TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Nowy komiks na łamach Bastionu

2008-04-30 11:39:38 Strid

Oto przed Wami zapowiedziany fanowski komiks Star Wars. Jego autorem jest, znany już m.in. ze stripu SWFan.pl, Strid aka Strider.
Serdecznie zapraszmy do zaponania się z jego nową pracą - "Coruscanta Adu" - w tym miejscu.

Przy okazji przypominamy o pozostałych komiksach fanów, które można znaleźć na łamach Bastionu.
KOMENTARZE (32)

Twórczość fanów

Nowe opowiadania w bastionowej biblioteczce

2008-04-28 20:58:00 Nadiru Radena, Chewie_Wookie

Oto przed Wami dwa nowe opowiadania fanów. Pierwsze z nich, którego debiutującym na naszej stronie autorem jest Chewie_Wookie, pt. "Porządkowanie cz.1", znajdziecie w tym miejscu.
Drugie z opowiadań napisał natomiast znany Wam już z pewnością Nadiru Radena. "Dwie bitwy o Vispazar" znajdziecie natomiast tutaj.

Dodatkowo spodziewajcie się już niedługo komiksu w dziale twórczości fanów :)
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Star Wars Episode IV edition Revisited

2008-04-28 20:12:51 Bartosz Kwaśniewski

Jeden z naszych szpiegów, fan z długoletnim stażem – Bartosz Kwaśniewski, przysłał nam dzisiaj adres strony bardzo interesującego projektu. A jest nim "Star Wars Episode IV edition Revisited", czyli przemontowana, z nowymi scenami i efektami wersja „Nowej Nadziei”. Jeden z naszych najukochańszych filmów przerobiła ekipa z fanedit.org, która na swoim koncie ma także inne produkcje. W dziale poświęconej "Star Wars Epizode IV edition Revisited" znajdziecie: listę zmian w filmie, różne wersje okładek dla DVD oraz linki do rapidshare i bittorrent, dzięki którym ściągniecie film. Prace nad projektem zakończono w styczniu 2008.

Star Wars Episode IV edition Revisited


Dla niecierpliwych i niedowiarków mamy trailer filmu prosto z YouTube:KOMENTARZE (51)

Twórczość fanów

Nowości na Sluis Van

2008-04-23 19:56:00 SluisVan.Net

Na polskiej stronie poświęconej statkom z uniwersum Star Wars - SluisVan.Net - pojawiły się nowe opisy oraz uaktualniono starsze.

Jak donoszą twórcy:
W związku z wydaniem w kraju "Allegiance", znanej też jako "Posłuszeństwo", publikujemy więc okolicznościowy opis frachtowca TL-1800. Ponadto z Hegemonii Tiońskiej pozyskaliśmy materiały pozwalające na aktualizację między innymi opisów: Mrocznego Jastrzębia, Firespraya i Slave I, Nantexa i Ghtroka. Załapała się także kanonierka koreliańska(wiemy już, że typu DP20), Gwiezdny Niszczyciel typu Victory oraz Victory-II oraz hapańska wesoła gromadka: krążownik typu Nova, Smok Bitewny i mina pulsacyjna. Enjoy!

Zapraszamy na SluisVan!
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

StarCast #9 marzec

2008-04-21 23:18:03 StarCast

W imieniu załogi StarCastu, pierwszego polskiego podcastu poświęconego w całości Gwiezdnym Wojnom, chcielibyśmy serdecznie zaprosić do odsłuchania dziewiątej już audycji, w której dowiemy się co wydarzyło się w marcu 2008 roku w uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Marcowe wydanie jest o tyle specjalne, że trwa aż 50 minut, a jest to spowodowane ważnym wydarzeniem, jakim jest zmiana w składzie ekipy StarCastu oraz... nowy dział. Tym bardziej serdecznie zapraszamy Was do spędzenia najbliższej godziny pośród seriali, spotkań, książek, komiksów i gier z Sagi w bardzo odległej galaktyce. Jednocześnie zapowiadamy, że dziesiąta, kwietniowa audycja, pojawi się już wkrótce i z okazji okrągłej rocznicy publikacji pierwszego podcastu będzie zawierała ogromną ilość niespodzianek.
Serdecznie zapraszamy już niebawem, a tymczasem do pobrania marcowego wydania zapraszamy TUTAJ. Zaś w razie problemów dzięki uprzejmości innych portali związanych z Gwiezdnymi Wojnami alternatywne linki czekają na Was na ICO tutaj oraz TOR tutaj.

Wszystkie poprzednie edycje StarCastu znaleźć można w tym miejscu.
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Zwiastun fanfilmu ''The Duel IV''!

2008-04-01 14:39:59 Żagiel Studio

Pamiętacie "The Duel III"? To klasyczny polski fanfilm, który zdążył stać się prawdziwym kultem - epicka opowieść o złym Sithu Darth Kosmatusie, parze walecznych Jedi oraz Głowobocie, opublikowana na ekranach naszych PC w lipcu zeszłego roku. Wszystkich fanów tej produkcji z pewnością ucieszy wieść, że oto powstaje czwarta odsłona sagi! "The Duel IV" będzie miał swoją premierę już wkrótce. Dla zaostrzenia apetytu twórcy postanowili zaprezentować nam teaser swojego dzieła, który prezentujemy poniżej. Zapraszamy serdecznie! Przy okazji chętnych do poczytania opinii na temat "Duelu III" zapraszamy do odpowiedniego tematu na forum.KOMENTARZE (30)
Loading..