Twórczość fanów

"Opowieści nieznane: Ostatnia misja"...

Lady Aragorn i Vader206
1

Mamy przyjemność poinformować, że nasza rosnąca wciąż biblioteczka fanficów wzbogaciła się o dwie pozycje.

Pierwszą z nich jest opowiadanie Aleksandry "Lady Aragorn" Krawczyk pt.: Opowieści nieznane: Ostatnia misja, którego akcja koncentruje się wokół wydarzeń wspomnianych w grach z serii KotOR. Opowiadanie to można przeczytać tutaj.

A dla wszystkich tych, którzy pragną poetyckich uniesień, Konrad "Vader206" Szymański napisał wiersz traktujacy o gorączce fanostwa i oczekiwaniu na kolejny epizod Gwiezdnych wojen. Wiersz nosi tytuł Pozwólcie nam to przeżyć jeszcze raz… i można go przeczytać tutaj.

Zapraszamy do czytania i oceniania.

„Tales from a Jedi” – filmik autorstwa Jedi-Lorda

Jedi-Lord
11

Jedi-Lord podesłał do redakcji ciekawy filmik. Prezentuje on opowieść Obi-Wana „Bena” Kenobiego z Epizodu IV, wzbogacaną jednocześnie scenami z Nowej Trylogii Gwiezdnej Sagi. Całość tworzy ciekawy klimat. Warto dodać, iż celem filmiku jest ukazanie nawiązań między Klasyczną, a Nową Trylogią Gwiezdnych Wojen.
Zapraszamy do obejrzenia pracy Jedi-Lorda tutaj >>>.

"Ostateczny rozrachunek"...

Nadiru Radena
0

Biblioteczka fanficów na Bastionie poszerzyła się ostatnio o kolejne opowiadanie. Jego autorem jest Nadiru Radena, a pełny tytuł brzmi: "Rycerze Starej Republiki: Ostateczny rozrachunek". Jak sama nazwa wskazuje, tekst ten opiera się o motywy z gry Knights of the Old Republic, której znajomość jest zalecana do pełnego cieszenia się walorami tegoż opowiadania.
A przeczytać je można tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.