TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

My Little Pony kontratakuje

2008-09-29 12:17:00 Club Jade

Seria zabawek "My Little Pony" przeznaczona dla dziewczynek, która po raz pierwszy pojawiła się w 1981 roku, a także serial animowany, który zadebiutował w 1986 roku wpłynął dosyć silnie na niektórych fanów Gwiezdnych Wojen, o czym dowiedzieli się już czytelnicy przy okazji zeszłorocznych Mikołajków. Tym razem odkryto prace autorstwa Mari Kasurinen, działającej pod pseudonimem Spippo. Stworzyła ona takie dzieła sztuki:
KOMENTARZE (29)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XXV

2008-09-26 13:21:23

Dziś wielu z Was ujrzy pierwszy rozdział nowego serialu opowiadającego o Wojnach klonów. Natomiast my prezentujemy ostatni odcinek z poprzedniego serialu, który opowiadał o tym okresie. Oto dwudzieste piąte opowiadanie z adaptacji serii "Clone Wars" autorstwa DeStracha, który znajdziecie tutaj.
Jeszcze raz zapraszamy do lektury wszystkich opowiadań.

Temat na forum

Wszystkie atrakcje związane z Tygodniem Wojen Klonów dostępne są w tym miejscu.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XXIV

2008-09-25 18:21:31

Premiera "The Clone Wars" w polskich kinach już jutro, a nasz "serial" zbliża się do końca. Dwudziesty czwarty odcinek napisał THe_ShADoVV_. Poprzednio jego opowiadanie z tej serii otrzymało od Was ocenę 9.69/10, co powinno być wystarczającą zachętą do przeczytania tej części. Żeby przekonać się jak THe_ShADoVV_ przedstawił przeżycia Anakina na Nelvaan oraz porwanie kanclerza, kliknijcie tutaj.
Czytajcie, oceniajcie i komentujcie. Całość serii znajdziecie w tym miejscu.

Temat na forum

Wszystkie atrakcje związane z Tygodniem Wojen Klonów dostępne są w tym miejscu.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XXIII

2008-09-24 21:40:39

Dziś przed Wami dwudziesty trzeci odcinek adaptacji serialu "Clone Wars", mojego autorstwa, który znajdziecie w tym miejscu.
Całość serii znajdziecie w tym miejscu.
Zapraszamy do lektury i czekamy na Wasze komentarze oraz oceny.

Temat na forum

Wszystkie atrakcje związane z Tygodniem Wojen Klonów dostępne są w tym miejscu.
KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XXII

2008-09-23 21:49:00

Oto przed Wami kolejny rozdział Wojen klonów - dwudziesty drugi odcinek adaptacji serialu "Clone Wars", który znajdziecie w tym miejscu. Opowiadanie to napisała, specjalnie dla Was, Taraissu. Zapraszamy do smakowitej lektury i czekamy na Wasze komentarze oraz oceny.
Całość serii znajdziecie tym miejscu.

Temat na forum

Wszystkie atrakcje związane z Tygodniem Wojen Klonów dostępne są w tym miejscu.
KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Wojny Klonów Odcinek XXI

2008-09-22 21:37:00

Mamy dziś olbrzymią przyjemność przedstawić Wam kontynuację projektu, który przyjęliście gorąco prawie dwa lata temu. Mowa o adaptacji serialu "Wojny Klonów" Genndy'ego Tartakovsky'ego. Już prawie cztery lata temu pojawił się pierwszy pomysł stworzenia tej serii opowiadań. W tamtym czasie odcinki XXI-XXV jeszcze nawet nie istniały. W styczniu 2007 roku, z okazji piątej rocznicy powstania Bastionu Polskich Fanów Star Wars, projekt w końcu ujrzał światło dzienne i fani mogli przeczytać dwadzieścia opowiadań, będących adaptacjami animowanej serii "Clone Wars", które powstały dzięki pracy wielu innych fanów.
Każdego kto nie miał okazji ich przeczytać, lub chce sobie je przypomnieć zapraszamy w to miejsce.

