TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Strażnik

2006-11-16 22:44:00 Janusz "Carno" Tomaszewski

W dniu dzisiejszym pragniemy zaprezentować wam kolejny fan-fic w biblioteczce Bastionu. Jest to opowiadanie Janusza "Carno" Tomaszewskiego, zatytułowane "Strażnik". Możecie je przeczytać w tym miejscu>>>.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Kolejne nowości...

2006-11-12 16:07:00 Urthona

Biblioteczka fanficów Bastionu rozrasta się i rozrasta... z czego należy się tylko cieszyć. Dzisiaj cieszymy się z dwóch tekstów autorstwa Urthony, który tym samym debiutuje u nas jako autor fanficów.
Pierwszy tekst, jaki nam podesłał, to wiersz pt.: "Ruusan", jeden z nielicznych gwiezdnowojennych tekstów poetyckich, jakie pojawiły się w naszym serwisie. Można się z nim zapoznać tutaj. Uwaga: Wiersz jest w języku angielskim.
Dyskusję o nim zaś można podjać na Forum, w tym miejscu.
Kolejny tekst to luźna wariacja na temat losów Asajj Ventress po wojnach klonów, należąca do tzw. Infinities. Można ją przeczytać tutaj, a podyskutować o niej tutaj.
Zapraszamy do czytania i komentowania!
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Nowe opowiadania...

2006-11-04 23:04:00 Nadiru Radena & Michał Wolski

Mamy dzisiaj zaszczyt zaprezentować dwa nowe opowiadania w naszym dziale Fan-Fiction.
Pierwsze z nich to krótki, acz znakomity tekst jednego z redaktorów zaprzyjaźnionego serwisu The Outer Rim, Nadiru Radeny, pod intrygującym i wiele mówiącym tytułem "Śmierć Luke'a Skywalkera". Jest to tym samym jego siódme opowiadanie, prezentowane na łamach naszej strony. Można je przeczytać tutaj.
Prezentujemy również fanfica, który wygrał organizowany ostatnimi czasy przez The Outer Rim konkurs na opowiadanie. "Notes", bo taki jest jego tytuł, można przeczytać tutaj.
Zachęcamy do czytania i komentowania!
KOMENTARZE (11)
Loading..