TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XVIII

2007-02-26 20:21:16

Niestety ledwo kilka odcinków zostało nam do końca naszego cyklu opowiadań opartych na animowanym serialu "Clone Wars". Dziś przedstawiamy Wam część osiemnastą, w której po raz pierwszy Anakin Skywalker będzie miał okazję zmierzyć się z morderczą Asajj Ventress, akolitką Hrabiego Dooku. Obejrzyjcie pierwszą część tego emocjonującego starcia, którą opisał dla nas uznany i kompetentny także literacko redaktor Bastionu Freedon Nadd. Zapraszamy do jego opowiadania tutaj, a całej serii tutaj. Serdecznie polecamy opcję komentowania i oceniania.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Fanarty...

2007-02-23 19:01:00 Tomasz Matynia, TheSithLord i SPFP

Kolejne aktualizacje w naszej bastionowej galerii. Pan Tomasz Matynia ponownie podesłał nam wykonane przez siebie prace, tym razem w kolorze. Można je oglądać w jego galerii.
Kilka nowych tapet, również autorstwa Pana Tomasza, znajduje się tutaj.
Z kolei cztery tapety autorstwa TheSithLorda są schowane tutaj.
Życzymy przyjemnych wrażeń estetycznych.

Acha, bonus... a zatem pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że powstaje nowy gwiezdnowojenny fanfilm pt.: Droga przeznaczenia, realizowany przez Szczeciński Projekt Filmowy "Płomień" i kładący szczególny nacisk na efekty specjalne. Więcej o projekcie można przeczytać na oficjalnej stronie fanfilmu.
KOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XVII

2007-02-23 18:05:00

Seria literackich adaptacji Wojen klonów zbliża się powoli ku ekscytującemu finałowi. Niniejszym prezentujemy nowelizację odcinka siedemnastego, będącą preludium do emocjonującego pojedynku Anakina Skywalkera z Asajj Ventress. Za wprowadzenie nas w klimat dusznej, tropikalnej dżungli, będącej scenerią dla tej dramatycznej walki, odpowiada nie kto inny, jak sam Wielki Redaktor - Wedge. Z adaptacją jego autorstwa można się zapoznać tutaj, zaś listę wszystkich odcinków prezentujemy tutaj. Jak zwykle zapraszamy do oceniania i komentowania.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Moja Zupa...

2007-02-20 20:33:00 Darth Sabacc

Darth Sabacc, który jakiś czas temu zaprezentował nam interesujacą impresję pt.: Moja zupa, podesłał nam kolejną część swojej wizji strumienia świadomości Anzata. Z Moją zupą II możecie się zapoznać tutaj.

Życzymy miłej lektury!
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XVI

2007-02-20 17:10:29

Dziś przedstawiamy Wam szesnasty odcinek naszego cyklu opowiadań, będących nowelizacją animowanego serialu "Clone Wars". Poznacie w nim zakończenie wątku wyprawy senator Amidali oraz Mistrza Yody na śnieżną planetę Ilum. Tym razem Padme Amidala po raz kolejny udowodni, że senator potrafi uczynić coś więcej, niż tylko toczyć bez końca debaty polityczne. Autorem opowiadania tym razem jest tajemniczy Mefisto - zapraszam do zapoznania się z jego dziełem tutaj, a z całą serią tutaj. Zapraszamy do oceniania i komentowania!
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Update w twórczości fanów...

2007-02-19 20:21:00 Kasis, Halcyon i Tomasz Matynia

Do naszej bastionowej biblioteczki fanowskich opowiadań dołączył dzisiaj dwa nowe teksty, które jednak wyszły spod piór znanych nam już i sprawdzonych autorów.

Pierwszym opowiadaniem, które chcielibyśmy zaprezentować szerokiej publiczności, jest tekst Anny "Kasis" Michalskiej pt.: Zadanie na Minseli. Opowiadanie bez wątpienia godne polecenia, tym bardziej, że zajęło swego czasu drugie miejsce w konkursie, organizowanym przez serwis The Outer Rim. Można się z nim zapoznać tutaj.

Kolejne opowiadanie podesłał nam Halcyon, znany między innymi z adaptacji literackiej jednego z odcinków Wojen klonów oraz forumowej parodii Forest Wars. Tym razem prezentuje nam swoje poważne, w pełni autorskie opowiadanie Jedi End I: Sunset, które można przeczytać tutaj.

A na deser seria znakomitych fanartów autorstwa Tomasza Matyni, którego grafiki mogliśmy podziwiać na konwencie "Dagobah2006", a który przysłał nam kilka nowych prac. Można je zobaczyć w jego galerii.
To jednak jeszcze nie koniec. Jako bonus prezentujemy zestaw tapet, również autorstwa Tomasza Matyni. Do podziwiania tutaj.

