapraszamy do lektury.
A tutaj można przeczytać starsze opowiadanie Dasha: Rolph`dan i Książe z Alderaanu.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Szansa dla fanów

2003-04-14 20:30:00 Nowa Gildia

Witam.

Reprezentuję niezależny magazyn: Czasopismo o kulturze wizualnej "-grafia". W związku z przygotowywanym właśnie kolejnym numerem pisma, chciałbym zaproponować polskim fanom "Gwiezdnych Wojen" prezentację własnej twórczości na naszych łamach, ze szczególnym uwzględnieniem: własnoręcznie (!) wykonanych strojów i gadżetów, związanych z filmowymi postaciami. Najnowszy numer "-grafii" jest dostępny w EMPiK-ach w całej Polsce. Zapraszam do przejrzenia naszych artykułów w Onet.pl:

W nadziei na chóralną odezwę prawdziwych fanów, podaję przybliżoną charakterystykę materiałów:

Oczekujemy na zdjęcia, nawet najbardziej amatorskie. Redakcja nie będzie ingerować w obraz, poza: obróbką techniczną i kadrowaniem.
Do wstępnej selekcji potrzebne będą skany o jakości internetowej (72 dpi, max 100 kB). Docelowo: skany 1:1 (krótszy bok nie więcej niż: 10 cm), 150 dpi, RGB, zapisane jako jpg bez kompresji (!), max ciężar: 1 MB/plik.
W opisie pliku: parę słów o sobie, wiek, data wykonania zdjęcia (ew. wskazanie imprezy), informacje o kostiumie, a zwłaszcza o użytych materiałach.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich fanów.

red. prowadzący "-grafia"

Krzysztof Radoszek

KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Mroczne Imperium cdn...

2003-04-12 14:56:00

Rozdział 8 wspaniałej powieści Rickiego Skywalkera znalazł się już na naszej stronie. Całe opowiadanie znajduje się tu.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Aktualizacja galerii

2003-04-12 14:54:00

Dziś prezentujemy: Dziękujemy za wasze prace i zachęcamy do przysyłania kolejnych.

Jeżeli uważacie, że galeria powinna być aktualizowana częściej (np. o prace zagranicznych fanów) to proszę dać znać w tym wątku na forum albo w komentarzach do tego newsa.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Fan potrafi

2003-04-12 13:23:00 JORUUS

JORUUS podesłał zdjęcia figurek, które własnoręcznie wykonał z modeliny. Ich wysokość to 7,5 cm... Teraz pozostaje tylko otworzyć seryjną produkcję i już można grać w jakąś grę bitewną osadzoną w realiach SW...
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Polski fanowski e-book - nareszcie - UPDATE (.pdf)

2003-04-07 19:03:00

Już od dawna zapowiadaliśmy publikację tego e-booka. Wszystkich pragnę przeprosić za opóźnienie. Mam jednak dobrą wiadomość Pełnomocnik Sprawiedliości już jest! Zapraszamy wszystkich chętnych do czytania, i do dyskusji na forum.
Czekamy teraz na następne części. Wielkie dzięki dla autora - Miśka z LO2. Jesteś Wielki! :)

UPDATE - Andaral:
"Pełnomocnik Sprawiedliwości" jest już również do ściągnięcia w formacie .pdf .
KOMENTARZE (10)
Loading..