TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Dwa nowe utwory

2008-10-30 22:21:00 Nadiru Radena, Mistrz Jedi Radek

Przed Wami nowe nabytki bastionowej biblioteczki. Pierwszy z nich, autorstwa Jedi Nadiru Radeny, opowiada o wydarzeniach rozgrywających się w czasach bitwy o Ruusan. Jego "Raz tu, raz tam" można przeczytać tutaj. Ponieważ nie każdy zna wszystkie języki galaktyki na końcu opowidania znajdziecie glosariusz, który wyjaśnia obce słowa.
Autorem drugiego tekstu jest Mistrz Jedi Radek. Pierwszą część jego "Ballady o upadku Zakonu Jedi" znajdziecie w tym miejscu.
Wszystkich gorąco zapraszamy do czytania. Już wkrótce kolejna porcja utworów, które wyszły spod piór fanów.

Przy okazji informujemy, że powstał nowy spis opowiadań. Fanfiki zostały posegregowane chronologicznie, z podziałem na ery, w których rozgrywa się opisana w nich akcja. Chronologię znajdziecie tutaj. Mamy nadzieję, że pomoże ona dotrzeć wszystkim do ciekawych pozycji i co więcej zwiększy zainteresowanie opowiadaniami.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Star Wars ABC

2008-10-14 18:53:56 TheForce.Net

"To proste jak ABC!" jak śpiewali niemal czterdzieści lat temu The Jackson 5. Myślę, że jeśli czytacie te słowa, dobrze wiecie jak Warto jest znać alfabet. Jednak jeśli ktoś wciąż ma problemy z drugim najważniejszym pismem dla fana Star Wars, jakim jest Aurebesh, temu z pomocą przychodzi fan o pseudonimie Tweedlebop. Ten profesjonalny rysownik zajął się szczegółowym przedstawieniem całego alfabetu, a do każdej literki dodał też odpowiednie przykłady.
Star Wars ABC.

Ucz się razem z nami!
KOMENTARZE (16)
Loading..