TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Forever Young

2007-09-29 12:01:00 Ri

Poprzez światłowodowe meandry wirtualnej rzeczywistości dotarło do nas kolejne fanowskie opowiadanie, a jest nim literacka adaptacja komiksu Forever Young (znanego u nas jako Republika) autorstwa Samuela "Ri" Barona. A ponieważ adaptacje są zawsze w cenie, zachęcamy do zapoznania się i z tym opowiadaniem. A znajduje się ono tutaj.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Polski podcast SW – część 5

2007-09-28 00:52:57 Wedge

Pragnę uspokoić wszystkich, którzy byli zaniepokojeni tym, że wrześniowy podcast tak długo nie wychodził i bali się czy wyjdzie. Oto jest, świeżo zmontowany, z niesamowitą oprawą muzyczną, najdłuższy ze wszystkich podcast.

Aby ułatwić ściąganie podcast został podzielony na dwie części. Zapraszam zatem do wysłuchania najnowszej audycji autorstwa Miśka i Wedga, z udziałem ich stałej korespondentki Taraissu.

Pierwszą część można pobrać tutaj.
Drugą natomiast tu.

Zachęcam przy okazji do wzięcia udziału w nowej sondzie dotyczącej nazwy podcastu, którą znajdziecie w menu po prawej stronie tego newsa.

Zapraszam również do dyskusji i komentowania audycji w odpowiednim wątku na forum.
KOMENTARZE (30)

Twórczość fanów

Gwiezdne Wojny w Dubaiu

2007-09-09 20:13:00

Na oficjalnym blogu zamieszczono zdjęcia tego, co można kupić w jednym z Dubajskich sklepów.Steampunk pełną gębą, a co. Cen nie podano, prawdopodobnie prewencyjnie. Dubaj raczej do tanich nie należy.
KOMENTARZE (0)
Loading..