TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Nowe prace w Galerii

2003-07-27 22:15:00 Strangler ;)

Strangler ostatnio ma pewne problemy z komputerem, więc przeprasza wszystkich tych, którzy czekali na update galerii. Część prac niestety mogła mu się zawieruszyć. Na razie nie wiadomo kiedy będzie mógł działać normalnie, więc prosi albo o cierpliwość, albo podesłanie mu prac, które zostaną zamieszczone dopiero za jakiś czas.

Tymczasem dziś dodaję nową tapetę Don Bizona - tutaj.
Oraz całkowicie nową galerię tapet Stridera - tutaj.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Jedyna szansa

2003-07-26 13:43:00

Z przyjemnością pragnę zaprosić do przeczytania opowiadania "Jedyna szansa" autorstwa Pawła "Fetta" Borawskiego. Opowiadanie jest ciekawe, ale nic więcej nie powiem, żeby nie zepsuć radości czytania :).
Dzięki Fett!
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Nowe obrazki

2003-07-08 17:28:00

ShVagYeR - twórca strony poświeconej grze KOTOR podesłał tapetę z Darth Malakiem oraz montaż z Obi-Wanem.
Leru wykonał arta przedstawiającego Darth Maula, a w tej galerii znajdziecie 3 nowe prace, które przysłał Byku (są to: "Millenium Falcon", "Zasadzka" i "Ostateczny pojedynek"). To wszystko co przygotowaliśmy na dziś. Zachęcamy do przysyłania kolejnych prac oraz do wyrażania swoich opinii w komentarzach.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Zatarte dobro

2003-07-04 11:40:00

Dziś mam przyjemność zaprezentować kolejne prace autorstwa Pawła "Fetta" Borawskiego. Są to: kolejny, jedenasty rozdział "Wojny Klonów" oraz opowiadanie pt. "Zatarte dobro" - fanfic uzupełniający stary tekst autora, "Wyzwanie Mistrza Jedi". Zapraszam do czytania.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Star Wars Tatoo ...

2003-07-02 23:14:00 Wo Jo Ann

W ostatnim numerze Star Wars Insider, zaprezentowano kilkanaście zdjęć wiele, różnego typu tatuaży przedstawiających bohaterów i symbole starwarsowe, jakie wykonali na swoim ciele fani Sagi, głównie z U.S.A. Poniżej prezentujemy dwie fotografie przedstawiające wzory tatuaży na rękach i nogach, wszystkie są oczywiście związane tylko i wyłącznie ze Star Wars. Fani w Polsce również nie zostali daleko, swego czasy, a dokładnie w zeszłe lato, jeszcze przed premierą E2 widziałem w Warszawie, kilka osób z wykonanymi tatuażami z motywami SW. Takim, który mi najbardziej w rył się w pamięć, był tatuaż wykonany na łydce, przedstawiający Jango lub Boba Fett. Ponad to spotkałem wiele mniejszych, wykonanych na ramionach znaków Rebelii lub Imperium. Jeżeli ktoś posiada tatuaż starwarsowy i chciał by się nim pochwalić, prosimy o nadsyłanie fotosów.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

KOMENTARZE (17)
Loading..