TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Dwa nowe opowiadania

2008-08-28 12:00:00 Death, Nadiru Radena

W dniu dzisiejszym przedstawiamy kolejne teksty nadesłane przez fanów do naszej biblioteczki. Jak widać wena nie opuszcza miłośników Star Wars i zasoby biblioteki szybko się powiększają.
Do grona autorów dołączyła Death, która zadebiutowała opowiadaniem pt. " Ja tylko uwalniam dusze...", którego bohaterami są Darth Maul oraz... przekonajcie się sami kto jeszcze.
Natomiast nasz "weteran" Jedi Nadiru Radena nadesłał kolejne opowiadanie, które opowiada o losach pewnego handlarza. "Szafirowego kupca" przeczytacie w tym miejscu.

KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Z miłości do Imperium

2008-08-20 14:12:00 Jaro

W dniu dzisiejszym do naszej biblioteczki trafiło nowe opowiadanie pt. "Z miłości do Imperium". Jego autor, Jaro, przedstawia w nim wydarzenia rozgrywające się na krótko po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci, w samym sercu Imperium.
Życzymy miłej lektury.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Tydzień Wojen Klonów – twórczość fanów #2

2008-08-14 12:13:00 Deviantart, Generał GrievousDziś druga dawka twórczości fanów (a dokładnie fanartów) dotycząca wojen klonów. Na początek kilka portretów postaci związanych z tym okresem.
A wśród nich Anakin Skywalker – "Bohater bez strachu" lub "chłopiec z plakatu", jak nazwała go autorka ostatniej pracy.W przypadku ostatniego obrazka, to możecie zobaczyć jak sam Hayden zareagował na jego widok. Ten fanart (oraz kilka innych) pokazano mu podczas talk show Jimmy’ego Kimmela.Poniżej natomiast znajdziecie garść najprzeróżniejszych artów, których autorzy tworzą w bardzo różnych stylach, a na dokładkę zdjęcie kostiumu Padme z animowanego serialu „Clone Wars”.

I jeszcze coś dla wielbicieli “twojej starej”, słowo od Lucasa i prawdziwa historia blizny Anakina z wojen klonów przedstawiona przez Samuraj Neron, której prace możecie też oglądać na Bastionie.A na sam koniec, coś co niekoniecznie każdemu się spodoba, ale fani i takie rzeczy tworzą. Kit Fisto cieszy się, ponieważ wygrał zakład z Plo Koonem o to, czy Anakin czy Obi-Wan pocałuje drugiego jako pierwszy. Oto inne oblicze wojen klonów;)Wszystkie atrakcje tygodnia poświęconego Wojnom Klonów są dostępne pod tym adresem.
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Tydzień Wojen Klonów – twórczość fanów

2008-08-09 12:12:57 Deviantart, YouTubeOto zbliża się jedno z ważniejszych, jeśli nie najważniejsze, wydarzenie tego roku w świecie Star Wars – premiera „The Clone Wars”. Gwiezdne Wojny wracają znów do kin, by następnie trafić na wiele miesięcy na ekrany telewizorów.

Premiera w Stanach już za tydzień, fani z Polski muszą poczekać do września, ale to nie oznacza, że nie możemy świętować tego wydarzenia już teraz.

Film oraz serial TCW zdążyły podzielić fanów jeszcze nim ujrzały światło dzienne. Zanim ostatecznie będziemy mogli przekonać się czy stanęliśmy po słusznych stronach barykady w tym „konflikcie”, wprowadźmy się w klimat tamtych wydarzeń. Klimat wojny, o której świat po raz pierwszy usłyszał w 1977 roku. Wojny określanej mianem najbardziej krwawego konfliktu w dziejach Galaktyki. Oto przed Wami Tydzień Wojen Klonów, przygotowany przez załogę Bastionu.
Czaka Was podróż przez kolejne miesiące i bitwy tej wojny. Ci z Was, którzy znają dobrze ten okres w historii SW będą mieli okazję powtórzyć sobie szczegóły tego konfliktu, a pozostali będą mogli zapoznać się z wojnami klonów. Oprócz wojennych kronik znajdziecie też inne atrakcje związane z wojnami klonów.

Zapraszamy do spędzenia tego tygodnia z nami!


Tydzień Wojen Klonów: Twórczość fanów

Wojny klonów od lat rozpalają wyobraźnię fanów i są głównym tematem prac wielu z nich. A czym byłyby wojny klonów bez klonów? Dla wielu to właśnie one są esencją tego okresu w historii uniwersum Gwiezdnych Wojen. Dlatego na początek przyjrzymy się twórczości, która została poświęcona klonom łowcy nagród Jango Fetta.

W jednym z wywiadów George Lucas porównał serial „The Clone Wars” do „Kompani braci” („Band of Brothers”). Poniżej możecie obejrzeć czołówkę do nieistniejącego serialu „Army of Brothers” stylizowaną na tą z serialu „Kompania braci”.Poniżej znajduje się garść fanartów, których bohaterami są klony.W przypadku klonów nie może zabraknąć prac odwołujących się do rozkazu 66. Oto kilka z nich:
Fani bawią się też figurkami. Na pierwszym zdjęciu widnieje przemalowany klon, wzorowany na żołnierzu z G.I. Joe. Natomiast na drugim klony odkryły błąd w druku.Fani oczywiście piszą również opowiadania o klonach. W biblioteczce Bastionu można znaleźć teksty poświęcone żołnierzom Republiki, m.in.: „Bardziej ludzkie od ludzi” i „Komandosi Republiki: Idealnie zaplanowany odwrót”.

Na zakończenie trzy kolejne filmiki fanów. Autor pierwszego zebrał wiele fanartów, zdjęć z filmów, serialu Clone Wars, gry Battlefront oraz oficjalnych artów poświęconych klonom. A wszystko to do piosenki o wymownym tytule „Frontline”. W drugim filmiku możemy obejrzeć klony w akcji przy dźwiękach mandaloriańskiej pieśni, a w trzecim do utworu „Clones”.Już niedługo druga dawka twórczości fanów związanej z wojnami klonów i wiele innych atrakcji z Kronikami wojennymi na czele. A wszystko to znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (17)

Twórczość fanów

Star Wars Desktop Calendar

2008-08-05 14:55:00 Peter_D

Star Wars Desktop Calendar jest to aplikacja, która ustawia się jako tło pulpitu Windowsa.
Dzięki niej można dowolnie zmieniać tapetę pulpitu wybierając tła ze wszystkich propozycji nadesłanych przez innych fanów Gwiezdnych wojen z całego świata. Aplikacja pomoże również zapamiętać najważniejsze wydarzenia przypisując je do danego dnia. Dzięki opcji zapamiętywania, będzie się zawsze na bieżąco ze wszystkimi sprawami i obowiązkami.
Jednak to nie wszystko. W każdym momencie można na pulpicie umieścić tzw. żółtą karteczkę, do której można wpisać najważniejsze informacje pomagające pamiętać o sprawach bieżących. Już nigdy nie będzie trzeba obklejać monitora stosem samoprzylepnych karteczek. A dzięki nowoczesnemu i ergonomicznemu designowi będzie można pochwalić się przed kolegami nowatorskim gadżetem z gwiezdnej sagi.

Plik instalacyjny można pobrać z adresu: SW Calendar

Aplikacja nie jest kompatybilna z systemem operacyjnymi Windows Vista. Do poprawnego działania wymagana jest wtyczka Adobe Flash w wersji min. 8.0 dla Internet Explorera.
KOMENTARZE (25)
Loading..