TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Prace TIBI_TIBI i Kisiela

2004-02-27 22:08:00

Zapraszamy do obejrzenia kolejnych fanowskich prac. Pierwsze dwie wykonała TIBI_TIBI, w tradycyjny sposób, bez obrabiania na komputerze (tylko skaner):


Kiffu

Quinlan Vos


Pięć następnych prac wyszło spod ręki dobrze wszystkim znanego Kisiela:


E3: Mace vs. Sidious

E3: Anakin vs. Kenobi


Shatterpoint

Young Yoda

Zjawa z Tatooine


I jak zawsze - zachęcamy wszystkich do komentowania i oceniania zamieszczonych prac.
KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

Upadek Jedi, upadek człowieka

2004-02-26 23:03:00 JediAdam

Dziś, po wielu kłopotach, przedstawiamy Wam opowiadanie "Upadek Jedi, upadek człowieka". Wysoki poziom tej pracy, oraz objętość (toż to prawdziwa książka!!!) to tylko dwa z mnóstwa zalet tej opowieści.

Coruscant, stolica, kolebka, źródło ludzkości i innych tego typu określeń używano w stosunku do jednej, jedynej planety, której koordynaty to 0-0-0. Od zarania dziejów międzygwiezdnych Coruscant była niekwestionowanym centrum władzy, prawa, historii i kultury. Otoczona chmurą satelitów, luster, skyhooków, stacji bojowych i przemieszczających się nieustannie wszelkiego rodzaju jednostek kosmicznych, rozbłyskująca niezliczoną ilością świateł planeta przypomina pobrużdżoną kulę z metalu i betonu. Po dziesiątkach tysięcy lat rozwoju technicznego i ciągłego zamieszkiwania cała jej powierzchnia została pokryta budynkami na wysokość kilku kilometrów. Ocalały jedynie fragmenty czap polarnych i gór Manawai. Miliony ludzi i innych istot, zarówno inteligentnych, jak i całkiem bez rozumnych, żyły w tym wielopoziomowym, sztucznym labiryncie - od najbogatszych, zajmujących apartamenty dachowe i zakotwiczone nad powierzchnią skyhooki, do najbiedniejszych, gnieżdżących się na dolnych poziomach, gdzie już nigdy nie dotrze światło słoneczne. Nieustannie trwało tam wyburzanie i przebudowa, a budynki stawały się coraz wyższe, co pociągało za sobą opuszczanie kolejnych dolnych poziomów..

Już za kilka dni - opowiadanie w wersji PDF - aby każdy z Was mógł przeczytać je sobie offline.

Na marginesie dodam, że JediAdam, autor "Upadku...", kończy dziś 21 lat! Oby nie zabrakło Ci chęci i sił, aby dalej tworzyć, oraz żeby zawsze muzy były Ci pomyślne. Tradycyjnie życzymy też aby Moc Cię nie opuściła...
KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

2004 Star Wars Fan Film`s Awards

2004-02-25 12:40:00 TFN

AtomFilms i Lucasfilms, jak co roku organizują konkurs na najlepszą produkcję fanowską związaną z Gwiezdnymi wojnami. W tym roku dla autora najlepszego filmu czeka 2 tys. dolarów oraz wizyta na Ranczu Skywalkera. Poza tym, zwycięzca otrzyma także statuetkę Fan Film`s Awards, a najlepsze produkcje będą wyświetlone podczas specjalnego pokazu na Comic-Con w San Diego.
Filmy które mogą wziąć udział w konkursie właściwie nie są niczym ograniczone. Może to być film poważny, komedia albo teledysk - ważne, aby był związany z Sagą.
Więcej informacji znajduje się pod tym adresem: http://starwars.atomfilms.com.

Będą Polacy?
KOMENTARZE (13)

Twórczość fanów

Fanowska produkcja

2004-02-22 23:40:00 Rafał Jakiel

Wkrótce po wyprodukowaniu filmu "Potężny umysł", nauczony doświadczeniem z e10, napisałem bardzo zawiły scenariusz do kontynuacji. Film GW e11, "WIELKI ROZŁAM" miał być już filmem, którym będę się mógł pochwalić całemu światu...

Film traktuje o czasie po śmierci IMPERATORA, podczas rozwoju NOWEJ REPUBLIKI apatia senatu w kwestiach kluczowych doprowadza do szału jednego z rycerzy Jedi zasiadającego w radzie. Chce on na własną rękę odbudować nowy świat. Chce stworzyć alternatywna siłę w republice - nowy zakon rycerzy Jedi.
Więcej pisał nie będe bo wkrótce dużo będzie na stronie kimera.film.pl.


Co z tego wyniknie? - już niebawem się zapewne dowiemy... Jak tylko coś więcej będzie wiadomo - napewno damy znać!
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Finalny Skok - E-book

2004-02-21 22:58:00 Fett

Mam przyjemność zaprezentować wam dziś "Finalny Skok", czyli tom drugi trylogii Siedziba Egzekutora autorstwa Michała "Miśka z LO2" Wolskiego, w wersji PDF. Wszystkim, którzy nie czytali tej książki, możliwość wydrukowania (lub tylko ściągnięcia i przeczytania offline) na pewno się przyda. A papieru nie ma co oszczędzać! Całość dostępna jest tu.

