TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Polski podcast SW – część 2

2007-06-18 21:51:43 Wedge & Misiek

Miesiąc temu światło dzienne ujrzał pierwszy polski podcast Star Wars. Biorąc pod uwagę jak ciepło został przyjęty przez fanów, tylko kwestią czasu było wyjście kolejnej części.

Dzisiaj na serwer trafiła, świeżo zmontowana, kolejna część podcasta autorstwa Miśka i Wedga. Tutaj można ją ściągnąć.

Na temat podcasta można podyskutować tutaj . Mile widziane będą wszelkie komentarze, jak również propozycje tematów kolejnych audycji.

Polski podcast ma już grono fanów, których do niego przekonywać nie trzeba, jeśli jednak nie mieliście okazji go jeszcze słyszeć to tym bardziej zachęcam do ściągnięcia.
KOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

''Droga przeznaczenia''

2007-06-13 11:32:15 Droga Przeznaczenia

Wspominaliśmy już o nowej produkcji fanowskiej pt.: "Droga przeznaczenia", która tworzona jest przez Szczeciński Projekt Filmowy "Płomień". Jak się okazuje do projektu dołączyli przedstawiciele Polish Outpost, a efekty widać już na oficjalnej stronie internetowej filmu.
Film powinien ukazać się jeszcze w tym roku. Być może nawet odbędzie się uroczysta premiera w lokalnym kinie Helios.

Twórcy będą wdzięczni za wszelkie komentarze odnośnie zamieszczonych zdjęć i fragmentów filmu.
KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

Photo Masher

2007-06-10 11:45:34 oficjalna

Na Oficjalnej stronie Star Wars, w dziale Photo Masher można obejrzeć galerię najlepszych zdjęć, które nadesłali fani. Oczywiście po odpowiedniej obróbce. Oficjalna wybiera zdjęcie z postacią z SW, które uczestnicy zabawy mogą dowolnie obrobić. Z nadesłanych prac wybierane są najlepsze i umieszcza się je na stronie.
Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.
Poniżej kilka wybranych prac.


KOMENTARZE (20)

Twórczość fanów

Kolejne opowiadania...

2007-06-07 19:12:00 Jedi Nadiru Radena

Po krótkiej przerwie wywołanej upałami, strajkami, recesją i Trzydziestoleciem mamy dla Was kolejne fanowskie opowiadania autorstwa niestrudzonego Jedi Nadiru Radeny, który jest absolutnym rekordzistą Bastionu w ilości fanficów. Oto, co przygotował z okazji Trzydziestolecia Sagi:
Ciekawe opowiadanie Pamięć, rozgrywające się tuż po wojnie z Yuuzhan Vongami, możecie przeczytać tutaj.
Krótka, ale interesująca impresja na temat Bitwy o Yavin znajduje się tutaj.
A na koniec opowiadanko, które stanowi kolejną historię z okresu Rycerzy Starej Republiki, pt.: Odkrycie, w którym Nadiru opisał swoją wersję przejścia Revana na ciemną stronę Mocy. Można się z nią zapoznać tutaj.

Zapraszamy do czytania i komentowania!
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

''Zakazana Planeta'' też pisze o SW

2007-06-06 22:31:17 Zakazana Planeta

W internecie parę dni temu pojawiła zupełnie się nowa strona o filmach ogólnie rzecz biorąc fantastycznych. Ale prócz najnowszych ploteczek z Hollywood znajdują się tam też recenzje, opinie, a także artykuły, wśród których znaleźć można bardzo ciekawy artykulik o tym jak Cinema rozumiała Gwiezdne Wojny. Tylko ostrzegamy: "Zakazana Planeta" to prawdziwy serwis filmowy dla snobów.

Ponadto do sieci powróciła strona znanej organizacji filmowej "Plan 9", twórców wielu ambitnych filmów eksplorujących głębię ludzkiej egzystencji...oraz łatwość jej zakończenia. Sekcja filmowa "Plan 9" to także, jak niespodziewanie okazało się na ostatnim Pyrkonie, grupa odpowiedzialna z film przez część fanów SW nienawidzony, a przez inną część uwielbiany i uważany za kultowy: słynną "Kryptę KEK".
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Zrób własny film z serii Star Wars - Lucasfilm zaprasza

2007-06-03 00:07:00 gry-online.pl

Szykuje się wielka gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen. W ramach obchodów trzydziestej rocznicy narodzin sagi gruntownej przebudowie ulegnie oficjalna strona StarWars.com. Jej ponowne otwarcie będzie miało miejsce dzisiaj, czyli 25 maja.

Co nowego znajdą na niej miłośnicy Dartha Vadera, Luke’a Skywalkera, Hana Solo, czy Mistrza Yody? Przede wszystkim otrzymają nowe narzędzie do tworzenia filmów video, dostarczone przez firmę Eyespot (w myśl idei WEB 2.0). Dzięki niemu fani Star Wars będą mogli dowolnie przerabiać ponad 250 scen i muzykę, jakie pojawiły się we wszystkich 6 odcinkach sagi i stworzyć własne produkcje. Potem będą czerpać radość z wzajemnego dzielenia się swoją twórczością.

Ponadto na stronie będą dostępne setki filmów wideo nakręconych przez fanów, z których wiele nie było nigdy do tej pory publikowanych. Wśród tego ogromu fan-artu na pewno każdy znajdzie swoją perełkę, na przykład między filmami zgłaszanymi do Star Wars Fan Movie Festival, udostępnionymi dzięki współpracy z AtomFilms.com. Oprócz tego do obejrzenia będą liczne filmiki dokumentalne opowiadające o powstawaniu sagi Star Wars. „Impressive. Most impressive.” - powiedziałby zapewne Naczelny Astmatyk Galaktyki.

Gwiezdne Wojny to temat przewodni z lubością eksploatowany w świecie gier. Mieliśmy symulatory kosmiczne, zręcznościówki, przygodówki, strzelanki i strategie na wszystkie możliwe platformy, a także grę MMOcRPG Star Wars Galaxies.

KOMENTARZE (0)
Loading..