Twórczość fanów

Upadek Jedi, upadek człowieka

JediAdam
18

Dziś, po wielu kłopotach, przedstawiamy Wam opowiadanie "Upadek Jedi, upadek człowieka". Wysoki poziom tej pracy, oraz objętość (toż to prawdziwa książka!!!) to tylko dwa z mnóstwa zalet tej opowieści.

Coruscant, stolica, kolebka, źródło ludzkości i innych tego typu określeń używano w stosunku do jednej, jedynej planety, której koordynaty to 0-0-0. Od zarania dziejów międzygwiezdnych Coruscant była niekwestionowanym centrum władzy, prawa, historii i kultury. Otoczona chmurą satelitów, luster, skyhooków, stacji bojowych i przemieszczających się nieustannie wszelkiego rodzaju jednostek kosmicznych, rozbłyskująca niezliczoną ilością świateł planeta przypomina pobrużdżoną kulę z metalu i betonu. Po dziesiątkach tysięcy lat rozwoju technicznego i ciągłego zamieszkiwania cała jej powierzchnia została pokryta budynkami na wysokość kilku kilometrów. Ocalały jedynie fragmenty czap polarnych i gór Manawai. Miliony ludzi i innych istot, zarówno inteligentnych, jak i całkiem bez rozumnych, żyły w tym wielopoziomowym, sztucznym labiryncie - od najbogatszych, zajmujących apartamenty dachowe i zakotwiczone nad powierzchnią skyhooki, do najbiedniejszych, gnieżdżących się na dolnych poziomach, gdzie już nigdy nie dotrze światło słoneczne. Nieustannie trwało tam wyburzanie i przebudowa, a budynki stawały się coraz wyższe, co pociągało za sobą opuszczanie kolejnych dolnych poziomów..

Już za kilka dni - opowiadanie w wersji PDF - aby każdy z Was mógł przeczytać je sobie offline.

Na marginesie dodam, że JediAdam, autor "Upadku...", kończy dziś 21 lat! Oby nie zabrakło Ci chęci i sił, aby dalej tworzyć, oraz żeby zawsze muzy były Ci pomyślne. Tradycyjnie życzymy też aby Moc Cię nie opuściła...

2004 Star Wars Fan Film`s Awards

TFN
13

AtomFilms i Lucasfilms, jak co roku organizują konkurs na najlepszą produkcję fanowską związaną z Gwiezdnymi wojnami. W tym roku dla autora najlepszego filmu czeka 2 tys. dolarów oraz wizyta na Ranczu Skywalkera. Poza tym, zwycięzca otrzyma także statuetkę Fan Film`s Awards, a najlepsze produkcje będą wyświetlone podczas specjalnego pokazu na Comic-Con w San Diego.
Filmy które mogą wziąć udział w konkursie właściwie nie są niczym ograniczone. Może to być film poważny, komedia albo teledysk - ważne, aby był związany z Sagą.
Więcej informacji znajduje się pod tym adresem: http://starwars.atomfilms.com.

Będą Polacy?

Fanowska produkcja

Rafał Jakiel
8

Wkrótce po wyprodukowaniu filmu "Potężny umysł", nauczony doświadczeniem z e10, napisałem bardzo zawiły scenariusz do kontynuacji. Film GW e11, "WIELKI ROZŁAM" miał być już filmem, którym będę się mógł pochwalić całemu światu...

Film traktuje o czasie po śmierci IMPERATORA, podczas rozwoju NOWEJ REPUBLIKI apatia senatu w kwestiach kluczowych doprowadza do szału jednego z rycerzy Jedi zasiadającego w radzie. Chce on na własną rękę odbudować nowy świat. Chce stworzyć alternatywna siłę w republice - nowy zakon rycerzy Jedi.
Więcej pisał nie będe bo wkrótce dużo będzie na stronie kimera.film.pl.


Co z tego wyniknie? - już niebawem się zapewne dowiemy... Jak tylko coś więcej będzie wiadomo - napewno damy znać!

Finalny Skok - E-book

Fett
5

Mam przyjemność zaprezentować wam dziś "Finalny Skok", czyli tom drugi trylogii Siedziba Egzekutora autorstwa Michała "Miśka z LO2" Wolskiego, w wersji PDF. Wszystkim, którzy nie czytali tej książki, możliwość wydrukowania (lub tylko ściągnięcia i przeczytania offline) na pewno się przyda. A papieru nie ma co oszczędzać! Całość dostępna jest tu.

