TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Podróż...

2008-01-26 20:27:00 Jedi Nadiru Radena

Starzy Polacy mawiają, że podróże kształcą, a czynią to niemal w równym stopniu, co czytanie pouczających lektur. Jak połączyć jedno z drugim? Ano wystarczy sięgnąć po najnowsze opowiadanie Jedi Nadiru Radeny pt.: Podróż, które znajduje się tutaj.
Nie zdradzimy, kto, z kim, po co, za co i dokąd podróżował, żeby wzmóc w Was ciekawość i zachęcić do lektury. Czytajcie zatem, na zdrowie!
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Oficjalny blog StarCastu...

2008-01-01 22:11:24 Taraissu

Z radością spieszymy poinformować, że dzięki wytężonej pracy współtwórczyni StarCastu - Taraissu - powstał właśnie blog poświęcony naszej audycji, na którym możecie zapoznać się ze wszystkim co jest z nią związane. Prócz linków do samych nagrań znajdziecie tam też informacje o twórcach, historię powstania, a w przyszłości także zdjęcia z sesji nagraniowych, ciekawostki, wpadki z planu, itd :) Będziemy tam też zamieszczać informacje dotyczące zbliżających się sesji nagraniowych, prac nad montażem i tego typu podobnych, także miejcie nasz blog na oku. W planie mamy także przynajmniej jeden konkurs. Dlatego też bez dalszych wstępów zapraszamy Was do stałych odwiedzin bloga pod tym adresem.

Wszystkie nasze dotychczasowe audycje możecie pobrać bezpośrednio z bloga lub z tego miejsca.

Zapraszamy serdecznie do komentarzy bądź to na blogu, bądź też na forum Bastionu w tym temacie.

Pozdrawiamy - Załoga StarCastu
(w składzie Taraissu, Wedge, Misiek).
KOMENTARZE (12)
Loading..