Zapraszamy o czytania, oglądania i komentowania!
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XV

2007-02-17 19:52:21

Powoli, acz nieubłagalnie zbliżamy się do końca naszego cyklu opowiadań opartych na animowanym serialu "Clone Wars". Dziś przedstawiamy Wam odcinek piętnasty, kontynuujący wątek senator Amidali i Mistrza Yody i ich misji na planecie Ilum. Tym razem będziecie mieli okazję podziwiać, jak przewodniczący Rady Jedi sam na sam musi sobie poradzić z całym oddziałem droidów Separatystów. Opowiadanie po raz drugi już napisał dla nas sam mistrz suspensu - Lord Sidious. Zapraszam to zapoznania się z jego pracą tutaj, a całym cyklem tutaj. Po wszystkim nie zapomnijcie wystawić oceny i komentarza!
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XIV

2007-02-14 18:53:41

W Walentynki przekazujemy Wam kolejny, tym razem czternasty, odcinek serii opowiadań opartych na animowanym serialu "Clone Wars". Dzisiejsza opowieść skupia się na przygodach dwóch kobiet Jedi - Luminary Unduli i jej Padawanki Barriss Offee, postaci znanych nam choćby z powieści "Nadchodząca Burza". Opowiadanie przygotował dla nas niezwykle kompetentny i staranny Immobilaiser - dzięki jego pracy przekonacie się, jak dzielne Jedi radziły sobie broniąc Świątyni Jedi na Ilum przed atakiem droidów Separatystów. Zapraszamy do lektury tutaj, a do całej serii tutaj. Jak zwykle gorąco zachęcamy do oceniania i komentowania.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XIII

2007-02-11 16:59:59

Zgodnie z obietnicą oddajemy dziś w Wasze ręce drugą część opowieści dotyczącej Bitwy o Dantooine, której głównym bohaterem jest jeden z najpotężniejszych mistrzów Jedi - Mace Windu. Nowelizację trzynastego już odcinka animowanego serialu "Clone Wars" znów przygotował dla nas duet marzeń - Misiek i Strider. Zapraszamy do zapoznania się z ich dziełem tutaj, a z całą serią tutaj. Zapraszamy do oceniania i komentowania!
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XII

2007-02-08 18:02:48

Dziś mamy zaszczyt przedstawić Wam coś specjalnego. Oto w wielkim stylu na łamy naszego forum powraca twórczość samego Miśka, wspomaganego przez nie mniej uzdolnionego Stridera. Wspomniany duet przygotował dla nas dwie nowelizacje, z czego pierwszą - dwunasty już odcinek w naszym cyklu opartym na serialu "Clone Wars" - możecie podziwiać już dziś. Zapoznajcie się z przygodami wielkiego Mace'a Windu na planecie Dantooine i przekonajcie się, do czego potrafi być zdolny Mistrz Jedi. Nowelizację znajdziecie tutaj, podczas gdy całą serię tutaj. Po wszystkim nie zapomnijcie wystawić oceny i komentarza! Część druga opowieści o Mistrzu Windu już za trzy dni.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XI

2007-02-05 17:58:34

Oto rozpoczynamy drugą dziesiątkę odcinków opartych na serialu "Clone Wars". Przed wami monumentalna opowieść, tym razem napisana dla nas przez człowieka, dzięki któremu Bastion trzyma się razem - wielkiego tak duchem jak i umiejętnościami Rusisa. Przedstawi nam on spektakularny gwiezdny pojedynek, pierwsze z wielu starć pomiędzy Asajj Ventress a Anakinem Skywalkerem. Jak zwykle zapraszamy do oceniania i komentowania. Odcinek znajdziecie tutaj, a całą serię tutaj.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek X

2007-02-02 19:27:09

Nadszedł ten dzień - czas minął bardzo szybko i oto dotarliśmy do półmetku naszego cyklu opartego na serialu "Clone Wars". Dziś mamy zaszczyt przekazać w Wasze ręce odcinek dziesiąty, w którym czeka Was spotkanie z samym Anakinem Skywalkerem, prawdopodobnie ówczesnym najlepszym pilotem myśliwskim galaktyki. Nieważne, jak wielką flotą dysponuje przeciwnik - Wybrańca nic nie może zatrzymać... Zapoznajcie się z tą historią, którą na ekran monitora przelał dla nas nieoceniony mistrz fan-ficów Halcyon. Zapraszam do oceniania i komentowania jego dzieła tutaj, a całej serii tutaj.
KOMENTARZE (2)
Loading..