Twórczość fanów

Postalderański update galerii

2

Galeria wzbogaciła się nam ostatnio, głównie o zdjęcia z Alderaanu, których wciąż przybywa (jak macie własne zdjęcia z tej imprezy i chcecie je opublikować to podeślicie. Galeria Alderaańska znajduje się tutaj. Zdjęcia są różnych autorów, ale mają oznaczenia literowe pod koniec.
L. – to zdjęcia nadesłane przez LeęLady, które robiła ona do współki z Mikem von Sithem z ICO.
Y. – zdjęcia zrobione przez Yako, albo na których jest Yako.
J. – Zbiór zdjęć przesłanych przez JORUUSa, które robił między innymi JORUUS, ale też pani prezes Ceta.

Z innej beczki. Pojawiły się także prace Kisiela, które ładnie prezentowały się na Alderaanie - tutaj.
Pojawiły się także nowe tapety Mistrza Fetta.

Historii SD-3 ciąg dalszy...

0

Dzisiaj na stronie prezentuje(my) kolejną już część historii SD-3 autorstwa Son of the Sun. Tekst o nazwie Wyjście możecie znaleźć tutaj

Finalny Skok

Misiek z LO2
2

Już niebawem, najpewniej na początku września, na Bastionie zamieszczony zostanie kolejny e-book autorstwa Michała "Miśka z LO2" Wolskiego, będący kontynuacją "Pełnomocnika Sprawiedliwości". Będzie to drugi tom trylogii "Siedziba Egzekutora". Zapowiadany e-book będzie nosił tytuł "Finalny skok", a liczy sobie około 170 stron.
Wszystkich, którzy nie czytali pierwszego tomu zapraszamy do:

Przeczytania online tego opowiadania
lub do pobrania wersji PDF.

Cienie Jedi

0

Kolejne dwa rozdziały znakomitego opowiadania Rickiego Skywalkera znalazły się już na naszej stronie.

Galeria projektów E3

3

Ogłaszam, że na Bastionie powstaje galeria z pracami Fanów na temat Epizodu 3. Najbardziej interesują nas prace inspirowane spoilerami. Proszę o przesyłanie swoich konceptów mysliwców, stworów, scen i wszystkiego zwiazanego z nową czescią Sagi. Swoje prace proszę nadsyłać do mnie lub Yako.

Kolejne fanowskie okładki

Count Dooku
13

Count Dooku przesłał nam kolejne, tym razem stworzone przez niego, okładki do DVD dla Epizodu III. Mnie osobiście bardziej się podobają niż te z plakatem wydanym przy AOTC na głównym planie. Z drugiej strony mamy do wyboru wersję angielską i polską. Osobiście tłumaczenie Rise of the Empire jako „Wschód Imperium” uważam, za bardzo trafne i lepiej brzmiące niż „Powstanie Imperium”.

Fanowska okładka DVD z E3

Jackson
10

Jak donosi Król Wioski Gungan – Jackson, na stronie CdCovers można znaleźć okładkę do płyt DVD z Epizodu III. Okładka znajduje się tutaj i jak widać jest mocno inspirowana starymi szkicami, jeszcze z ROTJ, a także jednym z plakatów z AOTC.

Pogawędki przy koreliańskim – KOMIKS ON-LINE

Kisiel
11

Zgodnie z zapowiedziami dziś prezentujemy pierwszy komiks on-line na Bastionie. A są to „Pogawędki przy koreliańskim” Kisiela. Jest on dostępny tutaj. Natomiast tu będziemy publikować następne komiksy, jak się takie pojawią.

„Pogawędki...” Kisiela jest to doskonała adaptacja opowiadania Pogawędki przy koreliańskim, mojego autorstwa. Opowiadanie to było potem kontynuowane w Misja: Wioska Gungan, a także doczekało się swojego EU w postaci Gulaszu JORUUSa, czy obecnie powstającym opowiadaniem Ricky’ego Skywalkera.

Oficjalny wątek tego komiksu znajdziecie tutaj

Pogawędki przy koreliańskim: Reaktywacja

Kisiel
11

Dawno, dawno temu na Bastionie pojawiło się opowiadanie pod tytułem Pogawędki przy koreliańskim. Miał to być żart, ale obecnie żyje już własnym życiem. Z czasem pojawiła się oficjalna kontynuacja - Misja: Wioska Gungan, planowana jest kolejna część której obecny tytuł to „Jackson: Resocjalizacja”, do której obecnie trwa casting -tutaj. Powstało też kilka nieoficjalnych dodatków – tak zwany Expanded Universe. Tu należy wliczyć między innymi Alko Story Jackosona, Gulasz JORUUSa, And’aral Story Andarala, czy zapowiadane nowe opowiadanie Ricky’ego Skywalkera. Większość publikowana albo na Wiosce Gungan albo w Lesie Ewoków.

Ale teraz nastał czas by wrócić do źródeł. Kisiel zrobił komiksową wersję oryginalnych Pogawędek. Opowiadanie w całkowicie nowej formie, w formie komiksu pojawi się na Bastionie w przeciągu tygodnia. Na razie w ramach zapowiedzi możecie obejrzeć miniaturkę okładki. Osobiście cieszę się, że będzie to pierwszy komiks on-line publikowany na Bastionie. Miejmy nadzieję, że Kisiel jeszcze coś narysuje i że jeszcze ktoś pójdzie w jego ślady.

Co w trawie piszczy ?

0

Po okresie stagnacji w dziale twórczość fanów możemy Wam zaprezentować dziś opowiadanko , którego autorem jest Darth Fizyk. Po za tym warto wspomnieć, że na Alderaanie rozstrzygnięty zostanie konkurs na opowiadanie osadzone w realiach Star Wars... z niecierpliwością czekamy na twórczość zwycięzcy. Ostatnio na forum powstał projekt stworzenia e-booka będącego zbiorem najlepszych opowiadań, namawiam więc do przysyłania do mnie swojej twórczości (nie ma żadnych ograniczeń... mógł być już wcześniej publikowany).

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.