TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Potężny Umysł

2003-05-25 14:56:00 www.e10.kimera.film.pl

Trwają prace nad nowym, polskim filmem fanowskim osadzonym w realiach Star Wars. Jego tytuł to: "Epizod 10 - Potężny umysł". Więcej informacji można znaleźć na stronie www.e10.kimera.film.pl. zdjęcia wyglądają zachęcająco...
To tylko dwa, więcej pod adresem który zamieściliśmy powyżej, na oficjalnej stronie filmu.
Niestety trailer tam zamieszcony nie pokazuje zbyt wiele... Wygląda troszkę jak zwiastun kolejnego filmiku typu "Walka Jedi w lasku", ale może tylko dlatego, że autorzy mieli ukończone sceny z użyciem mieczy świetlnych? Czekam z niecierpliwością na cały film!
KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

Tapety i rysunki...

2003-05-25 10:59:00

W galerii nastąpiła kolejna aktualizacja - swoje pulpity możecie przyozdobić tapetami Donbizona:


A poniżej nowe fanarty (pierwszy to "Gungan Jedi" Vampyrusa, dwa pozostałe zrobił Byku):

KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Coś na pulpit...

2003-05-18 15:56:00

Dziś nastąpiła kolejna aktualizacja galerii, a oto nowości:

Darth Guzez (arty):


TIBI_TIBI (arty):


Bartek "Byku" Byczkowski
(art):
Paweł "Fett" Borawski
(tapeta):

Darth Kisiel (tapety):


Darth Kisiel (arty):


Dziękujemy za Wasze prace i zaczęcamy do przysyłania kolejnych na adres marek@gwiezdne-wojny.pl.
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Plakat E3

2003-05-13 22:57:00 DATRH VADER za thenextamidala.com

Niedawno na thenextamidala.com ukazał się nowy fanowski plakat Epizodu 3. Możecie go obejrzeć tutaj.
Największą uwagę zwróciłem na to co jest w tle za napisem Star Wars Episode 3. Poza tym, ten plakat jest całkiem ładnie wykonany. :)
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Konkurs na fanowskie opowiadanie

2003-05-05 21:08:00

Jak informowaliśmy niedawno pod koniec sierpnia w Dąbrowie Górniczej odbędzie się zjazd Fanów Gwiezdnej Sagi (więcej >>>). Całość imprezy będzie trwała dwa dni, a poza rozmowami i innymi atrakcjami przewidujemy wiele zabaw i konkursów. Jeden z tych konkursów rozpoczynamy już dziś!!

To konkurs na opowiadania fanowskie w jakiś sposób związane z Gwiezdnymi Wojnami. Nie musi być to koniecznie fanfic, jak te publikowane na Bastionie, może być luźno powiązane z sagą. Może dotyczyć filmów, książek, komiksów, postaci własnych, ale też tych z sagi. Może też opowiadać o przeżyciach fanów na prawdziwym świecie, choćby o przygodzie w kolejce po bilet na AOTC. Wiadomo o co chodzi, musi to być w jakiś sposób związane i inspirowane Sagą!

Nie ma ograniczeń co do liczby stron, ani specjalnie liczby opowiadań przysłanych na konkurs, ale radzimy skoncentrować się nad treścią i formą, a nie ilością. Cóż nikt nie odrzuci tysiącstronowego prologu do właściwej historii tylko dlatego, że ma tyle stron, ale pamiętajcie, że oceniający też są tylko ludźmi. Muszą to wszystko przeczytać. Postarajcie się wypaść jak najlepiej.

Konkurs rozpoczyna się już dziś i potrwa do 30 czerwca. Prace konkursowe należy nadsyłać na adres:

„Polska Akademia Jedi”
Kino ARS
ul. Kościuszki 18
Dąbrowa Górnicza


Prace należy przysyłać wydrukowane, najlepiej na papierze formatu A4. Prosimy nie oszczędzać na czcionkach. Najlepiej wysyłać w wielkości 10-14. Cóż czytanie mniejszych czy większych może być męczące.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Zjazdu Fanów w Dąbrowie Górniczej (to o rzut beretem od Katowic, a na dodatek bardzo blisko Krakowa, więc dojazd zły nie jest). Prosimy autorów prac o podania namiarów na siebie.

Gdyby z jakiś przyczyn ktoś nie mógł wydrukować swej pracy i wysłać jej normalną pocztą, to istnieje jeszcze jedna szansa. Proszę przysłać ją przed 1 lipca 2003 do mnie na adres Luc@Gwiezdne-Wojny.PL z tematem „Alderaan 2003: Konkurs na opowiadanie”, a ja zajmę się dostarczeniem tych prac do Akademii.

Na koniec jeszcze jedna uwaga. Może Wam się to wydać dziwne, że w dobie internetu prosimy o wysyłanie prac zwykłą pocztą. Ale jest to nawiązanie do tradycji wielu konkursów literackich czy scenariuszowych, stąd preferujemy właśnie taką formę.

Lista nagród również zostanie dokładnie przedstawiona podczas zjazdu, a to głównie dlatego, że trudno dziś mówić ile przewiduje się miejsc równorzędnych, jeśli będą takie. Powiem tylko jedno, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to zwycięzca doczeka się swego dzieła wydanego drukiem w pewnej gazecie ;). Ponadto jeśli takie będzie życzenie nagrodzonych, to ich dzieła pojawią się także na Bastionie.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do udziału w konkursie.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Nowe tapety i arty...

2003-05-04 18:11:00

Star Wars mix Po dwóch tygodniach przyszedł czas na kolejną aktualizację w galerii. Dziś prezentujemy:

KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Wyzwanie Mistrza Jedi

2003-05-03 10:10:00

Paweł 'Fett' Borawski podesłał nam krótkie opowiadania zatytułowane Wyzwanie Mistrza Jedi. Znajduje się ono tu.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Wojna Klonów wraca !

2003-05-02 18:18:00

Pamiętacie jednego z pierwszych fanficów na naszej stronie ? Pierwsze cztery rozdziały-szkice Wojny Klonów przyjęte zostały bardzo ciepło więc postanowiliśmy dla was kontynuować tą historię. Autorem pierwszy dziewięciu rozdziałów byłem ja a teraz kontynuację napisze Paweł 'Fett' Borawski znany też jako Mistrz Fett. Zapraszamy do lektury rozdziałów od 1 do 9. >>>>
KOMENTARZE (0)
Loading..