Twórczość fanów

Nowe prace w Galerii

Strangler ;)
3

Strangler ostatnio ma pewne problemy z komputerem, więc przeprasza wszystkich tych, którzy czekali na update galerii. Część prac niestety mogła mu się zawieruszyć. Na razie nie wiadomo kiedy będzie mógł działać normalnie, więc prosi albo o cierpliwość, albo podesłanie mu prac, które zostaną zamieszczone dopiero za jakiś czas.

Tymczasem dziś dodaję nową tapetę Don Bizona - tutaj.
Oraz całkowicie nową galerię tapet Stridera - tutaj.

Jedyna szansa

5

Z przyjemnością pragnę zaprosić do przeczytania opowiadania "Jedyna szansa" autorstwa Pawła "Fetta" Borawskiego. Opowiadanie jest ciekawe, ale nic więcej nie powiem, żeby nie zepsuć radości czytania :).
Dzięki Fett!

Nowe obrazki

6

ShVagYeR - twórca strony poświeconej grze KOTOR podesłał tapetę z Darth Malakiem oraz montaż z Obi-Wanem.
Leru wykonał arta przedstawiającego Darth Maula, a w tej galerii znajdziecie 3 nowe prace, które przysłał Byku (są to: "Millenium Falcon", "Zasadzka" i "Ostateczny pojedynek"). To wszystko co przygotowaliśmy na dziś. Zachęcamy do przysyłania kolejnych prac oraz do wyrażania swoich opinii w komentarzach.

Star Wars Tatoo ...

Wo Jo Ann
17

W ostatnim numerze Star Wars Insider, zaprezentowano kilkanaście zdjęć wiele, różnego typu tatuaży przedstawiających bohaterów i symbole starwarsowe, jakie wykonali na swoim ciele fani Sagi, głównie z U.S.A. Poniżej prezentujemy dwie fotografie przedstawiające wzory tatuaży na rękach i nogach, wszystkie są oczywiście związane tylko i wyłącznie ze Star Wars. Fani w Polsce również nie zostali daleko, swego czasy, a dokładnie w zeszłe lato, jeszcze przed premierą E2 widziałem w Warszawie, kilka osób z wykonanymi tatuażami z motywami SW. Takim, który mi najbardziej w rył się w pamięć, był tatuaż wykonany na łydce, przedstawiający Jango lub Boba Fett. Ponad to spotkałem wiele mniejszych, wykonanych na ramionach znaków Rebelii lub Imperium. Jeżeli ktoś posiada tatuaż starwarsowy i chciał by się nim pochwalić, prosimy o nadsyłanie fotosów.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.