Jeżeli macie jakieś uwagi, co do samego wykonania tej książki elektronicznej, kierujcie je
tu.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Kraph: Ostatni dzień

2004-02-21 22:24:00 Kisiel

Od jakiegoś czasu, nowe komiksowe dzieło Kisiela – Kraph: Ostatni dzień - można przeczytać na oficjalnej stronie autora: www.kisiel-art.prv.pl. Kraph, gęsto związany ze swoją pracą, próbuje dokonać wyborów na przyszłość. Podpowiedzi udziela mu jedyna osoba której może zaufać - Ataga. Tym czasem czeka na niego zlecenie, które w pewien sposób pomaga mu podjąć ostateczną decyzję... Natomiast dziś historyjka ta pojawiła się także na Bastionie, w sekcji komiks-online.
Serdecznie zapraszamy do lektury i zachęcamy do wyrażania swoich opinii.
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Sithowskie wojowniczki

2004-02-19 22:27:00 Gilraen

W naszej galerii, a właściwie w galerii z pracami Gilraen, zamieściliśmy cztery nowe rysunki:Dzięki Gilraen!
KOMENTARZE (17)

Twórczość fanów

Super Arty!

2004-02-17 00:02:00 Obiwan

Obiwan podesłał sporą dawkę nowych fanartów. Bez zbędnego gadania zamieszczamy je poniżej (częśc dotyczy Epizodu 3 i może zawierać spoilery!!!):Pozostała prace Obiwana można znaleźć w jego galerii.
Dzięki Obiwan!

KOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

Kraph: Ostatni Dzień

2004-02-16 12:14:00 Kisiel

Już niedługo na Bastionie zaprezentujemy kolejny komiks wykonany przez Kisiela pt.: "Kraph: Ostatni Dzień".

Kraph, gęsto związany ze swoją pracą, próbuje dokonać wyborów na przyszłość. Podpowiedzi udziela mu jedyna osoba której może zaufać - Ataga. Tym czasem czeka na niego zlecenie, które w pewien sposób pomaga mu podjąć ostateczną decyzję...

Jak dodaje autor: Jest to mój czwarty komiks, ale pierwszy wykonany w całości przezemnie. Scenariusz i pomysł jest mojego autorstwa. Komiks przedstawia historie człowieka, który zmęczony już swoją pracą zamierza dokonać pewnego wyboru. Pomga mu w tym bardzo ważne zlecenie, które ma wpływ na przyszłe losy galaktyki... Historia z początku może wydać się dziwna, później zaskakująca, a pod koniec nie zrozumiała. Dla tych, którzy orientują się więcej niż troche w świecie gwiezdnych wojen, ten komiks nie powinien wydać się niezrozumiały :) Poprzednie komiksy można przeczytać w tym dziale.
KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

Erotyczne arty Kisiela

2004-02-14 13:19:00

  • Dziś prezentujemy kolejny montaż Greedo - zatytułowany Nar Shaddaa:

  • oraz fanarty Kisiela (Aalya Secura, Leia i Mara Jade):
Dzięki! Czekamy na następne wasze prace!
KOMENTARZE (30)

Twórczość fanów

Kolejne arty

2004-02-08 22:00:00

Dziś prezentujemy kilka nowych prac:
Pierwsza stworzona przez Vampyrusa pt. "Wookie Jedi", a druga autorstwa Greedo - zatytułowana "Mustafar" - świetnie pasująca na tapetę.Od jakiegoś już czasu w galerii można podziwiać nowe JORUUSowe modelinki - zapraszam pod ten adres, gdzie znajduje się 48 nowych fotek (a na forum - w tym wątku toczy się dyskusja o modelinkach). Zachęcamy wszystkich do podziwiania i komentowania nadesłanych prac :)


KOMENTARZE (32)

Twórczość fanów

Andaralowy fanart

2004-02-07 00:03:00 Ania

Ania narysowała fanart specjalnie na urodziny Andarala:Sto lat Andaral! Aby Star Wars sprawiało Ci nadal tyle radości ile do tej pory, albo więcej! I niech twe marzenia się spełnią. I, oczywiście, Niech Moc będzie z Tobą!

Ekipa Bastionu


KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

Kolejna gwiezdna bryka

2004-02-01 01:11:00

Zdjęcie tego samochodu już kategorycznie nadaje się do działu humor ale, dla tradycji, zamieszcamy je tutaj.
Pisaliśmy już o modyfikacjach somochodów do jakich mogą dopuścić się fani Gwiezdnych wojen. Dziś zamieszczamy kolejne zdjęcie:Malunek ładny, ale te dodatki... Jaki zdeżak! Toż to prawdziwy czołg Federacji!
KOMENTARZE (10)
Loading..