TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Galeria Fanowskich projektów E3

2003-08-31 20:53:00

Nareszcie ukazała się długo oczekiwana galeria Fanowskich Projektów z Epizodu 3. Prezentuję 9 artów stworzonych przez Lukaszzz oraz Luke`a Darklighter.

Proszę o nadsyłanie kolejnych projektów Waszego autorstwa.
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Fanarty Barta

2003-08-27 21:46:00

Zapraszamy do bastionowej galerii, znajdziecie w niej trzy nowe prace autorstwa Barta:


Boba Fett

Turbolaser

TIE Fighter


Dzięki! i zachęcamy do przysyłania kolejnych fanartów.
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Postalderański update galerii

2003-08-26 21:38:00

Galeria wzbogaciła się nam ostatnio, głównie o zdjęcia z Alderaanu, których wciąż przybywa (jak macie własne zdjęcia z tej imprezy i chcecie je opublikować to podeślicie. Galeria Alderaańska znajduje się tutaj. Zdjęcia są różnych autorów, ale mają oznaczenia literowe pod koniec.
L. – to zdjęcia nadesłane przez LeęLady, które robiła ona do współki z Mikem von Sithem z ICO.
Y. – zdjęcia zrobione przez Yako, albo na których jest Yako.
J. – Zbiór zdjęć przesłanych przez JORUUSa, które robił między innymi JORUUS, ale też pani prezes Ceta.

Z innej beczki. Pojawiły się także prace Kisiela, które ładnie prezentowały się na Alderaanie - tutaj.
Pojawiły się także nowe tapety Mistrza Fetta.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Historii SD-3 ciąg dalszy...

2003-08-24 20:17:00

Dzisiaj na stronie prezentuje(my) kolejną już część historii SD-3 autorstwa Son of the Sun. Tekst o nazwie Wyjście możecie znaleźć tutaj
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Finalny Skok

2003-08-24 14:39:00 Misiek z LO2

Już niebawem, najpewniej na początku września, na Bastionie zamieszczony zostanie kolejny e-book autorstwa Michała "Miśka z LO2" Wolskiego, będący kontynuacją "Pełnomocnika Sprawiedliwości". Będzie to drugi tom trylogii "Siedziba Egzekutora". Zapowiadany e-book będzie nosił tytuł "Finalny skok", a liczy sobie około 170 stron.
Wszystkich, którzy nie czytali pierwszego tomu zapraszamy do:

Przeczytania online tego opowiadania
lub do pobrania wersji PDF.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Cienie Jedi

2003-08-21 11:39:00

Kolejne dwa rozdziały znakomitego opowiadania Rickiego Skywalkera znalazły się już na naszej stronie.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Galeria projektów E3

2003-08-19 14:33:00

Ogłaszam, że na Bastionie powstaje galeria z pracami Fanów na temat Epizodu 3. Najbardziej interesują nas prace inspirowane spoilerami. Proszę o przesyłanie swoich konceptów mysliwców, stworów, scen i wszystkiego zwiazanego z nową czescią Sagi. Swoje prace proszę nadsyłać do mnie lub Yako.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Kolejne fanowskie okładki

2003-08-13 22:06:00 Count Dooku

Count Dooku przesłał nam kolejne, tym razem stworzone przez niego, okładki do DVD dla Epizodu III. Mnie osobiście bardziej się podobają niż te z plakatem wydanym przy AOTC na głównym planie. Z drugiej strony mamy do wyboru wersję angielską i polską. Osobiście tłumaczenie Rise of the Empire jako „Wschód Imperium” uważam, za bardzo trafne i lepiej brzmiące niż „Powstanie Imperium”.


KOMENTARZE (13)

Twórczość fanów

Fanowska okładka DVD z E3

2003-08-10 13:24:00 Jackson

Jak donosi Król Wioski Gungan – Jackson, na stronie CdCovers można znaleźć okładkę do płyt DVD z Epizodu III. Okładka znajduje się tutaj i jak widać jest mocno inspirowana starymi szkicami, jeszcze z ROTJ, a także jednym z plakatów z AOTC.
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Pogawędki przy koreliańskim – KOMIKS ON-LINE

2003-08-09 16:34:00 Kisiel

Zgodnie z zapowiedziami dziś prezentujemy pierwszy komiks on-line na Bastionie. A są to „Pogawędki przy koreliańskim” Kisiela. Jest on dostępny tutaj. Natomiast tu będziemy publikować następne komiksy, jak się takie pojawią.

„Pogawędki...” Kisiela jest to doskonała adaptacja opowiadania Pogawędki przy koreliańskim, mojego autorstwa. Opowiadanie to było potem kontynuowane w Misja: Wioska Gungan, a także doczekało się swojego EU w postaci Gulaszu JORUUSa, czy obecnie powstającym opowiadaniem Ricky’ego Skywalkera.

Oficjalny wątek tego komiksu znajdziecie tutaj
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Pogawędki przy koreliańskim: Reaktywacja

2003-08-04 20:50:00 Kisiel

Dawno, dawno temu na Bastionie pojawiło się opowiadanie pod tytułem Pogawędki przy koreliańskim. Miał to być żart, ale obecnie żyje już własnym życiem. Z czasem pojawiła się oficjalna kontynuacja - Misja: Wioska Gungan, planowana jest kolejna część której obecny tytuł to „Jackson: Resocjalizacja”, do której obecnie trwa casting -tutaj. Powstało też kilka nieoficjalnych dodatków – tak zwany Expanded Universe. Tu należy wliczyć między innymi Alko Story Jackosona, Gulasz JORUUSa, And’aral Story Andarala, czy zapowiadane nowe opowiadanie Ricky’ego Skywalkera. Większość publikowana albo na Wiosce Gungan albo w Lesie Ewoków.

Ale teraz nastał czas by wrócić do źródeł. Kisiel zrobił komiksową wersję oryginalnych Pogawędek. Opowiadanie w całkowicie nowej formie, w formie komiksu pojawi się na Bastionie w przeciągu tygodnia. Na razie w ramach zapowiedzi możecie obejrzeć miniaturkę okładki. Osobiście cieszę się, że będzie to pierwszy komiks on-line publikowany na Bastionie. Miejmy nadzieję, że Kisiel jeszcze coś narysuje i że jeszcze ktoś pójdzie w jego ślady.
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Co w trawie piszczy ?

2003-08-04 19:33:00

Po okresie stagnacji w dziale twórczość fanów możemy Wam zaprezentować dziś opowiadanko , którego autorem jest Darth Fizyk. Po za tym warto wspomnieć, że na Alderaanie rozstrzygnięty zostanie konkurs na opowiadanie osadzone w realiach Star Wars... z niecierpliwością czekamy na twórczość zwycięzcy. Ostatnio na forum powstał projekt stworzenia e-booka będącego zbiorem najlepszych opowiadań, namawiam więc do przysyłania do mnie swojej twórczości (nie ma żadnych ograniczeń... mógł być już wcześniej publikowany).
KOMENTARZE (0)
Loading..