TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Pierwsze spojrzenie na „You can draw: Star Wars”

2006-09-27 23:28:00 StarWars.com

Chciałbyś rysować bitwy Jedi, ale nie wiesz jak zacząć? A może chciałbyś się dowiedzieć jak artyści przekształcają proste kształty w droidy czy fantastyczne obce kreatury? Teraz będziesz mieć możliwość rysowania swoich ulubionych postaci, pojazdów, scen czy droidów z całej sagi posługując się doskonałym i wyczerpującym podręcznikiem. Jeszcze przed końcem roku DK Books wyda pozycję „You Can Draw: Star Wars”.

Książeczka pozwoli ci rozwinąć swoje umiejętności rysownicze, przeprowadzi cię przez kolejne etapy i pozwoli samodzielnie kształcić. To instrukcja krok po kroku, którą przygotowali profesjonalni artyści. Poznamy sztukę szkicu, użycia tuszu i kolorowania, a także dowiemy się jak zrobić samodzielnie własny komiks.

Autorem jest Bonnie Burton a ilustracjami zajęli się artyści – Matt Busch i Tom Hodges. Zawiera ona między innymi instrukcje jak narysować Hana Solo, Obi-Wana, Anakina Skywalkera, Dartha Maula, Dartha Vadera, Padme, Leię, Palpatine’a, Yodę, Jabbę, C-3PO, R2-D2, Gonka, Biba Fortunę, Sarlacca, Watto czy Tiona Medona, ale nie zabraknie też Sokoła Millenium, Slave I, X-Wingów, TIE Fighterów, podracerów, wszelakiej broni od blasterów do mieczy świetlnych i wiele innych.

Poza tym, że całość koncentruje się na klasycznym rysunku, znajdziemy też kilka wskazówek na temat Mangi.


KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

"Tym razem nie chybię"...

2006-09-17 18:28:00 Ziame

Mamy przyjemność zaprezentować kolejne opowiadanie w bibliotece fanficów Bastionu. Ten krótki tekst nosi tytuł - jak nietrudno się domyśleć - "Tym razem nie chybię", a jego autorem jest Ziame. Fanfic dostępny jest tutaj.
Zapraszamy do czytania!
KOMENTARZE (7)
Loading..