TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Kolejne opowiadania

2007-08-30 20:38:00 The One i Nadiru Radena

Cieszy fakt, że uzdolnieni fani nawet w wakacje nie wrzucają na luz i cały czas są w stanie radować nas swoimi kolejnymi opowiadaniami i innymi rękodziełami. Tym razem uradowali nas dwaj literaci, którzy już od jakiegoś czasu imponują wszystkim swoją aktywnością literacką na Bastionie.

Na początek chcielibyśmy zaprezentować krótką formę literacką autorstwa Jerzego ''The One'' Babarowskiego, ukazującą Yodę i Dagobah z nieco nietypowej strony. Z jakiej - możecie się przekonać, czytając opowiadanie pt.: Nieuchronność.

Z kolei niezłomny Jedi Nadiru Radena uraczył nas tym razem dwoma krótkimi historiami.
Pierwsza z nich, Darth Vader. Pogromca cieni, to impresja na temat znanego i lubianego Czarnego Lorda.
Druga zaś, nosząca tytuł Zatracenie, to psychodeliczna wizyta na Korriban, do lektury której serdecznie zapraszamy.

Autorom gratulujemy i czekamy na kolejne dzieła!
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Krypta Exara Kuna ma już 2 lata

2007-08-27 13:08:00 Dark Side Films

Dokładnie dwa lata temu 27. sierpnia na Polconie 2005 miała miejsce premiera głośnego fanfilmu "Krypta Exara Kuna", który wzbudził wiele skrajnych emocji wśród fanów.
Z tej okazji na stronie twórcow "Krypty" - Dark Side Films można zobaczyć wiele niepublikowanych wcześniej materiałów w tym zwiastun części drugiej.
KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

„Nasza Strona Mocy” – oficjalny trailer

2007-08-09 17:24:00 Michał „Paździoch” Dziwniel

Już 30 sierpnia tego roku w Warszawie odbędzie się jeden z kilku konwentów Star Wars organizowanych w Polsce. Chodzi o Polcon, na którym nie zabraknie wielu atrakcji dla wszystkich miłośników Gwiezdnej Sagi. Jedną z nich będzie zapewne premiera filmu dokumentalnego o Polskich Fanach Gwiezdnych Wojen.
Niedawno pojawił się oficjalny zwiastun tego dokumentu stworzonego przez Trójmiejskich Fanów. Możecie go obejrzeć tutaj>>>.
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Polski podcast SW - część 4

2007-08-06 21:48:24 Wedge

Wraz z miesiącem sierpniem czas na kolejny podcast Star Wars przygotowany przez Miśka i Wedga. Ta audycja zgodnie z zapowiedziami została nagrana w Gorzowie podczas konwentu Dagobah 2007.

Jeśli macie ochotę posłuchać, jedynego w swoim rodzaju, nagrywanego w warunkach polowych, bez cięć i poprawek ale za to z niesamowitymi gośćmi specjalnymi podcasta to zapraszam tutaj

Do dyskusji na temat audycji zapraszam tutaj.
KOMENTARZE (13)

Twórczość fanów

Porucznik Imperium Galaktycznego

2007-08-06 18:01:00 Jedi Nadiru Radena

Jeżeli do kogoś pasuje określenie "Fabryka fanficów", to z całą pewnością do Jedi Nadiru Radeny. Ów niestrudzony autor ponownie dał o sobie znać, prezentując nam już szesnaste (sic!) opowiadanie swojego autorstwa, tym razem zatytułowane Porucznik Imperium Galaktycznego i dziejące się 2 lata po bitwie o Yavin. Przeczytać je można tutaj, do czego serdecznie zachęcamy.

KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

''Treasure of the Shadows'' - jest zwiastun!

2007-08-06 15:53:00 SFSW Utapau

Jak informowaliśmy wcześniej, Skierniewicki Fanklub Star Wars "Utapau" przygotowuje nową fanowską produkcję, zatytułowaną Treasure of the Shadows. Tymczasem gotowy jest już zwiastun tego nowatorskiego jak na polskie warunki fanfilmu.

Fani Gwiezdnych wojen mieli okazję obejrzeć zwiastun na konwencie Dagobah 2007, zaś ci, których tam nie było, mogą zapoznać się z nim tutaj.
W lepszej jakości znajduje się on zaś tutaj.

Film powstaje w oparciu o dość spory jak na polskie warunki budżet, zaś wszystkie sceny kręcone były w technologii greenbox. Premiera fanfilmu jest planowana na 15 września 2007 roku w jednym ze skierniewickich kin.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na http://www.tots.yoyo.pl, a każdego, kto chciałby wyrazić swoją opinię o zwiastunie, dać upust oczekiwaniom oraz podzielić się z twórcami (i przy okazji innymi fanami) swoimi przemyśleniami, wrażeniami, pomysłami etc., zapraszamy na Forum.
Fanom z Utapau życzymy zaś powodzenia i z niecierpliwością czekamy na film.

KOMENTARZE (11)
Loading..