Jeżeli macie jakieś uwagi, co do samego wykonania tej książki elektronicznej, kierujcie je
tu.

Kraph: Ostatni dzień

Kisiel
7

Od jakiegoś czasu, nowe komiksowe dzieło Kisiela – Kraph: Ostatni dzień - można przeczytać na oficjalnej stronie autora: www.kisiel-art.prv.pl.

Kraph, gęsto związany ze swoją pracą, próbuje dokonać wyborów na przyszłość. Podpowiedzi udziela mu jedyna osoba której może zaufać - Ataga. Tym czasem czeka na niego zlecenie, które w pewien sposób pomaga mu podjąć ostateczną decyzję... Natomiast dziś historyjka ta pojawiła się także na Bastionie, w sekcji komiks-online.
Serdecznie zapraszamy do lektury i zachęcamy do wyrażania swoich opinii.

Sithowskie wojowniczki

Gilraen
17

W naszej galerii, a właściwie w galerii z pracami Gilraen, zamieściliśmy cztery nowe rysunki:Dzięki Gilraen!

Super Arty!

Obiwan
16

Obiwan podesłał sporą dawkę nowych fanartów. Bez zbędnego gadania zamieszczamy je poniżej (częśc dotyczy Epizodu 3 i może zawierać spoilery!!!):Pozostała prace Obiwana można znaleźć w jego galerii.
Dzięki Obiwan!

Kraph: Ostatni Dzień

Kisiel
12

Już niedługo na Bastionie zaprezentujemy kolejny komiks wykonany przez Kisiela pt.: "Kraph: Ostatni Dzień".

Kraph, gęsto związany ze swoją pracą, próbuje dokonać wyborów na przyszłość. Podpowiedzi udziela mu jedyna osoba której może zaufać - Ataga. Tym czasem czeka na niego zlecenie, które w pewien sposób pomaga mu podjąć ostateczną decyzję...

Jak dodaje autor:

Jest to mój czwarty komiks, ale pierwszy wykonany w całości przezemnie. Scenariusz i pomysł jest mojego autorstwa. Komiks przedstawia historie człowieka, który zmęczony już swoją pracą zamierza dokonać pewnego wyboru. Pomga mu w tym bardzo ważne zlecenie, które ma wpływ na przyszłe losy galaktyki... Historia z początku może wydać się dziwna, później zaskakująca, a pod koniec nie zrozumiała. Dla tych, którzy orientują się więcej niż troche w świecie gwiezdnych wojen, ten komiks nie powinien wydać się niezrozumiały :) Poprzednie komiksy można przeczytać w tym dziale.

Erotyczne arty Kisiela

30

  • Dziś prezentujemy kolejny montaż Greedo - zatytułowany Nar Shaddaa:

  • oraz fanarty Kisiela (Aalya Secura, Leia i Mara Jade):
Dzięki! Czekamy na następne wasze prace!

Kolejne arty

32

Dziś prezentujemy kilka nowych prac:
Pierwsza stworzona przez Vampyrusa pt. "Wookie Jedi", a druga autorstwa Greedo - zatytułowana "Mustafar" - świetnie pasująca na tapetę.Od jakiegoś już czasu w galerii można podziwiać nowe JORUUSowe modelinki - zapraszam pod ten adres, gdzie znajduje się 48 nowych fotek (a na forum - w tym wątku toczy się dyskusja o modelinkach). Zachęcamy wszystkich do podziwiania i komentowania nadesłanych prac :)

Andaralowy fanart

Ania
15

Ania narysowała fanart specjalnie na urodziny Andarala:Sto lat Andaral! Aby Star Wars sprawiało Ci nadal tyle radości ile do tej pory, albo więcej! I niech twe marzenia się spełnią. I, oczywiście, Niech Moc będzie z Tobą!

Ekipa Bastionu

Kolejna gwiezdna bryka

10

Zdjęcie tego samochodu już kategorycznie nadaje się do działu humor ale, dla tradycji, zamieszcamy je tutaj.
Pisaliśmy już o modyfikacjach somochodów do jakich mogą dopuścić się fani Gwiezdnych wojen. Dziś zamieszczamy kolejne zdjęcie:Malunek ładny, ale te dodatki... Jaki zdeżak! Toż to prawdziwy czołg Federacji!

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.