TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Fanowska okładka ''The Clone Wars'' na DVD

2008-12-27 10:00:39 Strider

O premierze „The Clone Wars” na DVD i BD pisaliśmy już jakiś czas temu. Nie każdemu jednak przypadła do gustu nowa okładka i grzbiet, którego polską wersję za kilka miesięcy znajdzie swoje miejsce w domowej filmotece fana Gwiezdnych Wojen. W końcu okładka „The Clone Wars” na DVD nie pasuje do pozostałych filmów Star Wars. Choć tak naprawdę tylko Epizody mają zbliżone do siebie projekty, zaś pozostałe seriale i filmy telewizyjne wydane na DVD żyją swoim „własnym życiem”.

Odmienność „The Clone Wars” nie dawała jednak spokoju wielkopolskiemu fanowi - Stridowi. Postanowił on stworzyć własną wersję okładki i to taką, której grzbiet pasowałby do pozostałych wydań filmów kinowych. Prezentuje się ona następująco:Natomiast więcej szczegółów na temat polskiego wydania „Wojen Klonów” na DVD i BD znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (32)

Twórczość fanów

Papierowy Sokół Millenium

2008-12-21 23:43:25 Club Jade

Papierowe modele pojazdów z Gwiezdnych Wojen cieszą się sporą popularnością wśród modelarzy zajmujących się tą techniką. W sieci można znaleźć wiele różnych wzorów do tworzenia własnych modeli, chociażby w tym serwisie.

Ostatnio sporą furorę zrobił model autorstwa Shunichi Makino, który wyróżnia się wieloma szczegółami i sporą dokładnością do oryginalnego modelu z filmów:

Wzór modelu można ściągnąć z tego miejsca, zaś tutaj znajduje się instrukcja sklejania, dla ułatwienia napisana w języku japońskim.
KOMENTARZE (34)

Twórczość fanów

''Światłocień'' - zwiastun

2008-12-11 19:24:00 Szare Miecze

Szare Miecze zapraszają do obejrzenia zwiastuna ich przedstawienia:

Z radością zapraszamy za zapoznanie się ze zwiastunem przedstawienia multimedialnego zatytułowanego "Światłocień". Jest to autorska produkcja wrocławskiej grupy Szare Miecze (o której więcej mogliście posłuchać w ostatnim StarCaście), której akcja rozgrywa się w okresie Czwartej Schizmy 2000 lat przed Bitwą o Yavin. Zwiastun, który zobaczycie jest zlepkiem scen z przedstawień "Światłocienia" na żywo, jakie do tej pory dokonała grupa (premiera odbyła się na ostatnim konwencie NiuCon we Wrocławiu). Szare Miecze obiecują, że będzie ich można zobaczyć ponownie, chociażby na nadchodzących Dniach Fantastyki - ale tylko i wyłącznie na żywo. I jak zapewniają to, co zobaczycie poniżej, to wyłącznie mały zarys ich umiejętności. Zapraszamy do obejrzenia:


KOMENTARZE (19)

Twórczość fanów

StarCast #11

2008-12-07 21:23:05 StarCast

Na tą chwilę wiele osób w naszym kraju czekało od dawna. W końcu po wielu perypetiach i miesiącach zawieszenia StarCast powraca i to w wielkim stylu. Wedge i spółka postanowili w końcu ruszyć z regularnym nagrywaniem swojego podcastu. Pierwszym efektem ich działań jest StarCast #11, który obejmuje szeroko miesiące od czerwca do listopada.

W audycji zamieszczono wywiad z wrocławską grupą „Szare Miecze”, dzięki któremu dowiecie się, co jej członkowie porabiają na co dzień, jakie mają plany na przyszłość i co należy zrobić by do nich przystać. Następnie Wedge i Taraissu przeanalizowali obecną kondycję polskiego fandomu oraz zaserwowali nam przegląd lokalnych fandomów. Druga część audycji poświęcona jest w bardzo szerokiej mierze największemu wydarzeniu gwiezdnowojennemu tego roku, czyli Wojnom Klonów. Redaktorzy StarCastu rozebrali wręcz na czynniki pierwsze kinowy pilot serialu jak i jego pierwsze 6 odcinków. Przyznać im trzeba, że na rzeczy się znają i warto dowiedzieć się co mają na ten temat do powiedzenia „najlepsi w branży”.

StarCast #11 ściągniecie z tego miejsca:
Część 1
Część 2

Aby polepszyć jakość nagrywanych audycji piszcie swoje rady i słowa krytyki w komentarzach pod newsem, na forum, oraz bezpośrednio na mail. Ekipie StarCastu życzymy wytrwałości w działaniach oraz dalszych sukcesów w postaci wielotysięcznych odsłuchań i niech Moc będzie z Wami!

Wcześniejsze dziesięć edycji StarCastu możecie znaleźć w tym miejscu.
Temat na forum
KOMENTARZE (31)
Loading..