TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek IX

2007-01-30 13:05:22

Powoli zbliżamy się do półmetku naszego cyklu, choć to naprawdę dopiero początek przygód. Dziś, po kolejnych trzech dniach, przedstawiamy wam finalne starcie dwóch śmiertelnych wrógów - Rycerza Jedi Obi-Wana Kenobiego i długowiecznego łowcy nagród Durge'a. Mamy nadzieję, że powyższy odcinek będzie dla Was o tyle ciekawy, że dalszy wątek łowcy jest kontynuowany w wydanej całkiem niedawno serii komiksów "Obsesja", z którą serdecznie polecamy się zapoznać. Dziewiątą na naszej liście nowelizację ponownie wykonał dla nas specjalista od klonów ARC (SOZ) - Tsavong Anor, podejmujący dzieło rozpoczęte onegdaj przez Dartha Rumcajsa. Zapraszamy do zapoznania się z odcinkiem tutaj, a z całą serią tutaj.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek VIII

2007-01-27 16:40:00

Wedle planu w dniu dzisiejszym prezentujemy wam kolejny, ósmy już odcinek z cyklu opowiadań opartych na animowanym serialu "Clone Wars". Tym razem, z różnych powodów, został on napisany przez dwie osoby - naszego redaktora serii Wedge'a oraz Fetta, jednego z byłych redaktorów. W odcinku tym powracamy do zmagań generała Kenobiego na planecie Muunilinst i jego walki z łowcą nagród o imieniu Durge. Odcinek dostępny jest tutaj natomiast spis całej serii możecie zobaczyć w tym miejscu. Serdecznie zapraszamy do oceniania i komentowania!
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek VII

2007-01-24 17:11:03

Dziś w Wasze ręce przekazujemy odcinek siódmy naszego cyklu z okresu Wojen Klonów. W poprzedniej częście mogliście poznać historię Ciemnej Jedi Asajj Ventress, dzisiaj otrzymacie ciąg dalszy tej opowieści - w której dawna Padawanka będzie musiała zmierzyć się z samym Darthem Tyranusem. Nowelizację stworzył dla nas prawdziwy nieoszlifowany diament polskich fan-ficów - Shadow (THe_ShADoVV_). Tym chętniej zapraszam was do lektury jego dzieła tutaj, a do całej serii tutaj. Po przeczytaniu zachęcamy do oceniania i komentowania.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek VI

2007-01-21 16:18:49

Jedna czwarta cyklu za nami, a seria wcale nie traci tempa - wręcz przeciwnie, największe wydarzenia dopiero nadejdą. Tym razem zapraszam Was do zapoznania się z historią Asajj Ventress - postaci, która poruszyła wyobraźnię (nie tylko męskiej części) fanów Star Wars na całym świecie, a która właśnie na łamach serialu "Clone Wars" miała swój debiut. Miejmy nadzieję, że dzisiejszy odcinek, napisany przez naszą własną forumową legendę - Kasis - rzuci trochę światła na historię werbunku Asajj Ventress w szeregi akolitów Hrabiego Dooku. Jak zwykle zapraszam do jak najszerszego komentowania i oceniania. Odcinek znajdziecie tutaj, a całą serię tutaj. Życzymy miłych wrażeń!
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Dwa nowe opowiadania..

2007-01-20 11:29:00 Nadiru Radena

Seria Wojen klonów trwa, autorzy fanficów pracują w pocie czoła, pisząc swoje opowiadania na ogłoszony niedawno na naszych łamach konkurs, a Nadiru Radena wzbogacił wciąż rozrastajacą się bastionową biblioteczkę o dwa kolejne teksty swojego autorstwa.

Pierwszy z nich, napisany z okazji rozpoczęcia Nowego Roku 2007, nosi tytuł "Nowy początek" i można go przeczytać tutaj.

Akcja drugiego ma miejsce podczas wojny domowej Jedi (okres jak dotąd nieczęsto eksploatowany, ale może to się wkrótce zmieni), a jego tytuł to "Bitwa o Uluum". Do przeczytania tutaj.

Wątek na Forum o "Nowym początku" i ogólnie twórczości Nadiru Radeny znajduje się tutaj.

