TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

"Nie patrz wstecz"...

2007-04-15 22:45:52 Ricky Skywalker

Dziś mamy okazję przekazać w Wasze ręce coś specjalnego - otóż niemal 2,5 roku po tym, jak na Bastionie pojawił się tekst uznanej książki autorstwa jednego z fanów zatytułowanej "Cienie Jedi", jej twórca przedstawia nam kolejne swoje dzieło. Tym razem jest to opowiadanko "Nie patrz wstecz", co ciekawe jako jedno z nielicznych dziejące się już po okresie powieści "Jednocząca Moc", ale przed wydarzeniami z Trylogii Mroczne Gniazdo. Zapraszamy Was gorąco do tej wyśmienitej lektury w tym miejscu, a także polecamy inne dzieła Ricky'ego - opowiadanko "To Znowu On - Opowieść Bosska", a także nowelizację pierwszego odcinka animowanego serialu "Clone Wars". Zapraszamy również do wystawiania ocen i komentarzy.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Nowe tapety...

2007-04-07 13:31:00 Tomasz Matynia

Dziś rano Tomasz Matynia, znany i ceniony za swoje prace na Bastionie i poza nim, podesłał nam aż dziesięć nowych tapet: cztery bazujace na jego poprzednich szkicach oraz sześć całkiem nowych. Całą galerię tapet Pana Matyni można oglądać tutaj (Nowe prace są podpisane).

A korzystając z okazji chcielibyśmy poinformować wszystkich zainteresowanych, że wszystkie prace konkursowe zostały już przeczytane i zaopiniowane, w tej chwili jury zażarcie dyskutuje o ich jakości i nagrodach. Już teraz można powiedzieć, że odzew był ogromny, a poziom wysoki. Wyników można się spodziewać na dniach.
KOMENTARZE (14)
Loading..