TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Spis Darksiderów

2005-09-26 17:44:00 Shedao Shai

Shedao Shai informuje:

Dnia dzisiejszego ukończyłem prace nad długoobiecywaną drugą edycją Spisu Darksiderów (użytkowników Ciemnej Strony), której pierwszą wersję mogliście przeglądać na forum. Dziękuję za pomoc Miśkowi z LO2, Bartowi i Stylichonowi, jak również Halcyonowi za wyjaśnienie mi paru problemów związanych ze Sithami z KotORa 2. Wszelkie uwagi będą mile widziane, proszę je zamieszczać w tym temacie na forum.
Mam nadzieję, że moja praca przyda się Wam kiedyś w czymś.


Plik możecie pobrać z tego miejsca.
KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

Łowy

2005-09-10 23:32:00 Michał Wolski

Michała Wolskiego zna chyba większość Bastionowiczów. Jeżeli nie, prosimy się nie ujawniać i czym prędzej zapoznać z trylogią Siedziba Egzekutora jego autorstwa ;) Tymczasem dziś mam przyjemność zaprezentować Wam Jego kolejny tekst. Nie jest to jednak powieść, lecz opowiadanie, chronologicznie umieszczone w okresie znanym nam z gier Knights of the Old Republic. Zachęcam do lektury Łowów.

P.S.- Dociera do mnie wiele opowiadań i jeszcze więcej pytań odnośnie nich. Każdy otrzyma odpowiedź, w której poinformuję co z tekstem. Proszę czekać cierpliwie! Jeżeli zaś po dłuższym okresie czasy nie otrzymacie żadnej wiadomości, proszę o kontakt (Internet, rzecz niedoskonała, więc nieraz mejle są gubione).
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

''Proroctwo naznaczenia'' ...

2005-09-01 23:42:00 BrightLightProductions

Serdecznie witamy!

Mamy przyjemność ogłosić, że trwają prace nad naszym pierwszym projektem filmowym pod hasłem fanfilmu z „Gwiezdnych wojen”- „Proroctwo naznaczenia”. Jako miłośnicy serii zamierzamy stworzyć nasz własny, niekomercyjny fanfilm oparty na świecie stworzonym przez reżysera, scenarzystę i producenta- George’a Lucasa. Przez kolejne miesiące na stronie pojawiać się będą najświeższe informacje dotyczące produkcji, a także wiele zdjęć, informacji, w przyszłości także materiały multimedialne ilustrujące przebieg prac i nie tylko. To nie jest oczywiście nasze ostatnie słowo, w planach mamy kolejne projekty, które wzbogacą naszą wytwórnię i pozwolą w pełni rozwinąć skrzydła. O tym, czym dokładnie jest BLP, jak funkcjonuje, kim wreszcie są ludzie, którzy ją tworzą, można się przekonać zaglądając do poszczególnych działów na stronie.


O samym filmie:

Akcja Proroctwa naznaczenia rozgrywa się ok. 2500 lat przed wydarzeniami z filmu "Gwiezdne wojny epizod IV: Nowa Nadzieja", George'a Lucasa. W Republice Galaktycznej od wielu lat panuje konflikt między szlachetnymi rycerzami Jedi - obrońcami pokoju i sprawiedliwości, a żądnymi przejęcia władzy Mrocznymi Lordami Sith. Nadzieja na zakończenie sporu pojawia się w momencie, gdy Jedi dowiadują się o mitycznym artefakcie, który mógłby wspomóc obrońców wolności w walce ze złem. By zapobiec dalszemu konfliktowi, Rada Jedi wysyła ekspedycję, która ma odnaleźć cenny przedmiot. Misja kończy się niepowodzeniem, której wyjaśnienie Republika powierza dwóm rycerzom Jedi. Staile Xaran i jego uczeń - Equadan Lorf, wyruszają na odległą planetę Yarmon, w celu odszukania zaginionych poprzedników oraz artefaktu. Okazuje się jednak, że owe informacje zdobył wróg, który za wszelką cenę nie dopuści do powodzenia misji bohaterów...

Postacie:
Staile Xaran
Equadan Lorf
Darth Urel
Hassar Vogal
Belorian Fabious
Mungor
Gargon
Jay Calus

Stworzenia:
Lefandry
Magony
Corselle
Pojazdy:

Rugonn 4T-1
Xendix VS
Binar C-3G
Sith Stap

Lokacja:
Yarmon

Technologia:
Sonda W-9

Bright Light Productions


Edit by Fett (02.09.2005, 15:55)
Oficjalną stronę Bright Light Productions znajdziecie tutaj, zaś forum w tym miejscu.
KOMENTARZE (11)
Loading..