Życzymy miłej lektury.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek V

2007-01-18 19:03:23

Przyszedł czas na odcinek piąty naszego cyklu - tym razem przedstawiamy wam jednoodcinkową opowieść o przygodach Mistrza Jedi Kita Fisto, zmagającego się z podwodną armią Separatystów na planecie Mon Calamari. Autorem opowiadania jest tym razem Lord Sidious we własnej osobie - dlatego tym bardziej zachęcam do zapoznania się z jego dziełem, a także rzecz jasna do oceniania i komentowania. Odcinek czeka na was tutaj, a cała seria tutaj.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek IV

2007-01-15 19:01:08

Nadeszła pora na kolejną część naszego 20-odcinkowego cyklu. Tym razem będziecie się mieli okazję zapoznać z legendarnym łowcą nagród Durgem - postacią równie fascynującą jak tajemniczą. Wielu z Was zapewne zastanawiało się nad przeszłością tego zapiekłego wroga Mandalorian - mamy nadzieję, że dzięki temu opowiadaniu choć trochę uchylimy wam rąbka tajemnicy. Odcinek znowelizował dla nas Helian Liadon, szczerze polecam go do przeczytania tutaj, podczas gdy cały cykl znajdziecie tutaj. Jak zwykle gorąco zachęcamy do wystawiania ocen i komentowania.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek III

2007-01-12 18:41:14

Nadeszła pora na odcinek trzeci "Wojen Klonów". Na początek chcieliśmy Wam podziękować - cieszymy się, że Wasze zainteresowanie projektem rośnie i liczymy wciąż na nowe komentarze i opinie. Poprzedni odcinek zapoznał nas z oddziałem elitarnych zwiadowców SOZ (ARC), nadeszła więc pora, by przedstawić lepiej jego losy. Przed Wami część trzecia, którą znowelizował dawno nie widziany na Bastionie Tsavong Anor. Zapraszamy tutaj, a dostęp do całej serii znajduje się tutaj.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek II

2007-01-09 18:39:09

Zgodnie z obietnicą po trzech dniach prezentujemy Wam kolejny odcinek znowelizowanego serialu "Wojny Klonów". Cieszymy się, że pierwsza część wzbudziła Wasze zainteresowanie i mamy nadzieję, że kolejne przynajmniej jej dorównają, a może i ją prześcigną. Dlatego też zapraszam na opowiadanie autorstwa legendarnego specjalisty od kręcenia - Fizyka (Dartha rzecz jasna). Link do nowelizacji znajdziecie tutaj, a całą serię tutaj. Jak zawsze czekamy na Wasze opinie.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek I

2007-01-06 15:51:47

Dawno, dawno temu, na forum Bastionu padł pomysł, żeby zrealizować jedno z najbardziej zakręconych przedsięwzięć fanowskich wszechczasów. Wielu fanów od lat marzyło o tym, by samemu napisać coś, co stałoby się kanonem w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Niestety najczęściej jest to marzenie nieosiągalne, ale można spróbować napisać coś, co z samym kanonem się nie kłóci, jest opowiadaniem, a przy okazji zawiera wiele elementów często dostępnych jedynie w suchych encyklopediach. Tak oto zrodził się pomysł adaptacji serialu "Wojny Klonów". Chcieliśmy, by jak najbardziej przypominała ona książkowe nowelizacje filmowych epizodów i mamy nadzieję, że udało nam się spełnić wszystkie wymagania. Dziś, w piątą rocznicę urodzin naszego serwisu, zapraszamy do przeczytania pierwszego odcinka. Premiera kolejnych części następować będzie co trzy dni (co mniej więcej terminowo doprowadzi nas do konwentu CoolKon III). Liczymy oczywiście na szczere oceny i komentarze!

Pierwszy odcinek autorstwa znanego i lubianego Ricky'ego Skywalkera możecie przeczytać tutaj, natomiast odsłona całej serii znajdować się będzie tutaj.
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Update, update...

2007-01-05 21:09:00 uzdolnieni fani

Święta, święta i po świętach... Nowy Rok też za nami, toteż najedzeni i w karnawałowych nastrojach prezentujemy Wam dawkę nowej twórczości fanów, jaka miała okazję pojawić się na Bastionie. A trochę tego jest...

Na początek dla wszystkich fanów Jedi, Vadera, Thrawna i klimatu mrocznych czasów Czystki, mamy opowiadanie "Ostatni pojedynek", autorstwa Nadiru Radeny. Można je przeczytać tutaj.

Jeśli ktoś ceni sobie nieco inne klimaty i inną formę wyrazu, to Darth Sabacc przygotował krótką impresję w formie strumienia świadomości Anzata, w tekście pod tytułem "Moja zupa", z którym można zapoznać się tutaj.

A jeżeli mało Wam jeszcze Anzatów i odczuwacie niedosyt Jedi oraz klimatu mrocznych czasów, Marcin "Vua Rapuung" Waniek chciał się pochwalić swoim kolejnym opowiadaniem pod intrygującym tytułem "Skarbiec pamięci". Dostępne jest ono tutaj.

No i, last, but not least, znakomita grafika Tomasza Matyni, którą można zobaczyć tutaj.
Galeria prac Pana Tomasza znajduje się tutaj.

Życzymy miłych wrażeń estetycznych!
KOMENTARZE (1)
Loading..