TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Bitwa o Dobroń

2004-08-31 13:52:00 Przemas i Kisiel

Przemas i Kisiel podesłali nam filmik prezentujący walkę na miecze świetlne. Zobaczymy w nich autorów posługujących się kijami od szczotek. Choreografia jest dosyć dobra. Przemas walczy mieczem o zielonym ostrzu a Kisiel o niebieskim.
Polecamy filmik „Battle of Dobroń”, który możecie ściągnąć tutaj.
KOMENTARZE (34)

Twórczość fanów

Nowe Far-Art tapety

2004-08-24 12:41:00 Obi-San

Niedawno pisalismy o tapetach stworzonych przez Obi-Sana. Autor nie spoczął na laurach i od razu zabrał się do pracy. Dzisiaj prezentujemy nową porcje tapet, stworzonych w zupełnie innej technice, która sprawia, iż są one również Fan Artami. Obi-San zapowiada kolejne dzieła, swojego autortwa. Oto Fan Art Tapety:

- Millennium Falcon 1
- Darth Vader
- Lambda Shuttle
- Tantive IV
- Millennium Falcon 2
- X-Wing 1
- Tie-Interceptor
- X-Wing 2

A teraz 2 tapety na deser w nizszej rozdzielczosci:
- Jedi Knight
- Royal Guard

KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Miecz fana

2004-08-23 21:37:00 Raku

Co jakiś czas na Bastionie prezentujemy Wam miecze świetlne autorstwa fanów. Dziś chcielibyśmy pokazać lightsaber autorstwa Sławomira "Raku" Rakowicza. Jak twierdzi autor, konstrukcja jest bardzo prosta, miecz składa się z "chromowanej rurki o długości około 25 cm, gumowej rączki od roweru, włącznika i diody pokazującej stan naładowania klingi. Tył to gałka od szafki, a przód to podkładki od suszarki do naczyń". Rezultat jest bardzo dobry. Zresztą sami zobaczcie zdjęcia:

     

KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

Tapety Corvus Dalen

2004-08-18 22:25:00 Llyssa

W bastionowej galerii zamieściliśmy cztery nowe tapety, których autorką jest Llyssa (Corvus Dalen). Pierwsze 3 tapetki mają rozmiar 800x600, natomiast ostatnia 1024x768.


Mace Windu - Jedi Master

Forever a Queen

Gossamer Splendour

Knight of the Force


Dzięki!
KOMENTARZE (13)

Twórczość fanów

Ciekawe tapety

2004-08-17 17:28:00 Obi-San

W sieci ukazuje się coraz więcej tapet na pulpity, których autorami są Fani Gwiezdnych Wojen. Obi-San postanowił stworzyć własną serie obrazków, która z pewnością może zagościć na naszych monitorach. Seria nosi tytuł „Fear”, czyli strach. Niżej prezentujemy wysiłek Obi-Sana. Warto dodać, iż autora zapowiada więcej grafik o podobnej tematyce jak również innej.

- ”Fear...Fear Is My Ally”
- ”Rise of the Empire”
- ”The Force Will Be With You…Always”
- ”As You Wish…”

KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

Dwie nowe tapety

2004-08-15 19:12:00

Dziś do bastionowych galerii tapet dołączyły dwie nowe prace. Zapraszam do oglądania:


Zemsta

Darth Sidious


Galeria z pozostałymi tapetami znajduje się tutaj.
KOMENTARZE (17)

Twórczość fanów

Wielki powrót "Cieni Jedi"!!!

2004-08-12 23:32:00 Ricky Skywalker

W bastionowej biblioteczce Fan-Ficów jest już dość spora ilość tekstów. Znajdują się tam zarówno króciutkie opowiadanka, jak i ogromne molochy. Jednym z tych większych utworów są Cienie Jedi Ricky'iego Skywalkera. Zyskały one dość sporą popularność, szczególnie wśród użytkowników, którzy goszczą na Bastionie już od pewnego czasu. Choć od dłuższego czasu nie było aktualizacji i nowych rozdziałów, nie tajemnicą było, że Ricky pracował nad poprawioną wersją już istniejących, a także nad nowymi. Prace dobiegły niedawno końca i z niewątpliwą przyjemnością przedstawiam ich rezultat. Zachęcam do lektury i komentowania, zaś przeciwników "czytania z ekranu", informuję, że dostępny jest w tym miejscu pdf.

Ale to jeszcze nie koniec. Już jutro pojawią się specjalne ilustracje narysowane przez TIBI_TIBI! Wszystkich, którzy nie chcą czekać przez te kilka godzin, mogę pocieszyć. Grafiki obecnie można obejrzeć na końcu e-booka!

Miłego czytania!

KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Droga Jedi 1

2004-08-06 01:10:00 Nexus-6

Oto przed Wami fanfic autorstwa Marcina "Nexus-6" Tokarza. Wszyscy którzy chcą poczytać troszkę o kulisach poszukiwania Maula po wydarzeniach w TPM oraz wszystkich innych, którzy po prostu lubią niezłe fanfice, zapraszamy tutaj.

Dzięki Nexus!
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Hymn Lordów Sith

2004-08-01 22:11:00 Darth_Daker

Już od bardzo dawna nie ukazywały się u nas piosenki Fanów.
Darth_Daker wzorując się na utworze Paktofoniki „Jestem Bogiem” stworzył ciekawy Hymn Lordów Sith.
Możecie go przeczytać tutaj.
KOMENTARZE (11)
Loading..