Opowiadania cieszyły się dużą popularnością i zebrały pozytywne opinie oraz oceny. Już wtedy pojawiły się głosy pytające o adaptacje ostatnich pięciu odcinków. I teraz, z okazji polskiej premiery kolejnego rozdziału Wojen klonów będziecie mogli zapoznać się z nowymi opowiadaniami. Możemy je Wam przedstawić dzięki współpracy grupy fanów, których do pracy zmobilizował znany wszystkim Wedge. To również on czuwał nad kształtem adaptacji i jak przy poprzednich odcinkach zajął się edycją, poprawkami i składaniem w spójną całość nowych opowiadań.
Dwudziesty pierwszy odcinek autorstwa Wedge'a możecie przeczytać tutaj. Natomiast całość serii, zarówno starsze, jak i najnowsze odcinki będziecie mogli znaleźć tym miejscu.
Serdecznie zapraszamy do lektury i czekamy na Wasze komentarze oraz oceny.

Temat na forum

Natomiast wszystkie atrakcje związane z Tygodniem Wojen Klonów dostępne są w tym miejscu.
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Tydzień Wojen Klonów: TCW w twórczości fanów

2008-09-21 21:09:00 Deviantart, YouTube

Film „The Clone Wars” już ujrzał światło dzienne, serial czeka za rogiem, a fani, jak to fani, do swej twórczości wprowadzili nową tematykę związaną właśnie z tymi produkcjami.
Na prawdziwy wysyp filmików na YouTubie trzeba będzie poczekać do momentu, gdy w ręce ich twórców wpadnie większa ilość materiałów pochodząca z kolejnych odcinków serialu. Pojawiają się już pomału opowiadania, ale najszybciej i najliczniej powstają fanarty poświęcone The Clone Wars.
Na początku przyjrzyjmy się nowej postaci, którą TCW wprowadza do świata Star Wars, czyli Ahsoce Tano. Młoda Padawanka Jedi podgrzała atmosferę wokół nowej produkcji już pierwszego dnia, gdy fani dowiedzieli się o jej istnieniu. Niektórzy ją pokochali, inni wręcz przeciwnie, a prace z jej podobizną pojawiły się dość szybko w sieci. Oto część fanartów przedstawiających młodą Togrutankę. Przedostatni przedstawia Ahsokę w wizji autora, a ostatni jest nawiązaniem do poprzedniej produkcji przy której pracował Dave Filoni czyli do serialu animowanego "Avatar: The Last Airbender".

Oczywiście nie może zabraknąć nowego nauczyciela Ahsoki czyli Anakina Skywalkera i jego mistrza – Obi-Wana Kenobiego – prawdziwych bohaterów Wojen Klonów.

Ahsoka została wrzucona zamaszystym gestem w znany nam okres w uniwersum Gwiezdnych Wojen, pełen znanych nam już postaci. Jej relacje z innymi bohaterami są tematem rosnącej ilości prac (i z całą pewnością szybko znajdą się wśród nich niekoniecznie zgodne z kodeksem Jedi związki).Wśród prac nie zabrakło i takich, na których znalazł się nie kto inny, jak sam syn Jabby.Prac poświęconych „The Clone Wars” pojawia się coraz więcej, wiele osób w ten sposób uczciło nową produkcję spod znaku Star Wars.Na koniec filmik z miłośniczką SW oraz Ahsoki, która w kostiumie własnej produkcji ćwiczy władanie mieczem świetlnym:)Wszystkie atrakcje związane z Tygodniem Wojen Klonów dostępne są w tym miejscu.
KOMENTARZE (19)

Twórczość fanów

Kolejne opowiadanie...

2008-09-03 13:18:29 Crix Aldein/Nevil Catcher

W banku danych biblioteki Bastionu pojawiła się kolejna pozycja dla wielbicieli fanowskich opowiadań.
Tym razem możecie przeczytać historię szturmowców walczących w czasach gdy po Galaktyce rozbijał się Cade Skywalker. Opowiadanie pt. "Byliśmy truperami" napisał Nevil Catcher, podpisujący się również czasami jako Crix Aldein.
Zapraszamy do lektury!
KOMENTARZE (3)
Loading..