TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Nowe fanarty

2008-06-30 13:27:01

Mamy przyjemność zaprezentować Wam prace autorstwa Griftera. Tymi pracami debiutuje on jednocześnie na łamach Bastionu. Wszystkie grafiki zostały wykonane przez autora w Photoshopie. Galerię można zobaczyć tutaj. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia jej.
KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

Nowe opowiadanie

2008-06-26 23:37:00 Nadiru Radena

Bastionowa biblioteczka opowiadań fanów znów została zasilona przez Jedi Nadiru Radenę. Oto przed Wami jego kolejne tekst pt. "Dlaczego Rebelia". Zapraszamy wszystkich do przeczytania nowego opowiadania.
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Dzień Ojca

2008-06-23 10:38:19 DeviantArt.com

Dziś Dzień Ojca. Z tej okazji składamy serdeczne życzenia wszystkim fanom-tatom oraz ojcom fanów.


Relacje na linii ojciec-dzieci, jak wszyscy fani Gwiezdnych Wojen wiedzą, nie zawsze należą do najlepszych. W sieci można znaleźć całkiem sporo przykładów twórczości fanów Star Wars poświęconej tej tematyce (filmiki, opowiadania, arty). Korzystając z okazji przyjrzyjmy się pracom poświęconym gwiezdnowojennym ojcom.

Dzień Ojca według fanów Star Wars:


Jak widać po ostatnim obrazku, z Anakinem i małą Leią, część prac przedstawia alternatywną przyszłości, w której Anakin nie przechodzi na Ciemną Stronę Mocy i razem z Padmé wychowuje bliźnięta.Inni fani przedstawiają dla odmiany Dartha Vadera z jego dziećmi.Fani Gwiezdnych Wojen nie ograniczają się jednak jedynie do Anakina/Vadera. Powyżej znalazły się prace z Jango, a poniżej możecie zobaczyć również takie, które w roli ojca przedstawiają Luke’a, Hana czy nawet Obi-Wana i Qui-Gona.


KOMENTARZE (29)
Loading..