TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Pozostały niecałe trzy dni

2003-06-28 10:12:00

Do 30 czerwca można przysyłać opowiadania fanowskie na konkurs, o którym pisaliśmy wcześniej. Ponieważ czasu już bardzo nie wiele, przypominam, że termin upływa w poniedziałek. Wszystkie prace na których data stempla pocztowego będzie mieć co najwyżej 30 czerwca zostaną przyjęte. Ci, który w poniedziałek rano nie zdążą, mogą do 24 podesłać mi swoją pracę na mojego mejla - luc@gwiezdne-wojny.pl. Nie zapomnijcie o namiarach na siebie.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Showdown in Nar Shaddaa

2003-06-23 22:59:00

Darth M@Ska z grupy "The CooL Animaniacs" podesłał do naszej galerii sporo niesamowitych tapet-renderingów. Możecie je pooglądać tutaj, ale to nic w porównaniu z tym co kryje się na oficjalnej stronie "The CooL Animaniacs" - znajdziecie tam bardzo bogatą galerię prac, zapowiadającą kolejny fanfilm "Showdown in Nar Shaddaa". Prace nad nim trwają już od dłuższego czasu (od 1998 r), ale termin premiery jest jeszcze nieznany. Wiadomo tylko, iż ekipa pragnie się wyrobić zanim ukaże się III część Gwiezdnych Wojen. Ponadto ze strony TCA można pobrać pierwszy "duży" film grupy z 1997 roku pt.: "Rebel Heroes", a także zwiastuny "Showdown in Nar Shaddaa".

Paweł "Fett" Borawski przysłał dwie nowe prace. Fanart zatytułowany "Witiyn Ter" bazuje na pomyśle Michała Wolskiego (z opowiadania "Pełnomocnik sprawiedliwości"), natomiast "tańczący Jango" powstał we współpracy z Mag Ardenem.

Dzięki za Wasze prace!
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Nowy art Vampyrusa

2003-06-15 16:58:00

Mikołaj Birek - autor niesamowitych fanartów przysłał kolejną pracę, zatytułowaną Yuuzhan Vong.

A na oficjalnej stronie Otisa Framptona można obejrzeć kilka artów niepublikowanych na Bastionie (wykonanych w podobnej technice, jaką stosuje Vampyrus). Szczególnie polecam Star Wars: Episode III Duel (jest to seria obrazków - uwaga SPOILER).


KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Alderaanki – nagrody Polskiej Akademi Jedi

2003-06-15 00:06:00

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że na Alderaanie 2003 będzie konkurs na opowiadanie fanowskie. Więcej o samym konkursie pisaliśmy tutaj. Termin napływania prac kończy się 30 czerwca. Wyniki konkursu i nagroda – Alderaanka za opowiadanie fanowskie za rok 2003 zostaną ogłoszone na Alderaanie.
Ale nie będzie to jedyna kategoria. Do dnia 31 lipca można podesłać też graficzne prace fanowskie – tym razem rysunki, szkice, malunki, nawet fotografie artystyczne, wyszywanki, naklejanki itp. Czyli wszystko co nie jest słowem pisanym, a też sztuką rąk inspirowaną Gwiezdną Sagą.
Tutaj jednak ograniczenie sposobu wysyłania istnieje, to musi być zwykły list – raczej nie będziemy drukować prac itp. Proszę je wysyłać na adres:

„Polska Akademia Jedi”
Kino ARS
ul. Kościuszki 18
Dąbrowa Górnicza

Jak ktoś będzie bardzo chciał, będzie mógł je odebrać na Alderaanie. Do zabawy serdecznie zachęcamy.

Więcej informacji o samym konwencie znajdziecie tutaj. Przypominam natomiast o zbliżającym się terminie nadesłania zgłoszeń. Teoretycznie pierwsza część kończy się jutro, choć jak ktoś zwykłą pocztą wyślę w poniedziałek lub wtorek to powinno dojść na czas.
Na samym konwencie będzie też orgranizowany konkurs na przebrania fanowskie. Kto wie, może nawet na figurki/rzeźby własnoręcznie wykonane – jak oczywiście pojawią się chętni do stawienia się w szrankach.
KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

Dostawa tapet

2003-06-08 15:11:00

Po dwóch tygodniach przyszedł czas na kolejną aktualizację galerii - oto nowości:
  • Count Dooku: 1 | 2;
  • ap!x MASTER: 1 | 2;
  • donbizon: 1 | 2;
  • Mejsik Windu: 1 | 2 | 3 | 4 | 5.
PS. Dziś newsik krótki i bez miniaturek - zaczęła się sesja i notorycznie na wszystko brakuje czasu :(
Pozdrowienia dla wszystkich studentów.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

"Prawo do życia, do głupoty, do istnienia"

2003-06-07 22:52:00 Son of the Sun :)

Nowy fanfic Son of the Suna pod tytułem "Prawo do życia, do głupoty, do istnienia" jest już dostępny tutaj. Jest to kontynuacja "Owoców z Coruscant". Zapraszam serdecznie!
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

"Ten ostatni raz"

2003-06-01 16:20:00

Zamieszczamy dziś nowy fanfic Pawła "Fetta" Borawskiego. Opowiadanie jest bardzo ciekawe, a poza tym krótkie i treściwe. Zapraszam wszystkich do przeczytania. Mam też nadzieję, że napiszecie kilka miłych słów do autora i natchniecie go do dalszej pracy!

A może Ty napisałeś jakieś opowiadanie gwiezdnowojenne? Wyślij je!.
KOMENTARZE (4)
Loading..