TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Tydzień ''Powrotu Jedi'' – twórczość fanów

2008-05-31 23:57:00 Deviantart, YouTube

Jak zapewne wiecie, fani bardzo często nie pozostają tylko biernymi odbiorcami Gwiezdnych Wojen. Kosmiczna saga jest dla wielu źródłem inspiracji. Poniżej znajduje się niewielki zbiór prac związanych z „Powrotem Jedi”. Są to przede wszystkim wykonane różnymi metodami rysunki.Na początek portrety Luke’a Skywalkera, będącego kluczową postacią tego epizodu.
Fani często przelewają na papier (lub monitor) poszczególne sceny z filmu.Lubią też je komentować.Wśród fanów (nie tylko SW) bardzo popularne są crossovery z innymi produkcjami. Poniżej dwa przykłady – skrzyżowanie "Powrotu Jedi" z Mappetami oraz z serialem „Avatar: The Last Airbender” (tym samym, przy którym pracował Dave Filoni).To, że częstym tematem prac związanych z SW jest złote bikini księżniczki Leii, jest zrozumiałe. Pisaliśmy już o tym. Dlatego tym razem tylko jeden art, ale za to z niejedną niewolnicą. I na dokładkę zniewolona Leia zrobiona na szydełku.Wśród fanów bardzo popularne jest tworzenie zwiastunów do filmów z użyciem ścieżki audio z trailerów do innych produkcji. Poniżej możecie zobaczyć dwa przykłady. W pierwszym „Powrót Jedi” spotyka się z „Piratami z Karaibów: Na krańcu świata”, a w drugim z pierwszym filmem o Narnii: „Lew, czarownica i stara szafa”.
Fani bawią się też Gwiezdnymi Wojnami w inny sposób. Dokonując najprzeróżniejszych manipulacji z materiałem z filmów. Poniżej możecie zobaczyć jeden z takich filmików. W tym przypadku Vader… A zresztą sami zobaczcie;)I to już koniec Tygodnia "Powrotu Jedi", przypominamy, że wszystkie atrakcje znaleźć można tutaj.
KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

StarCast #10 kwietniowo-majowy

2008-05-25 23:26:05 StarCast

W imieniu załogi StarCastu, polskiego podcastu poświęconego w całości Gwiezdnym Wojnom chcieliśmy serdecznie zaprosić Was do odsłuchania dziesiątej, kwietniowo-majowej audycji. Świętujący swą pierwszą rocznicę StarCast został przez twórców odświeżony w nowej formie i ponownie podzielony na dwie osobne części. Pierwsza z nich, trwająca pół godziny, przedstawi Wam wyłącznie najnowsze informacje i doniesienia z naszego kochanego uniwersum, w bonusie z okazji rocznicy prezentując także wywiad z Anną "FaultFett" Hikiert, tłumaczką powieści "Dziedzictwo Mocy: Wygnanie", która ukaże się na naszym rynku już 3 czerwca. Z kolei druga część, trwająca aż 50 minut zawiera recenzje najnowszych komiksów, wspomnienia z urodzin Bydgoskiego Fanklubu Star Wars, "recenzję na życzenie" dotyczącą tym razem wydanego jakiś czas temu w Polsce cyklu książkowego, oraz wiele innych niespodzianek. Serdecznie zapraszamy do pobrania i odsłuchania całej audycji, a także do wyczekiwania na premierę specjalnej edycji StarCastu, która na dniach powinna znaleźć się w sieci. Po więcej szczegółów zapraszamy na blog StarCastu, gdzie redaktorzy StarCastu z wytęskieniem czekają na Wasze rady i opinie. Jeśli zaś osobiście chcecie o coś zapytać lub poprosić twórców, możecie to zrobić za pośrednictwem maila.

Nowego StarCasta możecie pobrać tutaj:
Część 1
Część 2

Poprzednie odcinki możecie ściągnąć lub odsłuchać tutaj. Natomiast na temat samej audycji możecie porozmawiać w tym miejscu na forum Bastionu.
KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

Opowiadanie z okazji 25 lecia ''Powrotu Jedi''

2008-05-25 21:14:10 Nadiru Radena

Jak wiecie dziś mija 25 lat od dnia gdy "Powrót Jedi" trafił do kin. Jedi Nadiru Radena postanowił to uczcić i specjalnie na tę okazję napisał opowiadanie pt. "Bitwa o Endor", w którym wspomina ostatni (chronologicznie) zbrojny konflikt jaki mogliśmy ujrzeć w kinach.
Zapraszam wszystkich do przeczytania "Bitwy o Endor" i świętowania rocznicy VI epizodu.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Obrazy Tomasza Matynii

2008-05-10 17:26:49

Kolejny raz mamy przyjemność zaprezentować Wam prace niezwykle utalentowanego fana - Tomasza Matynii. Tym razem są to obrazy malowane farbami olejnymi na płótnie. TUTAJ można obejrzeć ich zdjęcia.


KOMENTARZE (27)

Twórczość fanów

Nowe opowiadanie...

2008-05-03 13:20:36 Nadiru Radena

Długi weekend trwa. Pogoda nie do końca sprzyja odpoczykowi na wolnym powietrzu, więc dla odmiany można odpocząć czytając opowiadania fanów z naszych bogatych zbiorów.
Jedi Nadiru Radena podesłał nam kolejne opowiadanie pt. "Spotkanie z Jedi", które znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (2)
Loading..